Dzisiaj na superteście testowane są dwa warianty polskiej mapy Studzianki, dodano m.in. osłony przed ostrzałem artyleryjskim celem wzmożenia aktywności oraz poprawy komfortu gry HT, zachowując jednocześnie możliwości wykorzystania w bitwie pozostałych klas.
Kontynuowane są również prace nad wcześniejszym wariantem mapy, który w nowej wersji po obydwu stronach będzie miał wiele doskonałych pozycji strzeleckich odpowiednich dla wszystkich klas, jak również pozostanie na tyle otwarty, aby zmuszać graczy do dynamicznej gry.

ź: WoT VK

12 Responses to mapa Studzianki prosto z supertestu, cz.IV

 1. SERB_rng_Lotto SERB_rng_Lotto pisze:

  no no architekci od matrixa w pocie czoła pracują na polską mapą. Jest promyk nadziei, że do żyję polskich czołgów.

 2. Jacek Jacek pisze:

  „jak również pozostanie na tyle otwarty, aby zmuszać graczy do dynamicznej gry” czyli ukłon dla posiadaczy modów . Kliknie pajac na cel i za każdym razem trafi tam gdzie chce , a bezmodowiec raz dwa wyparuje . Trafienia non stop w te same moduły nie są możliwe bez modów , a tym bardziej jak oba czołgi się poruszają tak zwanie dynamicznie . Nawet po wyjeździe zza budynku na sekundę mają trafienia zawsze , a mi na przykład mimo skupienia celownika to się nie udaje . Czemu żeby wyrównać rozgrywkę nie usuną wszystkich modów . To takie proste zorientować się że ludzie mają całe paczki modów . Zaczyna się od komunikatów że zasłaniasz cel , albo przeładowujesz ileś sekund , albo wspominki o kolorach graczy . Czemu nie wyjebią ich z gry ? Miała być możliwość raportowania modów , a dosłownie brzmiącej takiej opcji nie ma do tej pory . Barany specjalnie strzelają do ciebie , a jak im oddasz to potrafi ci kolor zmienić . Ostatnio IS całą bitwę jeździł za mną i gdy celowałem do strzału w wroga stukał mnie , powodując że nie trafiałem i ciągle wypychał mnie pod lufy wroga . Takiego zachowania też nie karzą mimo zgłaszania opcji : niesportowe zachowanie, boot . Ruscy jako stratedzy wojenni powinni wiedzieć że bitwy czołgów w miastach nie są spotykane , a mimo to serwują nam takie mapy i dalej wywala z gry mimo zmiany numerka wersji . Zero optymalizacji . Po prostu kasa , kasa , kasa

  • kisiel150 kisiel150 pisze:

   Na początku to nawet nie chciałem ci odpisywać, ale żeś takie pi*rdoły tu napisał że się kurna pociąć można. Jeśli ta gra ci się tak bardzo nie podoba, to w nią nie graj. Mam dla ciebie kilka powodów, które sam zawarłeś w swojej wypowiedzi:
   1. RNG cię nie lubi
   2. Wszyscy gracze poza tobą to cheaterzy i trolle
   3. Masz ch*jowy komputer i WoT ci nie chodzi poprawnie
   4. Nie stać cię na czołgi premium
   5. Nie umiesz grać i irytujesz się na innych, którzy są lepsi od ciebie, mają lepsze załogi itp.
   Mam nadzieję, że przekonuje to ciebie, żeby już dalej nie grać w tą grę 🙂

   • Ten_warrior_ Ten_warrior_ pisze:

    Amen 😛
    Jprdl jak można zrzucać winę RNG na mody. Jak istnieje jakiś mod hakujący serwery i sprawiający, że łaskawie pociski będą leciały tam gdzie celuje, to ja poproszę 😀
    PS nie wyjeżdżaj tu tak z „strategią wojenną”, bo jakbyś nie wiedział to ta gra nie ma nic wspólnego realizmem. W rzeczywistości czołgi spokojnie trafiały się z kilometra…

   • Jacek Jacek pisze:

    Nie ty członku będziesz mi mówił czy mam grać , czy nie . Nie pierdol bo sam kosisz pewnie na modach . Czołgów premium tyle to ty nie masz więc jak masz tak pisać to spierdalaj . Takie opinie to wygłaszaj w podstawówce cieciu

