Drobne różnice pomiędzy wersją polską, a angielską 😉
Okazuje się, że w tryb Linii Frontu możemy grać od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00 – 24:00 CEST, od soboty do niedzieli w godzinach 15:00 – 02:00 CEST.
Druga wersja jest taka, że od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 – 24:00 CEST, od soboty do niedzieli w godzinach 17:00 – 24:00 CEST.

A w rzeczywistości jest jeszcze inaczej

PrimetimeANG

wersja angielska

Primetime

wersja polska

8 Responses to Linia Frontu: zmiana weekendowego Prime Time

 1. Silentraz Silentraz pisze:

  A w grze i chyba w rzeczywistości – podczas tygodnia 14-24, weekend chyba 14-26* lub 16-26.

  *po dzieleniu z resztą – godzina 2 następnego dnia.

 2. samohaoci samohaoci pisze:

  W weekend od 12 juz mozna bylo latac frontline, w sensie sobota i niedziela

 3. Jarzynek1 pisze:

  gdyby nie start prime time w weekend to by się zgadzało.
  bo zauważcie, że w wersji ang jest UTC (-2h) a w polskiej CEST (środkowo europejski letni)

 4. Harry_Hole pisze:

  A mnie wczoraj wywaliło z serwera tuż po północy (w stopniu prawie majora), nie mogłem zalogować się do końca bitwy (linia frontu), a gdy zalogowalem się wreszcie to było już po bitwie. Dostałem 0 (zero) expa, nie awansowałem, za to zapłaciłem 65k kredek kosztów 🙂

 5. Czy tylko ja zauważyłem że RNG wydaje się podkręcone? W Udesie z żeńską załogą nie trafiłem trzech czystych strzałów z 300 metrów, a w innej grze w jednym życiu dostałem dwa razy magazyn i raz ogień, plus jeszcze masa podobnych momentów

 6. hary76 pisze:

  Dzieje sie to od pewnego czasu przy około 300 metrach na randomie.Linia frontu to juz takie lagi ,przycinki,że szkoda gadać.O ile przy botach było to normalne i nazywało się to NOOB PROTECTIONS.To od pewnego czasu pojawiło sie to nad DOBRYMI STATAMI.9 strzałów w fioleta w ziemie,5 w niebo do niebieskiego i kolejne 6 do kolejnego niebieskiego.Nie było by problemu, gdyby nie to że zwracam od początku xvma uwage na markery czołgu.Kiedyś w kolora wchodziło 9 na 10 strzałów.Teraz od pewnego czasu dzieją się cyrki.A co do ammoracków.Był taki pewny okres gdzie wg coś pomajstrowało i grając wz 111-5 dostawałem szału.Każdy strzał to ammorack itd…..I każdy strzał to zabity załogant.
  Ps.Normalnie bym pomyślał że to cheaty ,ale cheaty są też teraz ,a takie cuda nie dzieją się przez dłuższy okres.Jak dla mnie wg jakoś tym manipuluje.W końcu z tego mają kaske(Premki itd itd……)

Dodaj komentarz