Czy zgodzicie się z nami, że wakacje (cały ten wolny czas!) to idealny okres, by grać jak najwięcej w World of Tanks? Jeśli tak, to mamy dobre wieści! Kolejny miesiąc będzie przepełniony ekscytującymi ofertami! Zobaczcie, co na Was czeka w sierpniu.

Wierzchołek drzewa
1-31 sierpnia: Nasza kolejna oferta Wierzchołek drzewa będzie poświęcona linii pojazdów, którą zwieńcza groźny 113. Ten chiński czołg polega na mocno nachylonym pancerzu, sporej puli PW, solidnym dziale oraz dużej prędkości maksymalnej. Już wkrótce będziecie mogli opanować ten niebezpieczny czołg!
• 30–50% zniżki na pojazdy w linii prowadzącej do 113

Oferta specjalna na 20. urodziny Wargaming
3-5 sierpnia: Wszystkiego najlepszego, Wargaming! W sierpniu świętujemy w stylu Wargaming z mnóstwem zniżek, misji, specjalnych kamuflaży i emblematów, a nawet z nowym garażem!
• 4x PD za pierwsze zwycięstwo dnia

Załoga jest najważniejsza
11-13 sierpnia: Załoga jest najważniejsza (ponownie!) Zatroszczcie się o swoje załogi z tą ofertą specjalną, która pozwoli Wam je wyszkolić lub przyspieszyć zdobywane przez nie doświadczenie po niższych cenach!
• 2x PD załogi za bitwę

Troska przez dzielenie się
18-20 sierpnia: Zbierzcie swoich ulubionych czołgistów, bo w sierpniu okazujemy Troskę przez dzielenie się! Grajcie w plutonach, pomagajcie swojej drużynie lub dołączcie do klanu, by zdobywać różne bonusy!
• Duże nagrody dla graczy zespołowych!

Nadciąga gamescom
20-22 sierpnia: Przygotujcie się na tegoroczny gamescom! Jeśli nie możecie się doczekać jednego z największych wydarzeń gamingowych w roku, to mamy dla Was trzy nowe misje!
• Wyposażenie do wzięcia!

Oferta specjalna na gamescom
23-26 sierpnia: Miesiąc zakończymy z hukiem! W tym roku wracamy na gamescom nie tylko z epickim stoiskiem dla naszych gości, ale również z szalonymi zniżkami i ekscytującymi misjami!
• 5x PD za pierwsze zwycięstwo dnia

PS. i na SerBa – nie zmarnujcie całych wakacji na World of Tanks!!!1!

Zeszłoroczna oferta na 19. urodziny Wargaming

Zeszłoroczna oferta na gamescom

3 Responses to oferty specjalne na sierpień

 1. Ynohj Yoon napisał(a):

  „Czy zgodzicie się z nami, że wakacje (cały ten wolny czas!) to idealny okres, by grać jak najwięcej w World of Tanks?” – chyba was po…, gram i cały czas mam wr +-30% i pytanie do was czy jest sens grać więcej ? rozumiem mam za duży stosunek wygranych w wocie to żeby mnie zbalansować do pozostałych to musze mieć około 49% wr , wtedy coś wygram.Wyje… się z waszymi ofertami i dajcie normalnie wygrywać bitwy tzn normalnych myślących ludzi do drużyn, niech ten ustawiony mm dobiera normalnie po równo dobrych jak i słabych graczy ,a nie bitwy 0:15

  • Swiezy875PL napisał(a):

   Podłączam się. Moje statystyki z ostatniego tygodnia wyglądają gorzej od bota. J..bać ten syf i cały shitgaming. Zobaczyli, że ludzie mają wy…bane na tą ich popyline to zaczęli srać promocjami. Myśleli, że mapy w HD przyciągną tłumy. WG samo doprowadzi do zamknięcia serwerów tej gry. Najlepsi gracze sprzedają swoje konta. Coraz częściej widać w bitwach graczy z kontami o dobrych statystykach a nie ogarniających nawet tego co dzieje się na minimapie. Powodzenia w dalszym dymaniu graczy shitgaming. Polecam zwiększyć rng jeszcze o 10%. Myślę, że wtedy gracze z chęcią siądą do tej gry zwanej zręcznościówką.

 2. Xzasxz napisał(a):

  Jest weekend, event z expem x3, event na czołg, do tego dostajesz kilka dni premki za free. Co należy zrobić? Dla pewności najlepiej odinstalować WoT, żeby absolutnie na pewno nie grać. Niech się boty kisza we własnym gronie.

Dodaj komentarz