Mapa „Empire’s Border” dostępna tylko i wyłącznie na serwerze chińskim.

Niestety, nie dane nam będzie w nią zagrać, ale za to zachęcam do obejrzenia filmu i screenów, które znajdują się TUTAJ.

źródło: FTR

25 Responses to Wielki Mur Chiński

 1. wittib napisał(a):

  a szkoda, bo wygląda na całkiem fajną mapkę (chętnie zamieniłbym ją za sacred valley albo za severorotflgorsk) ;)

 2. urugyhygahagahu napisał(a):

  Czy mi się zdaje czy ta mapka jest większa niż standardowe na naszym serwerze :)

 3. Granshi napisał(a):

  nie żeby był zazdrosny ale to jest 1500×1500 albo 2k mapa ( a oni mają do nas pretensje o bul dupy ?)

  • Granshi napisał(a):

   ból * a to ewidentne lizanie dupy ma WG do chin i rosji ;)

   • szafix napisał(a):

    Doucz się zanim zaczniesz bzdety gadać.

    Serwer chiński nie jest własnością WG tylko zewnętrznej firmy. I firma ta ma b. wysoką autonomię w tym co może zrobić na serwie – stąd dostępność T59 i T59 Gold w sklepie i takie tam bajery. A WG nie ma wiele w tej kwestii do powiedzenia – chińczycy zażyczyli sobie mapy z wielkim murem i za nią zapłacili – proszę bardzo, WG zrobiło im specjalną mapkę.

    • Granshi napisał(a):

     to ja wiem ale chyba ktoś im musiał pozwolić na ten serwer !
     a po 2 oni tylko zajmują się serwerem i stroną !
     po 3 wszystkie patche i mapy mają od WG !
     po 4 co nie co tylko każda osoba w wot chcę większej mapy !
     Czyli się da o oni nie chcą albo czekają na wt chodź tak na prawdę sami siebie biją na chinolu , bezsens zaraz każdy lepszy gracz pójdzie na chinola ;P
     poziom graczy większy i patche będą takie jak tego chce każdy gracz .
     tak było z knight online ludzie grali na japko a nie usko ;) to tylko moje zdanie nie brać do serca ;P

    • gonzagi87 napisał(a):

     W Chinach nie ma swobodnego przepływu kapitału. Czyli nie możesz sobie od tak przyjechać i rozkręcić firmy, wszystko musi być zaakceptowane przez władze Chin i na ich warunkach. Także dużego wyboru WG nie miało jeśli chciało trafić na ich rynek…

  • Roophert napisał(a):

   Bredzisz Waćpan. Żaden normalny gracz nie chciałby przenieść się na serwer chiński.
   Patche nie mają zawierać tego co każdy chce, bo każdy chce czegoś innego. Ja nie chcę znacznie większych map. Mogą być duże, ale nie ogromne, ogromne niech sobie są w WTGF. Nie staraj się być „głosem społeczności WOT” bo raz, ze na to narazie nie zasługujesz, dwa nigdzie nie widziałem, aby ktoś Cię na taką osobę wybierał, albo nawet wskazywał.
   WG chcąc wydać WoT w Państwie Środka musiało się dostosować do panujących tam wymagań, stąd ta „wolność” serwera. Nie znam dogłębnie tematu, więc odsyłam do googla. Tak apropos WTGF będzie wydane w Chinach?

