• wersja 1.0 NIE wprowadzi żadnego nowego czołgu, oczywiście Object 777 v2 lub Object 277 może być brany pod uwagę jako nowa X
• MTLS-1G14 NIE będzie nagrodą za mini maraton, ewentualnie pojawi się kiedyś w sklepie premium tak jak Pz.II J
• co do argentyńskich czołgów to jak już wspominałem, są w planach – Sherman Repotenciado

Wyobraźcie sobie co by było jakby WG zorganizowało mini maraton na Pz.II J – bitwy na niskich tierach tak bardzo rozwalone!

BONUS z TAP
etap #1 – DoM1N podał newsa, oh oh
Armoredpatrol Sherman

etap #2 – kurka, przecież „brzydzimy się” DoM1Nem, zmieńmy na „według naszych źródeł”
Armoredpatrol Sherman2

etap #3 – ok, jednak nie wprowadzajo Shermana Despacito, to zmieńmy znowu na DoM1Na
Armoredpatrol Sherman3

etap #4 – a jednak to prawda
Tap Despacito

Miło wiedzieć, że to ja jestem wtyką WG i źródełkiem 😀

14 Responses to World of Tanks 1.0 – plotki

 1. Ynohj Yoon pisze:

  Skoro już mówią o argeńtyńskich czołgach to pewnie wejdą szybciej niż polskie , znowu zrobią was w ch… , przecież za świąteczne paczki zgarnęli żniwo, za niuuu premium tenks tak samo żniwo , po co mają się starać ? sami od siebie wywalacie kasę , później zdziwko bo nie ma polskich czołgów.To tylko gra wiem,ale serwer Eu jest od dojenia kasy jak krowy w mleczarni.Mnie to już obojętne od paru lat , czy będą polskie czołgi czy nie bo nie dam się robić w ch… z obiecankami cacankami.
  Pz.II J ? niech dają w maratonie , niech zniszczą totalnie balans na każdym tierze aż nie będzie się dało grać , dużo ludzi odejdzie to obudzą się z reką w nocniku,może wtedy zrozumieją co zrobili.

  • Wild_Butter Wild_Butter pisze:

   Juz sie nie da grac rng25 gold i arta pfff

  • Paweł Pilski pisze:

   Cała ta historia z polskimi czołgami jest po prostu śmieszna. Skoro już wypuścili premkę i podjęli decyzję o dodaniu polskiej nacji, to powinni być konsekwentni. Daleko poza Polską ludzie zauważają dziwną i nieprofesjonalną niechęć WG do Polaków. A przecież Polacy pomagają im zarabiać. Nie chodzi już nawet o wdzięczność, ale o minimum profesjionalizmu. Czy jest jeszcze ktoś kto traktuje Wargaming poważnie?

   • BattlemoveR BattlemoveR pisze:

    Czy jest jeszcze ktoś kto traktuje Wargaming poważnie?

    Fanboye WG którzy utopili parę klocków w grze i przez gardło im nie przejdzie teraz złe słowo oraz gimbusy z Polski, którzy nie są w stanie przeczytać w całości patchnotów a za grę płacą sms-ami z komórki ojca.

 2. miras72 pisze:

  Tak jasne ludzie odchodzą od tej gry od samego początku jakoś dziwnym trafem WG zwiększa obroty finansowe i przybywa im graczy

  • januszmak pisze:

   No ale jakoś ilość graczy online nie rośnie, a nawet swego czasu mocno spadła. Skarbonkę WG w dużej mierze zasilają nowi gracze i pomidory, bo nikt normalny po kilku latach gry nie będzie wydawał kasy na tak zakłamaną firmę. A z gry faktycznie odeszła grupka starych wyjadaczy, bo WG diametralnie zmieniło swoje podejście. Sam gram już od 6 lat i pewnie od ponad roku bym już tej gry nie tykał, tylko po prostu szkoda mi zerwać kontakt z ziomalami z klanu 🙂

  • Paweł Pilski pisze:

   Nie wiem skąd ty czerpiesz informacje, że przybywa im graczy? Z Mińska? 😀

   • BattlemoveR BattlemoveR pisze:

    Z filmów Hallacka.

    • Ten_warrior_ Ten_warrior_ pisze:

     Dochody zapewniają coraz to nowe zagrywki WG.
     Najpierw OP premki, potem paczki świąteczne.
     Psucie balansu ma na celu większej zużywalności golda przetapianego na free expa,
     Craz to pancerniesze czołgi, „rebalans” pancerza mają na celu zwiększenie używalności golda.
     Itp itd…
     Osobiście uważam, że ta ich nieudolność jest tylko przykrywką. Całe psucie tej gry jest zaplanowane, żeby wycisnąć siła kasę z graczy. Wiadomo sowieckie standard, robienie gry dla graczy to dla nich głupota.

  • pikawka pikawka pisze:

   TO działa jak w każdym „kapitalistycznym” przedsiębiorstwie, nie widać tego ? Mikołaje z czekolady 1 grudnia są po 9,90, ale już 1 stycznia po 0,90 zł (autentyk). Zatem czekajcie, wypatrujcie, za 2-3 lata będą minimaratony co 2 miesiące, premki 8 tieru będą po 50 zł , a na bitwę będziemy czekać 2 minuty. Będziecie (będziemy?) zadowoleni. Każdy, kogo boli choć pryszcz na dupie z powodu WG, doczeka się radosnego momentu upadku. Trochę cierpliwości, tymczasem grajcie, póki są gracze…

 3. KtosiuNT KtosiuNT pisze:

  Pz ll J nagrodą za maraton? Ale bym sobie urządził polowanie na moim cruiserze ll 😀

 4. CamilloS klock791 pisze:

  Zaczynam podejrzewać, że Polska to pierwszy przypadek nacji „premium only”.
  To co już pokazali dorzucą jako kolejne premki i na tym skończy się przygoda z polskim drzewkiem 😛

Dodaj komentarz