Kwiecień będzie wyjątkowym miesiącem, ponieważ będziemy obchodzić 7. rocznicę World of Tanks! W związku z tym możecie być pewni, że czekają na Was specjalne wydarzenia i ekscytujące oferty.

Poniżej znajdziecie zwiastun tego, czego możecie się spodziewać!

Wierzchołek drzewa
1–30 kwietnia: Na Wasze rozkazy czeka jeden z najbardziej skrytych i podstępnych radzieckich pojazdów. Jeśli Waszą ulubioną strategią jest zwiad, to zdecydowanie nie będziecie chcieli przegapić tej szansy. Szykujcie się na powitanie T-100 LT w Waszej kolekcji!

Przyspieszcie swoje postępy!
7–19 kwietnia: Bycie najlepszym czołgistą bierze się z doświadczenia. Podczas tego długiego weekendu będziecie mieli okazję do zebrania dużej ilości doświadczenia dzięki specjalnym misjom. Pamiętajcie o tym, by wrócić do gry i zmierzyć się z nimi!

Szczęśliwej 7. rocznicy!
12–15 kwietnia: World of Tanks kończy w tym miesiącu siedem lat! Przygotujcie się na wspólne świętowanie. Mamy dla Was różnorodne oferty specjalne i rocznicowe misje, więc wyposażcie swoje bestie i imprezujcie!

Wzmocnijcie załogę!
21–24 kwietnia: Każdy czołg potrzebuje dobrej załogi, a Wy będziecie mieć doskonałą okazję do zdobycia dużej ilości doświadczenia dla załóg swoich pojazdów w nadchodzących misjach. Przygotujcie się na porządną rozrywkę!

Misje na Dzień Tygrysa
26–30 kwietnia: W tym czasie będziecie pokazywać pazury i ryczeć donośnie na polach bitew. Dowódcy, rozważnie wybierajcie ofiary, i wypuszczajcie swoje wielkie koty na łowy!

Gorączka PD
28 kwietnia – 1 maja: Czy czujecie wzrost temperatury? Nadchodzi Gorączka PD, a wraz z nią ekscytujące misje bojowe. Wypatrujcie ich uważnie, by na pewno ich nie przegapić!

25 Responses to oferty specjalne na kwiecień

 1. kwarcium pisze:

  Już się doczekać nie mogę tych misji na gaśnice i apteczki 😀

 2. Sviekla Sviekla pisze:

  Ale radzieckie lajty będą wchodziły jak marzenie z dodatkowym expem 😉

 3. Paweł W pisze:

  Dzień tygrysa… hahahahhaha Czołgi które zawiodły chyba najwięcej ludzi zaczynających grę w WoT. To jak niemieckie kociaki zostały potraktowane przez WG woła o pomstę do nieba.

  Do tego LT-100 chyba był niedawno w wierzchołku drzewa…

 4. Fasto77 pisze:

  Posiada ktoś wiedzę czy będą zniżki w kwietniu na zakup 10 tierów (nie licząc t100lt ) ??

 5. Alaksandr Ryhorawicz pisze:

  Może dadzo defendera 🙂
  W sumie pewnie nie dadzo bo ludzie nie chco. Tłumaczo, że to zaburzy balans na VIII tierach i w sumie majo racje. Nie dajemy!
  Ludzie mówio też żeby nie dawać E25 bo zaburzy balans na VII tierach i w sumie majo racje. Ale mamy ich w dupie i będziemy dawać przy każdej możliwej okazji!
  Jak żyć WG?

 6. Pawel T pisze:

  …lepiej niech nie dajo

 7. jur33k jur33k pisze:

  Nie długo będą prosić na kolanach białorusini aby ludzie grali i cokolwiek kupili nie po pareset złotych ale za parę złotych ,jeszcze jak się ludzie zaczną logować do gry to już będzie super dla wg 😛

  • Druixo pisze:

   Ta sama spiewka od 7 lat, gdzie są ci którzy przepowiadali koniec wota jak weszly czolgi od GEJin czy od AW.

   • Svean pisze:

    Nic dodać nic ująć…

    Z drugiej strony ja się w WT wkręciłem – dla odmiany zacząłem grać samolotami 🙂
    I BARDZO mi pasują.

   • Ynohj Yoon pisze:

    Druixo – „Ta sama spiewka ” – To ja ci zaśpiewam teraz , że bardzo dużo graczy poodchodziło od wota , ci starzy którzy grali od początku , a WG wymyśla jakieś akcje typu „wróć do gry coś ci za to damy”,ludzie mają dość tych zagrywek WG i zmian niekorzystnych dla nich , dlatego skończyli z grą.Na alegro (piszę świadomie z błędem) jeszcze więcej kont które ludzie chcą sprzedać, przypadek ?.Fakt ludzie poprzychodzili nowi i nie ogarnięci ale ci też przejrzą na oczy i też pójdą , aż pula zacznie się wyczerpywać.Bardzo dużo moich znajomych przestało już dawno grać w wota i poszli do konkurencji , nie aw nie wt tylko inne ciekawsze gry.Także z roku na rok wg będzie miało trudniej , już uszczuplają zasoby , gdzie darmowy gold do wygrania w wocie jak kiedyś ? he ? tak wiem – straty dlatego już tych misji wg nie daje itd itd , życzę wotowi jak najlepiej , ale z ich polityką jak z tym „wyłączeniem serwera” podczas misji na włocha nie będzie im ułatwiać trzymania graczy przy grze.

Dodaj komentarz