Gotowi na kolejny maraton?
Misje będą dostępne od 7:00 we wtorek, 1 sierpnia do 7:00 w piątek, 1 września.

Na sierpień przygotowaliśmy dla Was nowe wyzwanie, w którym możecie sprawdzić swoje umiejętności. To wydarzenie „Zdobądź doświadczenie”! Podzielone jest na cztery etapy, a w każdym z nich Waszym celem będzie zdobycie określonej liczby punktów doświadczenia. Każdy z kolejnych etapów będzie trudniejszy od poprzedniego. Za każdy ukończony etap otrzymacie przyjemne nagrody.

Nagrodą główną jest pachnący nowością czołg premium Heavy Tank No. VI, określany też jako japoński Tygrys. Ostatni etap to naprawdę twardy orzech do zgryzienia, więc tylko dowódcy o najwyższych umiejętnościach będą w stanie go ukończyć i zgarnąć kluczyki do nowej maszyny.

Zdobądź doświadczenie – początkujący
Nagroda: 5x Duży zestaw naprawczy
Cel: Zdobądźcie 7500 PD w dowolnej liczbie bitew.
Ograniczenia:
• Tylko bitwy losowe.
• Raz na konto.

Zdobądź doświadczenie – weteran
Nagroda:
• 5x Duży zestaw naprawczy
• 5x Duża apteczka
Cel: Zdobądźcie 15 000 PD w dowolnej liczbie bitew.
Liczą się tylko te bitwy, w których znajdziecie się w pierwszej dziesiątce graczy w swojej drużynie pod względem zdobytych podstawowych PD.
Ograniczenia:
• Tylko bitwy losowe.
• Raz na konto.
• Poziom IV lub wyższy.
• Wypełniona misja „Zdobądź doświadczenie – początkujący”.

Zdobądź doświadczenie – elita
Nagroda:
• 5x Duży zestaw naprawczy
• 5x Duża apteczka
• 5x Rezerwa osobista: +200% PD załogi przez 1 godzinę
Cel:
• Zdobądźcie 50 000 PD w dowolnej liczbie bitew.
Liczą się tylko te bitwy, w których znajdziecie się w pierwszej trójce graczy w swojej drużynie pod względem zdobytych podstawowych PD.
Ograniczenia:
• Tylko bitwy losowe.
• Raz na konto.
• Poziom V lub wyższy.
• Wypełniona misja „Zdobądź doświadczenie – weteran”.

Zdobądź doświadczenie – najlepszy z najlepszych
Nagroda:
• Heavy Tank No. VI
• Załoga wyszkolona w 100%
• Miejsce w garażu
Cel: Zdobądźcie 50 000 PD w dowolnej liczbie bitew.
Liczą się tylko te bitwy, w których znajdziecie się na pierwszym miejscu w swojej drużynie pod względem zdobytych podstawowych PD.
Ograniczenia:
• Tylko bitwy losowe.
• Raz na konto.
• Poziom VII lub wyższy.
• Wypełniona misja „Zdobądź doświadczenie – elita”.

Jeśli wypełnicie misję „Zdobądź doświadczenie – najlepszy z najlepszych”, a posiadacie już czołg Heavy Tank No. VI, to otrzymacie w ramach rekompensaty 1 500 000 i miejsce w garażu.

41 Responses to maraton: Heavy Tank No. VI

 1. S_A_K_U_L S_A_K_U_L napisał(a):

  UUUUUU! Panie! Toż to całkiem spore wyzwanie…. :O
  Będzie lament :) Przecież na T34-85M nie trzeba było się tak wysilać :P

 2. krystekkb napisał(a):

  i tak go nikt nie kupuje wiec robia maraton z tym crap czolgiem, nawet jak na starsze standardy byl juz ciulowy a co dopiero teraz, nastepny przewiduje maraton na VK 45.03

 3. Fox Fox napisał(a):

  I tak powinny maratony wyglądać, nie jakieś gówna typu bądź w top 3, zrób fragi, wygraj i inne bezmózgie misje… tutaj tylko expisz i jest ok, jeden zrobi to wolniej drugi szybciej ale dużo mniej wnerwiania po mojemu bo ktoś ukradł fraga albo zabrakło nam 10 expa do top 3 czy coś…

 4. ShogunNH ShogunNH napisał(a):

  powinno się samo zrobić :P

 5. LazyPoweR1996 LazyPoweR1996 napisał(a):

  Na szczęście nigdzie nie ma warunku „Wygraj bitwę” :)

 6. pestek napisał(a):

  oby w ten wekend byly gwiazdki x5 :P
  20 bitew i narka WoT
  z drugiej strony mam to a 1.5k kredek nie zacheca do powrotu za bardzo na dluzej
  dylemat…

 7. Tartuffee napisał(a):

  Drugi miesiąc z rzędu misja na prem tank? To może oznaczać tylko jedno. Po takim wykwicie szczodrobliwości, przez następne pół roku będą nas trzymać za gardło i kopać po dupie.

