Ten rok jest wyjątkowy dla firmy Wargaming, gdyż świętujemy 20-lecie istnienia. Aby podziękować każdemu z 200 000 000 zarejestrowanych w naszych tytułach czołgistów, pilotów, kapitanów i dowódców przygotowaliśmy mnóstw aktywności w naszych grach i podczas zbliżających się targów gamescom w niemieckiej kolonii!

W ten weekend, przygotowaliśmy interesującą niespodziankę dla graczy World of Tanks na komputerach osobistych. Jest nią zupełnie nowy, polski czołg premium TKSz nkm 20A, który może być Wasz już dziś! Co zrobić by go otrzymać? Wystarczy wejść do gry między 10 a 12 sierpnia i rozegrać jedną bitwę czołgiem IV poziomu lub wyższego, a ta polska tankietka stanie się Waszą własnością! Atrakcje czekają również w innych tytułach, także uruchomcie World of Warplanes, World of Warships, World of Tanks Blitz, World of Warships Blitz, World of Tanks na konsolach oraz Total War Arena i przekonajcie się, co przygotowaliśmy!

Na targach gamescom będziemy obecni z ponad 1000m²+ powierzchni w sekcji konsumenckiej, gdzie cały czas będzie się działo – bogate programy sceniczne, muzyka, tańce, konkursy i wiele więcej! Na stoisku konsumenckim będzie można zagrać w najnowsze wersje World of Tanks i World of Warships na mocnych pecetach wspartych przez Steelseries, Intel NUC “Hades Canyon” i MSI.

W tym roku szukamy SUPER CZOŁGISTY! Każdego dnia, w specjalnej strefie będzie można zmierzyć się o tytuł najlepszego gracza godziny, dnia, itp. Najlepszy gracz będzie mógł wygrać aż 10 000 Euro dzięki naszemu partnerowi paysafecard. Na stoisku konsumenckim nie zabraknie również mnóstwa spotkań z twórcami poszczególnych tytułów, specjalnych układów tanecznych oraz konkursów, gdzie do zdobycia będzie mnóstwo nagród od nas i naszych partnerów (m.in. procesory Intel® Core™ i7-7700K)

20-lecie to czas do świętowania, ale również spojrzenia w przyszłość. Na targach będzie można zapoznać się z nowymi projektami ze świata Wargaming. W wirtualnej rzeczywistości World of Tanks VR pokierujemy czołgiem T-44-100 i zagramy bitwy od dwóch do czterech graczy jednocześnie lub 4 na 4! Albo za pośrednictwem World of Warships VR wejdziemy na pokład legendarnego Bismarka.

W rozszerzonej rzeczywistości World of Tanks AR zobaczymy powtórki z bitew w unikatowy sposób. Będą one prezentowane na stole przed odbiorcą, na nowym silniku gry Core, tak jakby czołgi, mapa i bitwa rozgrywały się obok nas, na naszych oczach.

WG 20 Artwork

Tks 20 1 BqY64Vq

WG 20 Logo Texture

3 Responses to Wargaming świętuje 20 lat działalności!

  1. Paweł Pilski pisze:

    TKS jest spocco. Szkoda tylko, że grywalność na niskich tierach nie jest 😉 Ale było nie było, to trzeci polski pojazd w WoT. Pudlem gra się bardzo fajnie, ósemka jest poniżej przeciętnej, ale ta dwójka daje radę ze swoimi odpowiednikami z innych nacji.

  2. Wastar pisze:

    Dom1n popraw blad w tytule ;D

Dodaj komentarz