Turok rozpoczyna nową serię – dzisiaj już takich poradników nikt nie robi… a szkoda 😉

8 Responses to Turok: Type 5 Heavy, weakspoty

 1. Ten_warrior_ Ten_warrior_ pisze:

  Nikt nie robi, bo istnieje takie coś jak tanks.gg i każdy sobie może sprawdzić XD
  A propos samego filmiku. Takie weakspoty to można sobie wsadzić. Poza tym wez w nie traf nawet z tych kilkudzieśięciu metrów. Sam czołg jak RNG polosuje to i dinga golda jak szalony, więc nawet jakby kiedykolwiek znerfili golda to i tak każdy rozsądny gracz wybierze jakiś tam dmg niż żaden. Nie to, żebym się bezpośrednio typa czepiał, bo on niby w planach też ma oberwać, więc w praktyce czołg vs czołg nic się nie zmieni. Za to arta będzie robić siłą rzeczy więcej, bo HT dłużej przeżyją, co nie oznacza w cale, że więcej zrobią. Śmiem twierdzić, że będą jeszcze mniej grywalne.
  Zaiste świetlana przyszłość się dla wota maluje…

 2. Wastar pisze:

  ale mnie w**** takie filmiki. 246 peny w mausie i wez przebij type 5 heavy w przod. kiedys takie filmiki mialy sens bo faktycznie istnialy weakspoty gdzie czolg mial malo pancerza. obecnie masz „weakspot” gdzie „o plaski pancerz tutaj heaty wchodza” bo nazywanie 250mm weakspotem ma tyle sensu co to:

  https://pics.me.me/if-fat-whales-are-beautiful-then-yes-you-are-25158833.png

  Pozdrawiam 😀

  • Wastar pisze:

   podales sobie sam linka do odpowiedzi 😛

  • Roophert Roophert pisze:

   Plum, pomogę Ci bo Cię to męczy 😉

   Ke-Ni Otsu nie jest żadną nowością, w plikach gry jest od bardzo, bardzo dawna (bodajże z Excelsiorem był dodany), z 4-5 lat? Chyba nigdy nie był sprzedawany (możliwe że raz, jeden jedyny, ale nie znalazłem newsa o takim wydarzeniu więc raczej nawet go w sklepie nie było). W początkowym zamyśle miał być standardowym tierem 4 w drzewku japońskim, ale później zmieniły się plany i wisi w nicości do teraz.

 3. Roophert Roophert pisze:

  Tak w ogóle to Chudy robi się takim trochę Karolakiem, powoli gdzie nie spojrzysz na yt wot to gdzieś tam w tle Chudziutki 😀

Dodaj komentarz