Hallack testuje

27 Responses to Refight: Burning Engine, cz.II

 1. BattlemoveR BattlemoveR pisze:

  Znowu wyjdę na hejtera, ale testowanie czegokolwiek przez Hallacka to jakby podsunąć do recenzji muzykę osobie od urodzenia głuchej.
  0:05 – „to jest chińska kopia WOT-a (14:55 – „nie jest to ściągnięte z WOT-a – sic !”)
  Typowy Hallack, zamiast się przygotować rzetelnie, pograć trochę by wiedzieć o czym się mówi, odpalamy, jedziemy i pieprzymy głupoty.
  3:30 – „no trochę jestem teraz mądrzejszy, ponieważ nie włączyłem nagrywania a trochę się nagadałem” /facepalm
  5:12 – „no sklep tak ubogo bardzo” – jasne, nie to co w World Of Zbiornik, premkowy czołg, z premkową załogą, z premiową amunicją odpalony na koncie premium, z premium zakładem na wygrane i premium youtuberem twierdzącym że WT jest „P2W bo można w nim wyszkolić załogę za golda”.
  5:34 „zmienię serwer może” – masuje myszą playlistę, potem dopieszcza listę znajomych, kontrolne macnięcie na przycisk startujący bitwę… (pro tip, kliknij na exit, to zmienisz serwer)
  7:28 „krzaczki wyglądają całkiem przyjemnie” – zaiste, gra wygląda fantastycznie pod względem grafiki, nie to co niedorobiony WT, tam od trzech ostatnich filmów obligatoryjne przypieprzenie się do krzaków na czołgu które wyglądają „słabo”.
  8:14 Eureka. Odkrycie roku.
  10:19 „Już po mnie, nie mam amunicji. Nie wiem jak amunicja wygląda. Ło mam amunicję !” /facepalm
  10:44 „Wieża, może nie przebije” xD Było się jeszcze sidescrapa zrobić i liczyć że mechanika z jedynie słusznej gry na świecie zadziała.
  10:50 Uhohoho. Orgazm. Zabił bota.
  11:50 „Nie wiem jak to jest, że trzy strzały miałem” – graj w BR w którym czołgi spadają z nieba i dziw się, że mają potrójny strzał xD
  11:53 „Będzie tu jakiś gościu ? Może na mapce będzie zaznaczony” – tak, żebyś mógł się skampić w krzaku i włączyć autoaim.
  12:48 „Wszystko by było zarąbiście gdyby ten czołg nie jechał tak zarąbiście wolno” – zbieraj wszystkie śmieci jakie znajdziesz, czołg objuczony workami niczym osioł ledwo pełza, narzekaj że wolno jedzie…
  13:45 „Panie Piotrze, nie każdy emeryt to szybko łapie, ale myszę musi Pan trzymać w ręku i patrzeć na ekran. Nie, proszę nie jeździć myszą po ekranie. Musi Pan złapać element lewym przyciskiem… nie, proszę nie stukać myszą w ekran. Tam jest taki kwadracik i musi Pan przeciągnąć tą farbkę z prawej do tego kwadracika z lewej. Spokojnie, proszę się nie denerwować, wiem że to trudne dla ludzi w Pana wieku, ale trzeba próbować…”
  14:13 „Co mogę powiedzieć, yyy. 2 wady, jedna to grafika, taka rozmyta, druga to prędkość, myślałem że czołg będzie zapieprzał”
  Serio, tylko dwie wady ? Ani słowa o ubogiej moim zdaniem grafice ? Ani słowa o optymalizacji ? Ani słowa o doczytywaniu elementów które wyglądają, jakby ładowały się na PC z 89 roku ? Hallack, jesteś jak IGN, który oceniając w przyszłości Cyberpunka da 7/10 bo „Questy trwają po 40 minut, gra jest zbyt skomplikowana i za mało czarnoskórych i muzułmanów w grze”
  15:30 „Żegnam się z Wami i do usłyszenia”
  15:31 Zapomnij wyłączyć nagrywanie. Doklej randomowy kawałek filmu, żeby był dłuższy.
  16:51 „Co to było, to ja ?” – jprdl…
  17:02 – Kwintesencja grania tego człowieka w gry komputerowe. Jakiekolwiek. Którekolwiek. Kiedykolwiek. Poza WOT. Refleks 80 latka, orientacja na poziomie 90 latka. Serio, uwielbiam oglądać jego gameplay`e, kabareton mieszczący się gdzieś pomiędzy występami reprezentacji Polski w kopaną a „Uchem Prezesa”.

