Lipiec skupia się przede wszystkim na Trybie futbolowym, więc trzymajcie tę piłkę w ruchu. Przygotowaliśmy coś ciekawego dla graczy, którzy wolą od czasu do czasu pograć w bitwy losowe.

Wierzchołek drzewa
1–31 lipca: Progetto M40 mod. 65 jest jednym z najnowszych pojazdów, a także jednym z kilku we włoskim drzewie, które posiadają mechanizm automatycznego przeładowania — połączenie strzelania pojedynczego z magazynkiem. Zgarnijcie swojego i poczujcie moc Włoch!
• 30–50% zniżki na pojazdy w linii prowadzącej do Progetto M40 mod. 65

Przegląd podstawowy
7–9 lipca: Skorzystajcie z oferty weekendowej, by uzupełnij zapasy rezerw osobistych i materiałów eksploatacyjnych. Stawcie czoła tym misjom i zabierzcie do domu tak dużo, ile zdołacie!
• 3x PD za pierwsze zwycięstwo dnia

Załoga jest najważniejsza
14–16 lipca: Tak jak nazwa wskazuje, możecie spodziewać się premii i zniżek związanych z załogą Waszych czołgów. Upewnijcie się, że Wasi czołgiści są zdrowi, szczęśliwi i wystarczająco wyszkoleni, by wycisnąć jak najwięcej z Waszych maszyn!
• 2x PD załogi za bitwę

Gorączka PD
21–23 lipca: Stara dobra Gorączka PD powraca. Wyruszcie do bitwy w topowych pojazdach premium i zgromadźcie jak najwięcej PD! Wskazówka: Możecie również wykorzystać tę ofertę tygodnia, by szybciej szkolić załogi – wystarczy, że włączycie opcję „Przyspiesz szkolenie załogi”.
• 3x PD za pierwsze zwycięstwo dnia

Letnie doładowanie
28–30 lipca: Na koniec lipca dajemy z siebie wszystko. Duże premie, zniżki i misje czekają na Was. Przygotujcie się na na sierpień!
• Wielka misja z mnóstwem letnich nagród!

12 Responses to oferty specjalne na lipiec

 1. Czolg E100 pisze:

  Przegląd podstawowy, załoga i letnie doładowanie się przyda, a reszta to nie za bardzo :P. Pewnie od 14-16 lipca już będzie po premierze 50TP Prototyp więc załogę się szybko zrobi na wszystkie 4 ciężary

  • Ten_warrior_ Ten_warrior_ pisze:

   Już zakładasz z góry, że kupisz… Albo naiwnie wierzysz, że dostaną magiczne buffy, albo nadstawiasz dupsko do dymania i utwierdzasz WG w przekonaniu, że nawet jak zaserwują kupę to i tak rzesza „patriotów” wezmie ją z pocałowaniem ręki.

  • Ynohj Yoon pisze:

   kup 50tp i graj ładnie z dyszkami , gdzie z tą penetracją będziesz ich łaskotał , pozdro 600 !

   Sanchezir – racja , ci którzy narzekają ,a płacą to po prostu wotowskie „ćpuny” , którym wstyd się przyznać ,że są uzależnieni od wota i nieważne jakie gów… by wyszło (premka) to i tak to kupią bo muszą.Ja uważam ,że jak się zakręci kurek z $ to prędzej posłuchają czego wymagają gracze/klienci i wtedy wot pójdzie w dobrą stronę.

   • burkoslaw_ pisze:

    @Ynohj Yoon Najgorsi są chyba ci którzy zapierają się że nie grają w tą grę, szczerze jej nienawidzą, jednak gdyby sprawdzić dalej rozgrywają tysiące walk i ciągle wyszukują nowinek o znienawidzonej grze, oraz wyzywają od idiotów ludzi którym ta gra sprawia przyjemności. Wtedy mamy do czynienia albo z masochizmem albo z niezwykle chorym rodzajem miłości psychopaty.

  • Czolg E100 pisze:

   A jaj, ale kłótnia, wiem co biorę, mało mam premek „kupionych” więcej mam z eventów albo z kodu za procesor, kupiłem może 4 premki i to też jakieś nie specjalnie OP do tego w promocji :P, nie bijcie.

 2. esenpe pisze:

  Słuchajcie ludzie: czołg będzie ciekawy i uważam, że sam sie na niego skusze jeżeli bedzie w sprzedaży. Posiadam obj 252u i ciezko mi sie gra nim na randomie, używam go na TW i druzynowki (ma za mało spamerski działo). Odnośnie gloryfilacji jednej nacji uważam iż WG próbując urozmaicic dzrzewko radzieckie przegieło z obj 268 v4 ale jiz obj 277 jest w 100% zbalansowany. Pamietam jak jakis rok temu WG twierdziło, że najpierw zajmie się radzieckim drzewkime a potem niemieckim. W miedzyczasie mieliśmi lekki rebalans Brytyjczyków oraz dodanie linii włoskiej. Powinniśmy poczekać na dodanie polskiej linii oraz rebalansu niemoeckich tanków a wtedy bedziemy mogli wydawać wyroki.

 3. Ynohj Yoon pisze:

  W którymś z tematów pisałem , że na pewno nowy wierzchołek drzewa to będzie spagetto , a dlaczego tak myślałem ? bo to nowe drzewko w grze dlatego WG daje to jako wierzchołek pod przykrywką GRACZE WYBRALI.Z tego co pisali ludzie to nie jest dużo ludzi zainteresowanych tym drzewkiem , a mimo tego wygrało ? to było do przewidzenia.Jeśli następne drzewko wejdzie polskie to też będzie w wierzchołku drzewa.Niech skończą pie… ,że to gracze wybierają jakie drzewko ma być kolejne tzn wierzchołek , według mnie wybiera to WG bo im bardziej to pasuje niż graczom.

  • burkoslaw_ pisze:

   Tylko ze zwykle gracze ten czołg rzeczywiście wybierają bo mają zniżki robiąc tą nową linię. Chyba lodówki nawet boisz się otworzyć by jakiegoś spisku nie wykryć.

  • Sanchezir pisze:

   @YY
   Akurat tu bym WG nie posądzał o machlojki, przecież głosowanie odbywa się na forum WoT, a tam siedzą raczej gracze zaangażowani i z bardziej rozwiniętymi drzewkami.
   Spójrz – często wyniki sondy z Dom1na również pokrywaja się z wynikami głosowania na wierzchołek. Chyba nie można tutaj zarzucić .COM, że daje manipulować wynikami dla WG x:P

   IMHO nic dziwnego, że głosowanie idzie w stronę nowości, tym bardziej jeżeli na wysokie tiery był dobry Hype (a niewątpliwe tak było z włoskim drzewkiem i premką prosicutto).
   I owszem, polskie drzewko też ma sporą szansę wbić się na wierzchołek, bo mamy bardzo dużo graczy, którzy od dawna na to czekają (oby się nie rozczarowali, ja czarno to widzę).

Dodaj komentarz