 4. johnymetallica napisał(a):

  No nie powiem, mapka jest zaje*ista :D Szkoda że tylko kitajce taką mają…

 5. kobra630 napisał(a):

  WG jeszcze twki w komunie jak rosja i chiny ( złej europie lepszej mapy nie damy)

  • Roophert napisał(a):

   Kilka uwag: Białoruś jest w Europie. Chiny to nie komuna (wolność jest tam większa jak w UE). Rosja to zasadniczo też już nie ~komuna. To co napisałeś miało by MOŻE (znikomy) sens, gdyby rzecz dotyczyła serwera RU.
   Swoją drogą – największy „skarb” ZSRR to ustrój komunistyczny. Czy oni nie chcieli tego w Europie? A więc czy nie chcieli dać Europie tego, co mieli najlepsze? :D

   • _Polamane_OkO_ Momosus napisał(a):

    „Chiny to nie komuna (wolność jest tam większa jak w UE)”… Rozumiem, że taki światopogląd można zrucić na karby Twojego niedojrzałego jeszcze emocjonalnie wieku? Czasem czytają różne wypowiedzi, trafi się na trola, czasem na oszołoma który jajko jedyny zna rozwiązanie na wszytko, często no specjalistów pełnej krwii którzy jako jedyny maja monopol na wiedzę… a czasem na takiego jak Ty użytkownika internetu – który uprawia pierdologie nie mając w ogóle pojęcia o czym i z kim tak naprawdę debatuje…

    • Roophert napisał(a):

     Czasem można tez natrafić na takiego jak Ty, który próbuje… być mędrkiem. Starasz się „ugryźć” coś komuś argumentując to ~wiekiem. Widzisz, to, że masz tą trzydziestkę nie dodaje Ci automatycznie rozumu, doświadczenie – być może, ale aby zwiększać wiedzę trzeba się ~uczyć.
     Dla przykładu czytanie ze zrozumieniem. Wytłumaczyć co napisałem? Chyba trzeba.
     WG to białoruska firma. Białoruś jest w Europie. Z tego punktu widzenia zdanie „złej europie (..)” jest trochę śmieszne, „Zachodniej Europie” już by bardziej pasowało.Może chodziło o serwer EU? Zapewne, ale taki skrót myślowy w kontekście całego zdania był niejednoznaczny, czego mogłem się „przyczepić” tak samo jak to później zrobiłeś Ty. „Chiny i Rosja to komuna” tak ogromne uproszczenie, że aż bez sensu. 3 ostatnie zdania, przynajmniej tak mi się wydawało, to łatwa do rozpoznania ironia…
     Jeżeli się zaliczasz (co mógłbym przypuszczać po Twoim „ataku” na mnie) – mam nadzieję, że nie – do grona „hejterów” WoT/do spółki flysolda… to był by dobitny przykład na to, że z wiekiem wiedza sama nie przychodzi. Jeżeli natomiast przyczepiłeś się tylko tego jednego, co cytujesz, to polecam zwrócić uwagę na jedną rzecz… właściwie zrobiłem to już wcześniej. W jednym masz rację, nie mogę wiedzieć do kogo odnoszę swój komentarz, tak samo jak nie wiesz tego Ty, ale mam prawo oceniać tą osoba, przynajmniej narazie. Masz też rację w zdaniu „nie masz pojęcia o czym piszesz (bo na pewno nie debatuję ja, ani Ty)”, tyle tylko, ze w odniesieniu o Ciebie. Mogę Cię zapewnić – wiem co piszę.

 6. Qeerty Qeerty napisał(a):

  Mapa ma 1000×1000 doczytajcie a nie spinacie ze jest wieksza

 7. arger napisał(a):

  Ta mapa jest dużo ciekawsza niż 3 ostatnie mapy którymi nas obdarzył WG. Zobaczcie ile różnych dróg można obrać na tej mapie , nie tak jak na „świetnej” dolinie (3 opcje?) czy też Ukryta wiocha (2 opcje?). No i do tego epicko wyglądający Mur Chiński!

 8. Poobijany napisał(a):

  X:\Games\World_of_Tanks\res\packages\59_asia_great_wall.pkg – ta mapa jest w naszym kliencie, po prostu nie jest losowana przez serwer ani możliwa do wyboru w treningu.

 9. Granshi napisał(a):

  może jakaś petycja aby ją odblokowali ;) ?

 10. adam napisał(a):

  fajna ta mapa,dajcie taką nam,a nie zadupie jak CHARKÓW

Dodaj komentarz