  Do samej gry nic nie mam, chińczycy kopiują wszystko, więc nie dziwi mnie i to. Poza Chiny ta gra i tak nie wyjdzie, nie ma takiej opcji, do tego optymalizacja wygląda koszmarnie i całość jawi się jako otwarta alpha a nie gotowy produkt. Tryb BR i tak się powoli przejada i traci na popularności, zamiast czołgów mogły tutaj być pingwiny albo różowe żelki i efekt byłby podobny.

  • Straszny_Cienias Straszny_Cienias pisze:

   O Hallacku mogę powiedzieć tylko tyle, że na kanał YT wstawia filmiki z „niesamowitymi wyciągami” robionymi na czitach, a potem oburza się na czity. Oszuści oszustami, ale hajsy za wyświetlenia muszą się zgadzać. A że głupoty ciągle gada to inna sprawa.

   • BattlemoveR BattlemoveR pisze:

    Pewnie że muszą. Hajsy prawdziwe lecą na streamach, gimby cisną sms-y. Możesz wejść i dosponsorować, obecnie zbiera na garnek i patelnię (serio !).

    • Wild_Butter Wild_Butter pisze:

     Grubas jest debilem wiadomo to od dawna

     • Askaz Askaz pisze:

      A ja o Chinach powiem, bo mi się skojarzyło jak przeczytałem… taki ja. Tencent taki gigant, o którym polecam poczytać (jak ktoś znajdzie czas) wyprowadza własną platformę do gier powoli na zachód akurat kiedy Gaben zamierza wprowadzić Steama do Chin. Ciężko mi ubrać w słowa o co mi w ogóle chodzi, ale równocześnie chcę napisać (to nie ma sensu), że ‚Chińska Fala’ nadchodzi… czy coś. A w sprawie Hallacka… Ciekawy komentarz mimo iż sam przy oglądaniu hallacka jakoś specjalnie źle się nie czuję (pewnie to się zmieni) to z wieloma jeśli nie wszystkimi ‚punktami’ się zgodzę. Hejtowaniem to nie jest, a ja dzięki temu zastanowiłem się nad samym Hallackiem. 👍

  • Gregooo pisze:

   I tak wyszedłeś na hejtera. Jak coś się mi nie podoba to nie słucham nie oglądam nie komentuje.

   • Vdr pisze:

    Hejter to jest osoba, która narzeka bez konkretnej przyczyny. BattlemoveR zwyczajnie krytykuje i punktuje co mu się nie podoba.

    Zabawne jest, jak szybko ludzie każdą formę krytyki zaczęli nazywać „hejtowaniem”….

    • burkoslaw_ pisze:

     Zgodzę siez Vdr. Hejt a krytyka to 2 różne rzeczy.
     Krytykę wygodnie nazywać hejtem, wtedy każdy krytyczny argument można określić jako wrogi atak.

     • BattlemoveR BattlemoveR pisze:

      @Vdr
      Do hejtera mi daleko, omijam wszelakie fora i miejsca do debat, bo szkoda mi czasu na debaty, każdy ma prawo do swojego zdania i tak ma być. Na youtube oglądam głównie gameplaye, bo nie mam już czasy na ogrywanie tytułów do singla, komentowałem bardzo dużo i nigdy nie zdarzyło mi się, by dostać bana od któregoś z twórców. W większości przypadków podpowiedzi czy sugestie były bardzo miło i ciepło odbierane i takich youtuberów jak Corle1 czy TheSarge polecam ze szczerego serca.
      Hallack zbanował mnie dwukrotnie, a chciałem dobrze, podpowiedzieć i dać parę tipów. No i mamy to, co zauważy praktycznie każdy, kto chce mu coś podpowiedzieć, czyli Hallack zlewa podpowiedzi i ma gdzieś pomoc. A najczęściej w ogóle nie czyta komentarzy, bo produkuje filmy tak szybko, że sam się w nich gubi. Dochodzimy do karykaturalnych sytuacji, gdzie w filmie nr. 1 narzeka że nie wie jak coś działa, w komentarzach dostaje odpowiedź, potem w filmie nr. 2 i 3 dalej narzeka że nie wie jak coś działa bo :
      1. Nastukał już 3 filmy na zapas, ruch w interesie być musi
      2. Jak sam stwierdził nigdy nie czyta komentarzy w filmie starszym niż jeden w tył
      I mamy to co mamy. Hallack się denerwuje bo nie wie jak coś działa, widzowie się denerwują bo wiedzą jak działa, ale nic z tym zrobić nie mogą, pies pożera własny ogon, et cetera, et cetera…

