Obliczyliśmy już ostateczne wyniki i z wielką radością przedstawiamy czołgistów, którzy zwyciężyli w wędrówce po sławę. Obejrzyjcie klasyfikacje Marszu narodów w kliencie gry, by sprawdzić swoje miejsce!

Nagrody

Wejście do najlepszego tysiąca daje Wam specjalne odznaki wydarzenia („As pancerny” za najlepszą dziesiątkę i „Ekspert pancerny” za miejsca od 11. do 1.000.) , niezły zestaw 15 rezerw osobistych (zwiększające zdobywane PD, wolne PD i kredyty) oraz trzy dni konta premium. Jeśli sklasyfikowaliście się na miejscach 1001-4000 – również nie odejdziecie z pustymi rękami!

 • Miejsca 1001–2000: zestaw dziesięciu rezerw osobistych na wolne PD i kredyty oraz jeden dzień konta premium;
 • Miejsca 2001–3000: Zestaw pięciu rezerw osobistych na wolne PD i kredyty oraz jeden dzień konta premium;
 • Miejsca 3001–4000: Dzień konta premium
UWAGA: Nagrody zostaną przekazane na Wasze konta w przeciągu 14 dni od zakończenia wydarzenia.

Dołączcie do dyskusji!

Czekamy na Wasze przemyślenia dotyczące Marszu narodów i ogólnie turniejów. Chcielibyśmy poznać Wasze opinie na temat wszystkiego – począwszy od ustawień czasu, poprzez formaty bitew, na zasadach skończywszy. Co lubicie najbardziej? Co byście zmienili? Czy są jakieś wydarzenia, które chcielibyście, by były częściej? Dołączcie do dyskusji na forum, by pomóc nam w opracowaniu doskonałych wydarzeń turniejowych.

Dziękujemy za udział w tym wydarzeniu!

11 Responses to Marsz Narodów – wyniki

 1. Nauta_ Nauta_ napisał(a):

  Dołączcie do dyskusji!

  ok
  Event to był syf, nagrody były wprost żenujące, z tego co pisali u domina a i multi też krzyczał na jutubach (wiadomo)
  nagrody u kitajców i jankesów były szesnaście razy lepsze, w związku z tym postanowiłem wzorem mądrzejszych
  kolegów po fachu (a jakże!) położyć laskę na Was – wróć – położyć laskę na was: frajerzy, złodzieje i parszywcy i żeby Wam pies zdechł!
  a niektórzy pisali też, że jak nie kupuje konta premium… – tzn. nigdy nie kupiłem, eeee w sumie to nie gram już 2 lata
  – ale do rzeczy – pisali, że jak nie płace to nie mam prawa głosu, otóż ja się z tym nie zgadzam, jak inni są frajerami to niech płacą,
  nie będę płacił, za zalagowane serwery, ciągłe pacze (co ja pacze?) i zrypany balans na 8.

  Także chcecie dyskusji to ją macie! Parszywe dranie z WG, co nic nie potraficie, nie słuchacie takich (przodowników pracy) jak ja !!!!
  a na koniec jeszcze taka płentą zajade – a co !!! WINCYJ PREMKÓW !!!!
  aha i wcale nie jestem tym psem co to niby goni karawane !!!!
  i pies wam mordę lizał !

  P.S
  Więcej nie dały rady ze śmiechu buhahahahahahahahah 😉

  P.S 2
  Już nie pokazuj tak obcesowo, że nie uczestniczyłeś w tym zje$@ym evencie, już wszyscy wiemy,
  ale pamiętaj że średnia wieku graczy jest o 10 lat jednak wyższa niż Twoja… także tego,
  ale sumie sympatyczny jesteś – jak to moja żona mówi „Mumin”
  LoooooooooooL nie?

 2. RobieCoChce napisał(a):

  hahah. co tu komentować?! polityka tej gry zmieniła się na tyle, że gdy chcemy dobry (najlepszy) wynik, musimy użyć golda. i cały ten kabaret narodów jest jeszcze bardziej śmieszny w tym momencie, bo wystrzelasz mnóstwo kredytów, zrobisz tę super bitwę po to, żeby zgarnąć dzień premium, abyś mógł uzupełnić te wystrzelane kredyty. gracz wychodzi na zero a developer cieszy się słupkami aktywności. ot polityka

 3. Bochemix Bochemix napisał(a):

  Ja się muszę nie zgodzić z przedmówcami. Mi Marsz Narodów bardzo się podobał. Bo w nim nie uczestniczyłem 😀 I uważam że powinni organizować jak najwięcej takich imprez. Zależy mi na tym aby gracze dostrzegali że są frajerami wydając piniądz na te zbolałe ch*jki 😉 Serio, może i nie ogarniałem 4 lata temu tej gry, ale to była po prostu frajda jak za 25k expa dziennie dostawałeś dzień premium(to było jakoś w wakacje, 12 lub 13 rok), i jak to połączyłeś z bonusem +50% kredytów za zwycięstwo to na T69 ( bo tak się nazywał wtedy 5-tierowy hamerykański niszczyciel) dało się wyciągnąć 90k na plus =D Oraz zawsze na święta otrzymywało się jakiegoś 3-tierowego piździka. Teraz? Teraz muszę zaiwaniać cały dzień żeby otrzymać rezerwy, które przyspieszą expienie czołgu =D Coś pięknego… Dawniej jak badałem nowy czołg to było: „o jezu jakie to piękne, nareszcie wexpiłem!”. Teraz moja reakcja jest: „170peny na IX tierze?? Będę musiał wozić się na goldzie by cokolwiek zrobić..” I to jest ten moment gdy usuwasz wota na 2 miesiące. Instalujesz go od nowa po tym czasie i bez % w wydychanym nawet tego nie włączasz.. 3 moich kumpli (którzy zarazili mnie wotem) już dało sobie spokój.. Muszę bardzo polecić crossout’a, nie przypominam sobie kiedy tak dobrze się bawiłem jak teraz w tej grze 😉 Ma mnóstwo wad ale po grze nie pozostawia wrażenia że ktoś Cię wychędożył..

 4. mati_0202 napisał(a):

  Nie rozumiem o co Wam chodzi. Dzięki temu eventowi mam darmowy miesiąc premki 😀

 5. ybsone ybsone napisał(a):

  Zaczynaja splywac nagrody, poki co w partiach

Dodaj komentarz