Jeśli wszystkie zapowiedzi okażą się prawdą, dzisiaj zostanie uruchomiony serwer testowy przyszłej aktualizacji pod numerkiem 8.9. Póki co brak linku do pobrania instalki. Stay tuned!

Tagged with →  

13 Responses to serwer testowy 8.9

 1. Cortzas napisał(a):

  może mi ktoś powiedzieć po co są te otwarte serwery testowe skoro i tak w każdej aktualizacji wychodzi coraz więcej błędów i bugów? a samowolka lufy, rentgenowski tryb snajperski, czy znikające czołgi i pociski jak były od 28 aktualizacji tak dalej są?!

 2. Fan_SerBa napisał(a):

  Szkoda miejsca na dysku na serwer testowy gdzie na podstawie placzu gimbusow decyduje sie o bufie/nerfie czolgu.Bo raczej to potestowac cos trudno wsrod masy gimazow.Wiec pozostaje se pojezdzic czolgiem ktory nam pasuje do grindowania i odinstalowac .Czekanie w kolejce nie nalezy do przyjemnosci wiec nazwa testowy to naduzycie.Zreszta teserom sie placi o ile wiem.

  • BrianPL napisał(a):

   Pokaż nam na lalce, gdzie cię gimbusy źle dotykały…
   Jprdl, co wyście się uczepili młodych ludzi, wiele „gimbusów” gra lepiej niż ci hardkorowi super uper dorośli ludzie. I co, jak gimbaza pójdzie do liceum to nagle staną się fajnymi ludzmi? A ch**a. Najczęściej ci słabsi gracze płaczą jak kolega wyżej, bo nie mają dużego wpływu na bitwę i nie widzą swoich błędów. No ale cóż, sam jestem gimbusem i co ja tam wiem, jeszcze roczek i nareszcie stanę się fajnym człowiekiem (wedle myślenia kolegi wyżej).
   W mojej klasie jest cała masa takich „rasowych” gimbusów, którzy faktycznie są debilami. Ale to nie wporzo, gdy obrażacie też naprawdę fajne osoby…

  • stodwa napisał(a):

   Tyle że ankiety i jakiekolwiek płacze na forach nie dają żadnej podstawy do tego żeby coś grze zmieniać. Od tego są statystki i wewnętrzne testy (co najważniejsze), a nie jakieś takie pitolenie, o którym opowiadasz.

  • Riskur napisał(a):

   To może by tak wielki przeciwnik „gimbusów” a przy tym pro gracz, pokazał jakie ma statystyki ?

 3. zamaszysty napisał(a):

  Serwer testowy nie jest po to, by gracze mieli nie wiadomo co robić na nim … jasne, jak ktoś zauważy „bug” i go zgłosi (90% graczy jest zbyt leniwych i/lub durnych by to zrobić), to super, ale tak na prawdę WG potrzebuje przede wszystkim statystyk zbieranych tam z automatu.

 4. Alfa&Omega napisał(a):

  Serwer testowy jest w 90% dla noobków z 500-1500 bitew, bo chcą sobie pograć 10 i popisywać się przed kolegami gimbusami. A w 10% dla normalnych ludzi, którzy chcą obczaić co i jak, zobaczyć bugi itp.

Dodaj komentarz