W sklepie premium pojawił się Ram II w zestawie standardowym (z miejscem garażowym) za 33PLN oraz w zestawie kompletnym (miejsce garażowe, 1.400G, 15x misja: 5x PD za zwycięstwo, 10× rezerwa osobista: +200% PD przez 2 godziny) za 60PLN.

3029d4e501074308b469e7dc2a449d75

12 Responses to Ram II w sklepie premium

  • Sanchezir pisze:

   krótka odpowiedź:
   nie

   długa odpowiedź:
   nieeeeeeeeeeeeeeeeee

   A tak zupełnie serio – mam, nie polecam. Teraz to „pojazd kolekcjonerski”, ale kiedyś był dostępny za ok 1700 golda i wtedy można się było zastanowić (a tak naprawdę bez problemu za 50% tej ceny ze względu na częste zniżki).

   Celność w ruchu na papierze jest OK (niby ciut lepiej niż w M4 z działem 76mm), ale w praktyce się nie sprawdza bo wysoka szybkostrzelność powoduje problem z pełnym skupianiem, a samo działo jest przeciętne (57mm, takie jak w Churchill III).

   Niby pojazd ma dużo HP jak na meda (610) ale jest bardziej papierowy niż inne medy, a że spotyka T7 to pociski AP z peną 105mm często są niewystarczające już na cięższe T6. Pociski premium są niezłe, ale wtedy pojazd zamienia się w platformę do szkolenia załogi kosztem straconego czasu, bo o zarobkach można zapomnieć.

 1. Michał pisze:

  Jako fun tank jest swietny. Czasem cos odbije, ale te dzialko wygrywa z autoloaderami 😀 ja tam go bardzo lubie. Bardzo silny na top tierze. Gold ma bardzo duza penetracje ale pociski mega drogie. O ile pamietam 170 a za pocisk kolo 1000 strzela cos kolo 1.80 sek. Wiec z goldem ostroznie

 2. Tartuffee pisze:

  Niedawno usiłowali sprzedawać Pzkpfw III Ausf K. Ram II, to przy nim Gwiazda Śmierci. Naprawdę warto go kupić.

 3. ob1wan ob1wan pisze:

  Według mnie nie warto. Jest w wielu aspektach podobny do ruskiego Churchilla, a przez mm jaki ma ( z tego co pamiętam +- 2) od ruska gorszy.

 4. Kierowca_Bombowca Kierowca_Bombowca pisze:

  Też go posiadam.
  Jak już ktoś wcześniej napisał, taki fun tank do spamowania 🙂
  U mnie się kurzy w garażu, więc wydaje mi się, że nie jest taki super jak myślałem, kiedy go kupowałem.
  Jeżeli są jakieś eventy na top w expie, to Churchil III bije go na głowę 😉

Dodaj komentarz