Kolejna oferta rozsyłana do losowych graczy.
Dzięki misji specjalnej możemy zdobyć 250.000 srebra i stabilizator pionowy.

Ofertachinski

5 lutego Chińczycy świętują Nowy Rok! Skorzystaliśmy z tej okazji, aby sprawdzić, co przyniesie najbliższa przyszłość i okazało się, że wróżba dotyczy Ciebie!

Wróżba mówi, że w Twojej kolejnej bitwie w czołgu średnim zadasz przynajmniej 1.500 punktów uszkodzeń i zajmiesz w swojej drużynie miejsce w pierwszej dziesiątce pod względem zdobytych PD.

Sprawdźmy, czy wróżba się sprawdzi. Jeśli tak, nagrodzimy Cię 250.000 srebra oraz jedną sztuką stabilizatora pionowego Mk 1!

TY mateo912

6 Responses to oferta: Chiński Nowy Rok

 1. Czolg E100 pisze:

  Nic nie dostałem znowu 🙁

 2. drupol pisze:

  Uuups. Nie wiedziałem że do losowych. Wczoraj dostałem😀

 3. Raven80 pisze:

  a ja mialem pieroga i zadanie zeby zadac przynajmniej 2000dmg i odbic przynajmniej 1000dmg i nagrody te same … i ze musze to w tej kolejnej bitwie … nagroda wpadla ..

 4. Nie_gram_artom pisze:

  Miałem tą misję i w pierwszej bitwie nie udało mi się zrobić 1500 dmg. Jak w kolejnej zrobiłem 1500 dmg dostałem nagrody lol.

 5. takbir27 takbir27 pisze:

  Mi misja pojawiła się dzisiaj, ale zrobiłem ją wczoraj (wczoraj widniała w „misjach”, ale nie było o niej informacji). Różnica polega na tym, że miałem na TDki – 4 fragi i pierwsza 10-tka. Nagroda 250k srebra i luneta. Co ciekawe zrobiłem misję dopiero za którymś razem i nie znikało. Dziś pojawiło się info o misji i mam ją w „misjach” ale jako ukończoną. Jakieś bugi. 😛

Dodaj komentarz