     • czlowiek lasu pisze:

      „Krytykę wygodnie nazywać hejtem, wtedy każdy krytyczny argument można określić jako wrogi atak.” – właśnie dokładnie opisałeś zachowanie tego jutubera.

  • czlowiek lasu pisze:

   Battle, ciesze się ze znów mnie wyręczyłeś w pisaniu ściany tekstu, napisał bym praktycznie to samo, jesteś niezawodny <3

 2. The Swift pisze:

  Batlemuwer, wymądrzasz się jak czesio z władców much, typowy pseudointelektualista.

  • BattlemoveR BattlemoveR pisze:

   Jest mi bardzo przykro, ale nie mogę zaakceptować tej personalnej wycieczki, gdyż jako intelektualista w trzecim pokoleniu nigdy nie zetknąłem się bezpośrednio lub pośrednio z Panem Czesławem, tudzież grupą zwaną Władcami Much, postaram się jednak zasięgnąć wiedzy w tym temacie i dowiem się kim lub czym jest Pan Czesio.
   (PS. Jestem mangozjebem i z kreskówek oglądam tylko chińskie animu. W polskich kreskówkach nie ma cycków i szybko zasypiam)

 3. k162 pisze:

  Tak się w ogóle zastanawiam po co Hallack zrobił ten film skoro w ogóle nie ma żadnego pojęcia o tej grze. I jeszcze jest to umieszczone na tej stronie ;(

 4. karowy pisze:

  Cieszę się, że nie dożyję tego, jak ci wszyscy pogardliwie wypowiadający się o Hallacku będą w jego wieku. Oglądanie ich gameplay`ów byłoby prawdziwą torturą. Nie wspominam już o życiu z nimi w jednym społeczeństwie. Chociaż – do osiągnięcia wieku Hallacka mają dużo czasu. Jest jeszcze nadzieja, że zmienią się na lepsze.

  • Tankista111 pisze:

   Tu nie chodzi o wiek. Chodzi oto, że jak zaczynał to się starał i przykładał do swoich produkcji. Teraz widać że już chęci brak a filmiki lecą tylko na wyświetlenia. Wystarczy że obejrzysz sobie jakaś starą serie np pod lupą. Sam mówił że zajmuje mu to dużo czasu żeby dobrze się przygotować. Osobiście bym wolał żeby wstawiał co rzadziej , ale porządnie zrobione. No ale to jest nie na rękę bo mnie kasiory leci. Osobiście jestem zaledwie kilka lat młodszy od niego i mam takie a nie inne zdanie.

  • BattlemoveR BattlemoveR pisze:

