Zespół World of Tanks przygotował dla Was nowe prezenty! Będziecie musieli sobie na nie zasłużyć, ale bez obaw, bo jest to tylko formalność: celem misji jest rozegranie pięciu bitew, by zdobyć dzień konta premium i mnóstwo materiałów eksploatacyjnych!

Oprócz tych łupów będziecie mogli wykorzystać mnożnik 5x PD za pierwsze zwycięstwo dnia od 26 grudnia o 6:00 do 30 grudnia o 6:00.

Nagrody

 •   1 dzień konta premium
 •   5x Dodatkowe racje bojowe
 •   5x Czekolada
 •   5x Skrzynka coli
 •   5x Mocna kawa
 •   5x Ciastko i herbata
 •   5x Ulepszone racje bojowe
 •   5x Onigiri
 •   5x Buchty
 •   5x Spaghetti z sosem mięsnym
 •   5x Chleb ze smalcem
 •   5x Kawa z bułeczkami cynamonowymi

Cel

 • Rozegrajcie 5 bitew.

Ograniczenia

 • Dostępna raz na konto.

 

Wesołych Świąt i ruszajcie do boju!

26 Responses to oferta specjalna: 5x PD za pierwsze zwycięstwo

 1. FiveMen FiveMen pisze:

  Populacja redbaronów zwiększa się. Pięciokrotnie.

 2. Kierowca_Bombowca Kierowca_Bombowca pisze:

  Ciekawe dlaczego u Domina tak mało informacji podaje się na temat Armored Warfare? 😛
  A przecież wczoraj w AW po raz drugi w te święta dali ZA DARMO czołg premium 4 tieru + 500 golda + fajny kamuflaż.
  Piszę to po to to , gdyby ktoś nie wiedział 😉
  Darmową skrzynkę z niespodzianką odbiera się klikając na sklep MyLot z panela startowego gry.
  Enjoj.

 3. Paweł Pilski pisze:

  Trochę ciężko się gra w WoT ostatnimi czasy. Jeśli boty nie są losowane równomiernie, to bitwy trwają po 4 minuty i są po prostu gwałtami na jednej z drużyn. Na tej drużynie, która botów otrzymała w losowaniu więcej, albo tam boty otwierają listę, jako top tiery. W takiej sytuacji potyczka nie ma większego sensu i nie dostarcza należytych emocji. Wchodzę więc do WoT, rozegram 4-5 bitew i wychodzę, bo miodności jest jakby trochę za mało. Szkoda, że to tak wygląda. Bitwy ciekawe, wyrównane, emocjonujące są w tej grze rzadkością.

  • majo174 majo174 pisze:

   Nawet nie boty, ale normalni gracze vs unicumy. Ostatnio wyjechałem Progetto na 10 tiery. Ich topka to 3 fiolety nie w plutonie, nasza to 1 gracz 1200 wn, pozostali 1000 i mniej. Wynik był oczywisty. Tak wg się zapiera rękami i nogami przeciwko dzieleniu na podstawie skilla, ale jakby nie mogło chociaż jednego z tych 3 dać do drugiej drużyny – przynajmniej nie kończyłoby się to gwałtem

  • Im wyższy tier tym krótsze i bardziej jednostronne bitwy. Do szóstek, siódemek mecze 15-0, 15-2 się właściwie nie zdarzają.

   • martinez387 pisze:

    @Andrzej Węgrzynek To ciekawe, bo mnie się niezmiernie często zdarzają takie bitwy , właśnie do VI tieru. A jak to ja jestem na topce na VI tierze (jedna na 5, 10 bitew, nie częściej) , to mam niemal 100% gwarancji, że do teamu dolosuja mi boty, nowych graczy ze stażem 100-2000 bitew, albo graczy upośledzonych i większość takich bitew jest przegrana.

  • Barkeeper Barkeeper pisze:

   @Paweł Pilski – Bitwy wyrównane były, są i będą rzadkością w Wocie bo wynika to z samej konstrukcji rozrywki. Poczytaj o efekcie kuli śnieżnej. Zagadnieniu temu poświecono całkiem sporo badań. Najbardziej prawdopodobnym wynikiem bitwy powinno być jeśli dobrze pamiętam 15:4 i mniej więcej tak to wygląda.

   • martinez387 pisze:

    @Barkeeper Prawdopodobieństwo „efektu kuli śnieżnej” wzrasta praktycznie do 100%, jeżeli na samym początku bitwy jeden team wszystko trafia, a drugi team niczego nie trafia, a w dodatku pojazdy drugiego teamu, maja po otrzymaniu trafiena: pożar, ammo racka, zacięcie wieży, albo po prostu wylatują w powietrze. 😉

    • Barkeeper Barkeeper pisze:

     @martinez – Następna teoria spiskowa niepoparta żadnymi faktami? To już nie jest nawet śmieszne. To jest żałosne.

