… prosto z supertestu.

AMR-35

france-AMR_35

Francuski czołg lekki, niezbyt udany.

E-10

germany-G47_E10

Opis WG:

Projekt lekkiego niszczyciela czołgów o masie ~12 ton. Był dość innowacyjny, gdyż zastosowano w nim mechanizm regulowania prześwitu, dzięki czemu pojazd mógł zmniejszyć swą wysokość z 1760 do 1400 mm. Zakładano użycie silnika Maybach HL 100A lub Argus. Projekt został porzucony na korzyść Jagdpanzer’a 38(t).

Neubaufahrzeug

germany-NbFz

Jedna z pierwszych konstrukcji Niemców.

T88 HMC

usa-A59_T88

Nic niezwykłego, po prostu zwykły Hellcat z haubicą kalibru 105 mm. Pojazd ten na 99% znajdzie się w grze jako SPG, gdyż był pojazdem artyleryjskim w rzeczywistości.

Zdobyczny amerykański Chi-Ri

usa-Chi_Ri

Chi-Ri zdobyty przez Amerykanów.

M4A2 Sherman (USA)

usa-M4A2_USMC

Sherman z silnikiem Diesel’a. Ta wersja była głównie eksportowana do Europy w ramach Lend-Lease.

Zdobyczny amerykański Shinhoto Chi-Ha

usa-Shinhoto_Chi-Ha

Kolejny zdobyczny czołg japoński… Tylko dlaczego mam wrażenie, że ma wieżę obróconą do tyłu?

M18 “Super Hellcat”

usa-SuperHellcat

Prototyp, będący połączeniem kadłuba Hellcat’a z wieżą i działem M36 Jackson. W zasadzie ten pojazd już znajduje się w grze w postaci wymaksowanego Hellcat’a. Być może zostanie jakimś czołgiem premium.

T3 HMC

usa-T3

To coś jest protoplastą T18.

GAZ-75

ussr-GAZ75

Prototyp będący swego rodzaju sowiecką odpowiedzią na Jagdpanzer’a 38(t).

IT-45

ussr-IT45

Ten czołg podobnie jak Gaz-75 był próbą stworzenia sowieckiego „Hetzer’a”. Projekt zakładał niski koszt produkcji masowej. Opis WG:

Projekt lekkiego niszczyciela czołgów bazującego na podwoziu T-60 i T-70. Wstępne projekt sporządzono w lecie 1942 roku. W następnym roku projekt został porzucony ze względu na problemy z produkcją silników oraz fakt, iż planowane działo było już zbyt słabe na ówczesne warunki.

RBT-5

ussr-RBT-5

Artyleria rakietowa w WoT? Kto wie… Pytanie tylko czy to nie czasem zwykły żart programistów.

T-46-5

ussr-T-46-5

Rozwój projektu czołgu T-46.

ZIS-30

ussr-ZIS30

ZIS-30 to improwizowany niszczyciel czołgów – na podwoziu traktora artyleryjskiego T-20 Komsolec zamontowano działo 57 mm ZIS-2. Co ciekawe został zapowiedziany przez WG już dość dawno, ale do dziś nie ujrzał światła dziennego.

Ale pytanie brzmi – co z tego, że ktoś znalazł jakieś ikonki? Ano to, że to wyraźny dowód, że WG już ma wymodelowane te czołgi (W końcu z czegoś miniaturkę musieli zrobić). Ciekawe kiedy je ujrzymy na polu bitwy =)

A co na temat tych „przecieków” sądzi Storm?

“Wrzucili do sieci stertę starych śmieci, która została zrobiona już dawno temu i zapomniana, bądź też niezaimplementowana do gry z różnych powodów.”

Poza tym Storm wrzucił jeszcze tą ikonkę:

Storm powiedział, że ta potężna maszyna nazywa się Agrimotor – był on kiedyś pojazdem testowym (jakieś 4 lata temu) i teraz jedyne, co po nim zostało, to ta miniaturka. Poza tym developer dodał, że E-10 na pewno zostanie wprowadzony z możliwością regulacji zawieszenia, oraz że historycznie E-25 nie posiadał takiego rozwiązania technologicznego.

źródło: FTR

 

Tagged with →  

22 Responses to nowe ikony czołgów…

 1. Leny napisał(a):

  Swego czasu była mowa o artylerii rakietowej jeśli zostaną wprowadzone większe mapy. To samo tyczy amfibii w grze. Ale kto ich tam w WG wie.

 2. shoot napisał(a):

  ja chcę szturm traktor

 3. karolq102 napisał(a):

  Czyżby nerf hellcata?
  Zdobyczny Chi-Ri ciekawe :)
  ZiS-30 Czeekam

 4. Gość 704 napisał(a):

  Zamawiam traktora !!! a tak na temat : http://unofficial-world-of-tanks.wikia.com/wiki/Sherman_Firefly tutaj jeszcze wiecej ikonek z supertestu znajdziecie, nie wiem czy potwierdzone ale fajnie się prezentuje taki np Sherman Firefly ( PS : wyszukajcie FCM F1 :D )

 5. Kazek Kazek napisał(a):

  To co wyróżniało T88 to pogrubiony pancerz do 25mm

 6. Krwawy_Baron napisał(a):

  Traktor bojowy? Kto go wie, chociaż ja wolałbym ten, w sam raz na II tier xD : http://www.koledzyzwojska.pl/files/imagecache/node_image/files/fotoodloty/traktorws5.jpg

 7. nnn napisał(a):

  prosto z czego ??? AHAHAHA
  te ikonki i wiele innych było już ( post Edrard 18.09.2012 17:09:41 na wot news) wyszukałem nawet specjalnie jak coś w zestawieniu brakuje jeszcze tego cuda http://wot-news.com/cache/tumb/092012/germany-Roket_Sturmtiger_tumb.png a wygląda naaaa dużyyyyy kaliber ;)

 8. anonimowy gracz napisał(a):

  A kiedy ru 251 sie pytam

 9. serb napisał(a):

  Tak… bo naprawdę potrzebujemy kolejnego karalucha w postaci podobnej do E-25…

Dodaj komentarz