 8. slawi napisał(a):

  Pierwsze 2 misje do zrobienia w 1 dzień, trzecia w max 3 dni (Churchill III), ale ostatnia… minimum poziom VII i top 1? Pogięło ich?! Czy ktoś w WG z koniem na łby się pozamieniał? Mam swoje zabaweczki na tierze IV, którymi jestem w stanie być w topie średnio w 2/3 bitew, na V co 3 bitwy, na VI co 5-6 bitew, ale na VII to już poważne wyzwanie. I tu trzeba konkretny czołg, o szkoleniu załogi na T28 HTC czy T-44-100 nawet nie ma co myśleć. Z dobrym pojazdem i załogą to mam nadzieję że 1/7 bitew tak wyjdzie (chociaż obawiam się, że to marzenie ściętej głowy), gorsi gracze mogą najoptymistyczniej liczyć 1/15 (na VII+ tierach w niemal każdym teamie trafia się minimum 1 niebieski/fiolet). Poza tym, top to może być i 300, i 1500 expa (zależnie od sukcesu w bitwie). Liczmy optymistycznie średnią 1/10 bitew i 600 expa dla takiego przeciętnego żółtego gracza. 50000/600*10=~830 bitew!!! A przypominam, że trzeba zagrać wcześniej ponad 100, żeby odblokować ostatnią misję. Wymaga to rozegrania ok. 1000 bitew w miesiącu, przy założeniu że wszystko pójdzie zgodnie z planem (czyli można jeszcze spokojnie ze 20% dołożyć). 1200/30=40 bitew dziennie, a przypominam że mamy szczyt urlopów i wakacji (ja np. wyjeżdżam na tydzień w połowie sierpnia i nie zamierzam brać ze sobą lapka i WOTa na wypoczynek). Szczerze mówiąc nie wiem, czy jest sens się spinać… Jeśli misję wykona 0,5% aktywnych graczy to i tak będzie sukces.

  EDIT: Nie uwzględniłem jednego. Do obliczania, kto jest w topie liczy się exp bazowy. Ale czy tak samo jest z nabijaniem licznika misji? Jeśli nie, to może być odrobinę łatwiej.

 9. Mark_of_Adam_84 napisał(a):

  Nie dość że czołg jest złomo premką to jeszcze być na miejscu 1-wszym dla takiego czegoś? Pier…e nie robię, za duże wymagania zbyt słaba nagroda.

 10. 寂しい ヤツェク napisał(a):

  Jest takie przysłowie: Królestwo za konia. I to dostaliśmy w lipcu.A w sierpniu będzie koń za królestwo.

 11. Marek Łapiński napisał(a):

  No powiem tylko tyle. Maraton T-44-100 był dłuższy, ale nie był aż tak trudny. Po nagrodę 8 tieru wystarczyło ubić 150 fragów i 150k dmg. A tu? Ostatnia misja 50k exp tylko jako top 1 w bitwie. Toż to tylko tier 6 i misja jest względem maratonu na 8 tier bardzo trudna. Byle fragi i dmg łatwiej nabić niż być w top co najmniej 50 razy. Powinni dać czołg 7 tieru jakiś albo zmienić te wymagania. Dziwny poziom trudności jak dla takiego czołgu tym bardziej że go można sobie kupić niż stresować się dla niego. Jest to fajny czołg, ale ciężko nim szkolić załogę bo od tieru 6 wzwyż HT mają 6 ludzi.

 12. Ynohj Yoon napisał(a):

  „Liczą się tylko te bitwy, w których znajdziecie się na pierwszym miejscu w swojej drużynie pod względem zdobytych podstawowych PD.”

  -Cel: Zdobądźcie 50 000 PD w dowolnej liczbie bitew.

  A ta nagroda to czołg X tieru ? nie ? może 8 ? też nie ? a którego ?

  6-tego … , co ? 6-tego ?? aa to idź pan w ch…. :D

  Tyle na ten temat ;)

 13. TheReivb TheReivb napisał(a):

  No nie popisali sie… ten czołg to rozdawany powinien być już za misje dla weteranów (ew. elit ale już tu jest trudno).. jako taki wstęp do czegoś większego, a jednocześnie gift dla mniejszych tak by i oni coś z tego mieli.. by sie nie czuli wydymani :D
  i tu maluch po zdobyciu czołgu i zaliczeniu weterana macha ręką.. a gracz większy zadowolony z przystawki sięga po więcej ..

 14. oloros100 napisał(a):

  czołg totalny crap,nawet nie ma co się irytować tylko parę browarków i na ryby:)

 15. Gwoemul napisał(a):

  Biorąc pod uwagę trudność misji to bardziej wygląda na Tigera 217. Ostatnia misja do zrobienia LT X Tieru chyba.
  Mi się nie chce. Dobrze że nie dają takiego Chieftain/T95 bo bym się chyba musiał spiąć.

 16. Ten_warrior_ Ten_warrior_ napisał(a):

  Misję bardzo fajne tylko, że trochę nagroda nie warta wysiłku… Gdyby to była jakaś dobra 8 to bym robił.

 17. Fuse Fuse napisał(a):

  Nagroda słaba to fakt ale dla kogoś kto nie ma to Super Nagroda. Mam nadzięję że ostatnia misja liczy się od razu jak jestesmy w top 1? Tak? (czyli bedac w top 1 od 7 tieru w górę robimy jenocześnie wszystkie misje na raz)

Dodaj komentarz