     • martinez387 pisze:

      @Barkeeper Grunt, że „myśliciel” twojego pokroju ma na wszystko matematyczne wytłumaczenie. 😉 Nie będę wrzucał swoich powtórek dziwnych bitew, bo ludzi inteligentnych inaczej i tak nie przekonam , a tym bardziej nie przekonam tych nie piszących za darmo. 😉

      • Barkeeper Barkeeper pisze:

       @martinez – To wrzuć te powtórki nie dla ludzi ”inteligentnych inaczej” jak ja tylko dla całej rzeszy ludzi inteligentnych jak ty po to aby mogli zobaczyć jak to WG im ustawia bitwy. A tak serio to czemu każdy czubek jak ma szansę udowodnić że ma rację to się wykręca tym że ma dowody na ustawki ale ich nie poda bo i tak nikt mu nie uwierzy? Dziwnym trafem zawsze na forum Wota jak ktoś wrzucał powtórki z dziwnymi sytuacjami to nie było problemu z wytłumaczeniem tego co się stało. Masz strzały za zero? Nie strzelaj goldem w gąski albo pancerz warstwowy. Masz rykoszety? Sprawdź po jakim katem trafiłeś w przeciwnika. Itp. Itd. Naucz się mechaniki gry to nagle te ”niezwykłe” sytuacje staną się banalnie prostymi do wyjaśnienia. Oczywiście zawsze możesz pozostać głąbem i tłumaczyć sobie wszystko machlojkami WG. Twój wybór.

       • martinez387 pisze:

        @Barkeeper Tak, „nie znam mechaniki” – wyszczekany random mnie oświeci. Przecież tylko on wie co to pancerz, efektywny, warstwowy , gąski – nikt inny nie ma o tym pojęcia, to in jest MUNDRY. „Wyjaśni” dlaczego na 11 strzałów przebiłem 6 , strzelając w pancerz, a nie w żaden pancerz warstwowy czy gąski, mając 2-3 razy wyższą wartość penetracji niż grubość pancerza (uwzględniając też kąt strzału – wg tanks gg), Taaaa. 😀 Cieszę się, że mnie nie zawiodłeś i potwierdziłeś to co o tobie sądziłem, typowy klakierze. Powtórkę wczoraj znalazłem, ale pogadam na ten temat z kimś mającym wszystkie klepki na swoim miejscu, a nie z przypadkowym szczylem.

        „Efekt kuli śnieżnej” – no po prostu Einstein WoT-…z Koziej Wólki. 😉

        • Barkeeper Barkeeper pisze:

         @martinez – Gdybyś naprawdę miał taką powtórkę to byś ją tu wrzucił aby wszyscy mogli zobaczyć że to ty masz rację a nie ja. A nie wrzucasz jej bo nie masz takowej tylko kłamiesz i to w bardzo nieudolny sposób. Do tego wyszłoby na światło dzienne pod jakim nickiem grasz. Jesteś zapewne jednym z tych idiotów trolli głoszących na forum wota debilne teorie i wyśmiali cię tam ludzie wielokrotnie dlatego teraz ukrywasz swój prawdziwy nick. Zaś co do efektu kuli śnieżnej to przeprowadzano pod tym kątem poważne badania. No ale taki noobek jak ty zapewne wie lepiej co jak…

 4. pikawka pikawka pisze:

  Przypominam przypadek MrOnana (o ile dobrze pamiętam nick, mogę się mylić 😉 ), który musiał rozegrać ok 5000 bitew na botach, żeby pokazać 4 filmy udowadniające, że boty potrafią robić dmg (oczywiście całościowe staty w dupę, jak to na botach). Niestety filmy były promowane na tym forum. Pamiętajcie o tym, że to przede wszystkim gracze srają w wota tego rodzaju zachowaniami i pozdrówcie wspomnianego „jutubera” pod filmikami, na których wali wiadomo co grając w gry na PS4.
  Jutro od rana spodziewajcie się najazdu kontynuatorów tej tradycji…

 5. megami pisze:

  Od kilku dni nie idzie zbić gwiazdki na Jagdtigerze 88… czy nawet cokolwiek sensownego zrobić w bitwie bo działo 0,27 na czekoladzie nigdzie nie trafia. Tylko na tym pojeździe coś takiego mam…

Dodaj komentarz