    • kisiel150 kisiel150 pisze:

     W tym momencie wszyscy orientują się, że mamy do czynienia z rzadkim gatunkiem „debilis totalus argumentus nonus”. Dobra wiadomość jest taka, że ten gatunek nie jest pod ochroną, a ja za każdym razem jak mam okazję to zajadle siepię przedstawicieli tego gatunku szpadlem w potylicę 😀

  • Q pisze:

   „kisiel150” powiem tobie w skrócie „przymknij się”. Jacek Jacek pomimo, że jest nie fajne to co pisze, ma sporo racji. WG g…robi z cheaterami, a jest ich krocie. Rozegrałem z 800 bitew Revalorisem, rozegrałem około 200 bitew AMX CDC wiem jak to strzela i jest wiele wiele innych czołgów które mam, które znam, a jakimś cudem nawet na skupieniu sieją. Sieją jak ja strzelam, ale jakimś cudem obrywam w weekspoty, od tych czołgów grając np. Tortoisem gdzie wychyla się gość na sekundę, strzela i przebija ze 150 metrów. 150 metrów powiesz mało, ale bardzo daleko jak na tak precyzyjny strzał. Inna sprawa na przykładowym Ensku, szukasz jakiegoś przestrzału przez krzaczory, kombinujesz celownikiem, żeby się wróg podświetlił, kiedy inni walą jak na strzelnicy pach, pach, pach wyparował. Powiesz, bo wiedzą gdzie się ustawić, a ja odpowiem Tobie, z Tundrą zawsze wiesz gdzie się ustawić najlepiej. RNG naprawdę dokucza tym co grają bez modów, a jak nie czujesz tego, to znaczy, że sam używasz nielegalnych modów i tyle. Mnie ta gra tak samo już coraz wkurza, bo czuć samowolkę na którą WG albo nie ma rozwiązania, albo nie szuka rozwiązania w trosce o ilość aktywnych graczy. Wypominasz koledze brak argumentów, to może zerknij na swoje argumenty, są zwykłym bełkotem który nie ma żadnego solidnego oparcia.

   • Svean pisze:

    To że WG nic nie robi z cheaterami to jedno. Gaijin mając mniej graczy i brak bezpłatnych modów (albo przynajmniej googlem ich nie znajduję 😉 ) więcej banuje za cheaty niż WG. Fakt.

    A druga, osobna kwestia to RNG i trafianie w weakspoty. Jak się gość wychyla na ułamek sekundy i trafia (sekunda to spoooro) to znaczy że NIE ma żadnego aimbota. Aimbot kierowałby wieżą zbyt w bok podczas własnego ruchu. Wiem, testowałem… i wywaliłem, to uwno jest dla pomidorów które inaczej grać nie potrafią.
    A trafienia bywają różniaste: 2x pod rząd Cryslera ponad gąską w „błotnik” trafiłem (z przebiciem), a to nawet trudno nazwać weakspotem. Z dość daleka. Bez aimbota (który pewnie nic by nie zdziałał).

 3. deValgo deValgo pisze:

  No no no… Aż dwa warianty mapy 🙂
  A naszego drzewka to nie doczekamy się chyba przez następne 5-6 lat. Ciekawe czym tak bardzo Polacy zaszli temu cffaniakowi Burakowskiemu za skórę?

 4. Paweł Pilski pisze:

  Ta historia z polskim drzewkiem jest zwyczajnie żenująca. Nawet jeden z blogerów amerykańskich zwrócił na to uwagę. WG twierdzi, że polskie drzewko będzie, że polskie pojazdy zostały już odnalezione… – to po co zwlekać kolejne miesiące? Tylko polska nacja musi tak długo czekać na drzewko, po tym jak wprowadzono nację (pierwszą premkę). WG to pazerni amatorzy, którzy chcą wydoić jak najwięcej kasy, ale nawet amatorzy powinni rozumieć, że pewnych granic nie należy przekraczać.

 5. Jacek Jacek pisze:

  Po co robią jeszcze te mapy jak w wersji 1.0 są niby te same , a jednak lepsze . Można zobaczyć na serwerze testowym . Co bitwa to inna mapa .

Dodaj komentarz