Wargaming ogłasza Pagan Online, grę action RPG osadzoną w czasach przedbiblijnych, która rzuca gracza w wir walki z dzikimi potworami i mitycznymi bóstwami. Tytuł tworzy studio Mad Head Games, utalentowany zespół rodem z Serbii. Planowana premiera jest na 2019 rok, a już teraz można zapisać się na testy przedpremierowe pod adresem pagan-online.com.

Pagan Online to nowe i świeże podejście do action RPG oferująca wymagającą, dynamiczna walkę, silnych herosów, mnóstwo wyposażenia i niekończące się pokłady krwawej chwały. Tytuł podażą drogą klasycznych „dungeon crawlerów” jednocześnie zbliżając rozgrywkę do stylu znanego z MOBA.

“Mad Head Games to utalentowani i pełni pasji ludzie, którzy stawiają na szali wszystko co mają, aby zrobić swoją następną grę tak niesamowitą jak to tylko możliwe,” mówi Jacob Beucler, dyrektor produktu w Wargaming. „Wzięliśmy to studio pod swoje skrzydła, bo kiedyś i my stawialiśmy wszystko na jedną kartę, aby wystartować z World of Tanks. Pagan Online jest ekscytującą przygodą, pomagamy dostarczyć pasję twórców do graczy na całym świecie.”

„W Pagan Online ulepszyliśmy walkę w action RPG z widokiem z góry, biorąc to co najlepsze z gier MOBA, aby stworzyć coś, co jest szybkie, przytłaczające ilością przeciwników i super wymagające,” dodaje Uros Banjesevic, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Mad Head Games. “To niezły dreszczyk emocji móc podzielić się owocem naszej krwi, potu i łez ze światem!”

W Pagan Online gracze wezmą udział w intensywnych i wymagających sesjach rzezi w zróżnicowanych lokacjach. Zróżnicowane misje, liczne tryby gry, poziomy trudności, długa kampania dla pojedynczego gracza (rozszerzany sukcesywnie epizodyczną zawartością) – to wszystko sprawi, że będzie się chciało powracać regularnie do zabawy. Niezależnie od tego czy gracz będzie chciał pokonać hordy wrogów z łatwością, spróbować swych sił w brutalnym chaosie czy też rywalizować z przyjaciółmi o prawo do przechwałek, Pagan Online zaoferuje szerokie spektrum wyzwań do pokonania.

6 Responses to Pagan Online: nowa gra Wargaming.Net

 1. rysiek94 pisze:

  Ważne aby nie była to gra F2P, bo jak tak to nawet tego nie tknę bo będzie P2W, a tak to może jebną tylko jakieś mikrotranzakcje do skórek itd…

 2. KKProgamer pisze:

  Zwiastun spoko, ale bardziej interesuje mnie gameplay jak będzie.

  Nie jest fanem gier MOBA, aczkolwiek jakby to był jakiś co-op dungeon crawler, to ograłbym z pewnością, ale…

  „długa kampania dla pojedynczego gracza (rozszerzany sukcesywnie epizodyczną zawartością)”

  Kampania dla pojedynczego gracza zawsze spoko, pytanie czy to będzie długa kampania od początku i potem z płatnymi DLC ją przedłużającymi, czy to będzie jakiś jedno epizodowy smród, który będzie długi dopiero po zakupieniu wszystkich DLC…

  „aby stworzyć coś, co jest szybkie, przytłaczające ilością przeciwników i super wymagające,”

  I to zdanie mi się bardzo podoba, lubię trudne gry.

  Cóż, mam nadzieję, że wyciągnęli wnioski z blamażu EA [przynajmniej robią singlową zawartość huehuehue] i oddawaniem totalnie okrojonego produktu, imo niegrywalnego przy podstawowej wersji gry…

 3. The Swift pisze:

  Jeżeli to będzie gra w stylu Torchlight, to wchodzę w to.

Dodaj komentarz