Niektóre funkcje w WoT powinny być od zawsze, a mimo to wciąż ich nie ma. Tym razem chodzi o możliwość podglądu maszyny przed zakupem. No ale od czego są w końcu moderzy :)
Modyfikacja jest prosta w użyciu – w drzewku lub w sklepie wystarczy wybrać odpowiednią opcję:

DOWNLOAD

Thx TereFere za LINK


DoM3N: btw, odnośnie podobnych modów – stąd biorą się jakieś chore akcje, że niby WG udostępnia do sprzedaży X tiery i w ogóle powstają niby faile, że Type 59 jest dostępny w sprzedaży.
Nope, to po prostu userzy nie wiedzą co instalują i co jest zawarte w paczce modów. Przykro mi :)

11 Responses to podgląd wszystkich czołgów w garażu

 1. Czafik Czafik pisze:

  Przydatny mod. Fajnie jest przejrzeć czołgi, które chce się kupić oraz poznać ich parametry w wygodniejszy sposób niż to jest. Dla przykładu: niektóre czołgi mają inne parametry z różnymi wieżami. Np.: WZ-111 1-4. Działo 100 mm na stockowej wieży (IS-3) ma czas skupiania 2,9 sek. podczas gdy na topowej tylko 2,3. Różnica diametralna i nie tak od razu widoczna w kliencie gry. Ponadto możliwość podglądy sylwetki dowolnego czołgu. Niby nieistotne, ale jednak sporo daje, bo co jeśli ktoś preferuje niskie czołgi? Po obrazkach tego nie stwierdzi, a nie każdemu też chce się szukać porównań z podobnymi maszynami.

  Jak zostało powiedziane… Ta funkcja powinna natywnie być w WoT. Tak samo jak informacje o oporach gruntów, celności w ruchu czy maksymalnym tierze bitewnym (słynna niegdyś niespodzianka z Pz 38 n.A., który ma losowania +3). A tak to są ukrywane i albo trzeba szukać w źródłach trzecich, albo dziwić, że coś takiego miało miejsce. No i w końcu nie każdy ma XVM i „show vehicle 9.10”.

 2. Przemaso pisze:

  Poprawka, to nie wszystkie czołgi tylko regularne i premium, brakuje specjalnych ;)

 3. warrior warrior pisze:

  Wystarczy ściągnąć ,,Bazę wiedzy Wot” i WSZYSTKO masz dotyczące tenków. (Chociaż tera coś płatne jest, ale ja mam wersje przed wprowadzeniem płatności. :mrgreen: ) Napewno lepsze niż ściąganie bugów…

 4. woj2012 woj2012 pisze:

  TankInspector czyli, tylko że jako część wota i bez modelu kolizyjnego…

 5. xys007 pisze:

  Takich bajerów w tej grze brakuje. Niby fajerwerk, niby niepotrzebne, a jednak zawsze czułem, że coś takiego powinno być.
  Przykładowo w World of Warcraft możliwość obejrzenia jak wygląda ubranko czy mieczyk na postaci była chyba od zawsze i nigdy się nie zastanawiałem, że to tylko bajer.

 6. Super sprawa! Dzięki DoM3N! Mogłem w końcu podejrzeć ten chińskie X :grin:

Dodaj komentarz