Pokémon!
A tak na poważnie to od jakiegoś czasu niektórzy gracze mogą wypełniać proste misje za które otrzymają pieczątkę. Za uzbieranie 20 pieczątek na konto gracza przyznawany jest 1 dzień premium i wolne miejsce w garażu.
Ponadto za każde dwie pieczątki otrzymamy losową nagrodę spośród najpopularniejszych materiałów eksploatacyjnych premium i rezerw osobistych.

Promo

TY Kowi1282

6 Responses to misja: zbierz je wszystkie

 1. Darciel Darciel pisze:

  1 dzień premium i wolne miejsce w garaż
  Bogactwo.

  Jestem jeszcze ciekawy ile takie pieczątki trzeba będzie zbierać

 2. HsTEmiL pisze:

  ta gra robi się żałosna ostatnio odpaliłem na 2 godziny premkami 8t pojeździłem i o mało rozstroju nerwowego nie dostałem rng z dupy przebicia lub rykoszety, ogólnie chęci do gry spadły kolosalnie. podjezdza do mnie koles na mapie pustynnej 150m ode mnie strzela zabija a jago nie widzę… po paru sec gość sie wyświetla… jak dobija 2 ziomka z teamu. Kolejnym aspektem jest żarówka 3sec po spocie dostajemy info o tym ze mam żarówkę…. po 3 sec to ja wiem ze mam spota jak dostaje combo od 10 camperow. poprostu juz mi sie nie chce męczyć z tymi bzdurnymi głupimi bugami tej gry

  • Sherman4511 pisze:

   Pokaż mi powtórkę a powiem Ci gdzie popełniasz błąd, obstawiam że nie jesteś po prostu zbyt doświadczonym graczem albo grasz stricte „for fun” ponieważ nie ma takiej opcji by działo się coś wbrew mechanice w tej grze.

   Gra daje możliwości jakie daje i albo się do tego dostosujesz i grasz na przyzwoitym poziomie albo nie i jesteś „dojony” podczas gry.

  • kOOsmacz kOOsmacz pisze:

   Podobnie mam i ja dzisiaj… zagrałem łącznie od rana 24 bitwy, 3 zwycięstwa. Możecie mówić że lamiłem, ale nie… każda bitwa zamykała się dla mnie w top 3 pod względem expa. LTTB grając zrobiłem 3k dmg i spota 1k – dlaczego się zapytacie lajt robił dmg? – dlatego, że druga osoba pod względem zadanych uszkodzeń miała ich na swoim koncie zaledwie 500… Masakra. Bitwa na poziomie X, a 8 czołgów zrobiło całe 0 dmg!!!
   Albo są tacy co grając TD nie strzelają, ja się cofam bo dostałem spota i dmg, a oni mnie teamkilują bo nie spotuję! No kurła! I tak 3x z rzędu…
   Inny przykład? Też z dzisiaj. Bitwa LTTB – soszusznicze czerwone raczysko z rosji na m44 strzeliło do mnie 4x i nic, ja strzeliłem do niego raz (ubijając ścierwo) i od razu niebieski…

Dodaj komentarz