   @Karowy
   To ja Cię zaskoczę, bo jestem od Hallacka o rok młodszy. A refleks mam o trzy półki wyżej niż on, w takiego LoL-a pocinam z 12 latkami i nie odstaję. I nie chodzi tylko o refleks, chodzi o szybkość odbierania bodźców, kojarzenia faktów, że o postrzeganiu detali nie wspomnę, bo to u niego leży i to widać na większości filmów. Dobrze że nie ma prawa jazdy, bo wypadki drogowe gwarantowane. Ja przez 10 lat odkąd mam prawko nie zarysowałem zderzaka i nie wiem jak wygląda mandat.
   I jeszcze jedno, oglądam tylko powtórki z WT jego autorstwa, które są męką, o czym pisze wiele osób pod filmami, od czasu do czasu rzucę okiem jak wrzuci jakąś grę, która mi się podoba, wtedy męki i katusze sięgają zenitu. Zobaczyć gameplay by Hallack, a potem oglądnąć gameplay by Corle1, to jak oglądać „Koronę Królów” zaraz po „Gladiatorze” albo „Ojcu chrzestnym”.
   Dobra, pomińmy całą otoczkę, czyli brak predyspozycji do gry w cokolwiek innego poza WOT-em, pomińmy braki natury mentalno-fizycznej, bo każdy ma jakieś, pomińmy fakt że od dawna powinien chodzić w okularach.
   Skupmy się na najważniejszym, Hallack twierdzi, że YT to jego praca, więc jak on tą pracę wykonuje ? Filmy bez jakiegokolwiek przygotowania merytorycznego, robione na chybcika, na odwal się, byle mieć co wrzucić. Filmy cięte byle jak, z kwiatkami typu „o donejt wpadł, potem to wytnę” po czym wszyscy widzowie widzą jak leci donejt. Prawdziwą truskawką na torcie był film, gdzie przyjechał kurier, nasz youtuber przecież nie przegląda materiałów przed publikacją, bo po co, gimby i tak łykną, i widzowie siedzieli 5 minut patrząc w czarny ekran, bo Hallack w tym czasie odbierał paczkę.
   Filmów ze zrypanym dźwiękiem, urywających się, lub mających doklejone elementy bez dźwięku nie zliczę.
   Ja przed opublikowaniem głupiego postu czytam go ze dwa razy, czy jest spójny i nie zawiera błędów, a mój post przeczyta może ze 30 osób. Jak wypuszczasz film, który obejrzy kilka-kilkanaście tysięcy osób, to nie poświęciłbyś tych kilkunastu minut na przejrzenie tego co zrobiłeś, zanim pójdzie to w świat i będzie źródłem beki ? Ja bym tak zrobił, no ale lepiej spamować 2-3 filmy dziennie byle jak, niż jeden porządny na 2-3 dni, bo hajs jak wiadomo zgadzać się musi.

 5. Mokaze Mokaze pisze:

  Przykre ze Domin promuje takie zero jak Hallacka i jeszcze mu nabija oglądalność..

 6. Lorne Malwo pisze:

  Fakt. Hallack od jakiegoś czasu stał się strasznie flejtuchowaty. Wystarczy porównać jego filmy z innymi polskimi youtuberami żeby zobaczyć że pod względem realizacji coraz bardziej odstaje. No i sprawia wrażenie że,, moja prawda jest najmojsza”.

 7. czlowiek lasu pisze:

  Oczywiście, zaraz będzie, że pan jutuber jest oburzony krytyką. Lata się zmieniają, a tu bez zmian – nawet ludzi niewiele młodszych od siebie traktuje protekcjonalnie – ale powiedzmy – iż można zrzucić na to, że produkuje filmy dla dzieci i młodzieży.

 8. Przemek2095 Przemek2095 pisze:

  Oglądam Hallacka i rzeczywiście często trafiają mu się babole. Sam zresztą stałem się uczestnikiem jego błędów. Polecam obejrzeć na jego kanale konkurs na bitwę na TKS-ie. Zostałem ogłoszony zwycięzcą, ale rzeczywistego wygranego Hallack pominął. W końcu po mojej oraz widzów interwencji zająłem 2 miejsce i dość długo czekałem na nagrodę, którą Hallack ogłosił w swoim filmiku. Pisałem maile oraz na fb. Zero odzewu. Dopiero mój krytyczny względem niego komentarz pod jednym z jego filmów zadziałał(o dziwo wiele osób dało mi łapkę w górę co też pomogło). Potem już postąpił bardzo porządnie, bo wysłał mi o jedną książkę więcej w ramach rekompensaty. Odpisałem mu podziękowania. Po jakimś czasie dostałem od niego wiadomość i pytał się czy nie wisi mi jakiejś nagrody. Dobrze, że jestem uczciwy, bo ktoś z bardziej mroczną naturą mógłby wykorzystać jego roztargnienie 😉 Nic do niego nie mam, lubię go czasami obejrzeć, ale powinien trochę popracować nad tym, aby popełniać mniej błędów, bo to potrafi drażnić i rzutuje na jego wizerunek jako youtubera.

Dodaj komentarz