Tytuł wpisu to niestety nieumiejętny clickbait. Dom1n już pytał – „quo vadis WoT?”. A więc co tam w „polskich internetach”?

32475571 2130306360584913 142199817345433600 N

11 Responses to nowe odgłosy załogi – Świnka Pepa, Pikachu, Yattaman

 1. burkoslaw_ pisze:

  Jaka drama się zrobiła z tej sprawy. Podejrzewam że dzięki tej dramie nawet lepiej się sprzeda. Zresztą popyt podaż.

   • Ten_warrior_ Ten_warrior_ pisze:

    Gówno prawa, na 268 v4 premium byłby mega popyt, więc twoją logiką gdzie jest podaż ?

    • burkoslaw_ pisze:

     Jest też coś takiego jak balans rozgrywki. WG na razie nigdy nie dawało premium pojazdów X tier (specjalne to nie premium). Ta szóstka ani nie zaburzy i tak zachwianego balansu, ani jakoś specjalnie nie spowoduje ogromnych zarobków u kupujących. Za to dzięki reklamie w formie dramy na wszelakich stronach, całkiem nieźle się sprzeda. Jak dla mnie mistrzowskie zagranie. Czołg gdyby był przedstawiony jako zwykły premium nie wzbudziłby praktycznie żadnych emocji i wiadomość o nim dotarłaby do niewielu a tak praktycznie wszyscy się o nim dowiedzieli i dużo więcej zakupi pojazd.

 2. BattlemoveR BattlemoveR pisze:

  Widzę że jednak WOT idzie ku lepszemu. Może warto rozważyć powrót… Zaczekam dla pewności na premkę Justina Biebera i artylerię Lady Gaga i odświeżam konto.

 3. TheReivb TheReivb pisze:

  dlaczego akurat ten czołg wprowadził takie poruszenie?? Jest tyle kolorowych badziewnych modeli z flagami, pokolorowanych na czarno, jest primo victoria i nasz prl`owski rudy.

 4. Paweł W pisze:

  A czy jak wyłączę niehistoryczne elementy to czołgi takie jak defender zniknom? Czy się zamieni w iseła 3? Jak KV ragnarok w zwykłego kv2… hmmm Nie chce mi się wota ściągać żeby sprawdzać ;D

Dodaj komentarz