Zbliża się maj, a wraz z nim słoneczne i ekscytujące wydarzenia! Czytajcie dalej, by zyskać przedsmak rozrywki, jaka Was czeka w misjach i ofertach specjalnych na przyszły miesiąc!

Wierzchołek drzewa
1–31 maja: Gotowi poznać niszczyciele czołgów na nowo? Poprowadźcie oddział w cennym Object 268 Version 4 w majowym Wierzchołku drzewa!

Majówka
1–3 maja: Wskakujcie do swoich czołgów i wypróbujcie misje majowe, by przygotować się na wszystkie okazje i zdobyć kilka doładowań! Czy jesteście gotowi?

Nagrody przez cały miesiąc
4–31 maja: Zgadza się! W maju będziecie mogli zdobyć łącznie cztery nagrody. Zbierajcie żetony przez wypełnianie misji. Im więcej ich zdobędziecie, tym więcej przejdziecie etapów, co oczywiście oznacza większe nagrody!

Ogólne utrzymanie
5–7 maja: Dowódcy, pamiętajcie o utrzymaniu Waszych pojazdów i załóg na chodzie! Będziecie mieć wszystko pod kontrolą dzięki misjom przygotowanym na ten weekend.

Parada wojskowa
8 maja: Rozpocznijmy paradę wojskową od wielkiej premii trwającej jeden dzień! Obyście mieli wiele pojazdów do zbadania.
12–14 maja: Wyciągajcie mundury i pucujcie buty, gdyż na misje i oferty specjalne Parady wojskowej wypada się ubrać jak zwycięzcy. Wypatrujcie wielkich doładowań PD i zniżki, jakie przygotowaliśmy!

Załoga jest najważniejsza
19–21 maja: Dowódca jest nikim bez swojej załogi, a ten weekend poświęcony jest wyłącznie jej. Wypełniajcie te misje, bo silna załoga to silny czołg!

Gorączka PD
26–28 maja: Temperatura na polu bitwy rośnie, gdyż do gry trafia kolejna gorączka PD! Wypolerujcie czołgi na błysk i ruszajcie do bitwy, by zgarniać tony PD.


W poprzedniej Paradzie Wojskowej mogliśmy liczyć na:
– 5x PD za pierwszą zwycięską bitwę
– 15% zniżki na pojazdy standardowe tieru VIII-X
– 1 dzień premium

11 Responses to oferty specjalne na maj

  1. ate1990 pisze:

    „Wypolerujcie czołgi na błysk i ruszajcie do bitwy, by zgarniać tony PD.” Żeby świeciły się w podczerwieni jak psu jaja? Nie ze mną te numery! Nice try WG.

  2. BloQ2pb BloQ2pb pisze:

    Ja w maju nie dotykam tej gry nawet kijem z daleka, przez ten wierzchołek drzewa z Object 268 version 4 wszyscy będą spamować gold-em ile się da żeby ten „zbalasnowany czołg” nabyć, dziękuję drogie WG za totalnie zbalansowane bitwy, wsadźcie sobie te oferty w buty będziecie wyżsi.

Dodaj komentarz