Niektóre funkcje w WoT powinny być od zawsze, a mimo to wciąż ich nie ma. Tym razem chodzi o możliwość podglądu maszyny przed zakupem. No ale od czego są w końcu moderzy 🙂
Modyfikacja jest prosta w użyciu – w drzewku lub w sklepie wystarczy wybrać odpowiednią opcję:

DOWNLOAD

Thx TereFere za LINK


DoM3N: btw, odnośnie podobnych modów – stąd biorą się jakieś chore akcje, że niby WG udostępnia do sprzedaży X tiery i w ogóle powstają niby faile, że Type 59 jest dostępny w sprzedaży.
Nope, to po prostu userzy nie wiedzą co instalują i co jest zawarte w paczce modów. Przykro mi 🙂

11 Responses to podgląd wszystkich czołgów w garażu

 1. Czafik Czafik napisał(a):

  Przydatny mod. Fajnie jest przejrzeć czołgi, które chce się kupić oraz poznać ich parametry w wygodniejszy sposób niż to jest. Dla przykładu: niektóre czołgi mają inne parametry z różnymi wieżami. Np.: WZ-111 1-4. Działo 100 mm na stockowej wieży (IS-3) ma czas skupiania 2,9 sek. podczas gdy na topowej tylko 2,3. Różnica diametralna i nie tak od razu widoczna w kliencie gry. Ponadto możliwość podglądy sylwetki dowolnego czołgu. Niby nieistotne, ale jednak sporo daje, bo co jeśli ktoś preferuje niskie czołgi? Po obrazkach tego nie stwierdzi, a nie każdemu też chce się szukać porównań z podobnymi maszynami.

  Jak zostało powiedziane… Ta funkcja powinna natywnie być w WoT. Tak samo jak informacje o oporach gruntów, celności w ruchu czy maksymalnym tierze bitewnym (słynna niegdyś niespodzianka z Pz 38 n.A., który ma losowania +3). A tak to są ukrywane i albo trzeba szukać w źródłach trzecich, albo dziwić, że coś takiego miało miejsce. No i w końcu nie każdy ma XVM i „show vehicle 9.10”.

  • Maroonsix napisał(a):

   kiedyś losowania Pz/ 38 na były +4 :D. Wtedy to było zdziwienie jak się widziało Tigera 2 lub IS’a-3. Nasuwało się wtedy pytanie. Co ja mam w tej bitwie robić 😀

   • kyko1916 napisał(a):

    Z początków mojej gry w wot-a tak było i o dziwo dość dobrze wspomina pezetenke 😉

    • Czafik Czafik napisał(a):

     Heh. Ja jeszcze pamiętam mój (kiedyś) ulubiony tank 5 tieru – M24 Chaffee. Na starym losowaniu potrafiło go na prawie same dychy rzucać (MM do 11 tierów, czyli mogła być Szafka 5 tieru i same IX i X tiery). To dopiero było wyzwanie 🙂 137 peny na AP i walcz z takim Mausem (gold pestki ofc nawet sporo dawały, bo gama pojazdów do przebicia znacząco się powiększała) 😛 No i ten stan rzeczy trwał do rebalansu amerykańskiej linii czołgów lekkich (patch 9.3, który miał premierę mniej więcej rok temu), która obecnie ma sporo ciekawych pojazdów jak T49, czy Bulldog.

   • HAIL_HYDRA HAIL_HYDRA napisał(a):

    Pamiętam jak grałem a20 i 38na, jako nowy gracz w plutonie z kolegą w t-28. Bałem się do bitwy wchodzić bo ludzie wyzywali od retardów

 2. Przemaso napisał(a):

  Poprawka, to nie wszystkie czołgi tylko regularne i premium, brakuje specjalnych 😉

 3. warrior warrior napisał(a):

  Wystarczy ściągnąć ,,Bazę wiedzy Wot” i WSZYSTKO masz dotyczące tenków. (Chociaż tera coś płatne jest, ale ja mam wersje przed wprowadzeniem płatności. :mrgreen: ) Napewno lepsze niż ściąganie bugów…

 4. woj2012 woj2012 napisał(a):

  TankInspector czyli, tylko że jako część wota i bez modelu kolizyjnego…

 5. xys007 napisał(a):

  Takich bajerów w tej grze brakuje. Niby fajerwerk, niby niepotrzebne, a jednak zawsze czułem, że coś takiego powinno być.
  Przykładowo w World of Warcraft możliwość obejrzenia jak wygląda ubranko czy mieczyk na postaci była chyba od zawsze i nigdy się nie zastanawiałem, że to tylko bajer.

 6. witekjednarata napisał(a):

  Super sprawa! Dzięki DoM3N! Mogłem w końcu podejrzeć ten chińskie X 😀

Dodaj komentarz