World of Tanks ponownie weźmie udział w kampanii na rzecz War Child Armistice Centenary.
W specjalnej ofercie ograniczonej czasowo pojawi się specjalny zestaw stylizacyjny, a wszystkie wpływy zostaną przekazane na cele charytatywne. Sprzedaż potrwa od 8 do 15 listopada. Dodatkowo jako część kampanii Wargaming umożliwi graczom pozyskanie 1 dnia premium.

Wszystko co trzeba zrobić to:
• użyć kodu bonusowego: 111111
• gracz musi być zalogowany w niedzielę 11 listopada pomiędzy 11:11, a 11:30 (CET)
• kod będzie ważny od 8 listopada

Warchildemblem White2

Rozejm w Compiègne – kończący I wojnę światową układ rozejmowy pomiędzy Ententą i Cesarstwem Niemieckim, uzgodniony w poniedziałek 11 listopada 1918 o godzinie 5:12 i podpisany o 5:20 rano w wagonie kolejowym w lesie Compiègne. Zgodnie z propozycją marszałka Focha obie strony przyjęły jako godzinę złożenia podpisów 5:00. Rozejm wszedł w życie tego samego dnia o godzinie 11:00 czasu paryskiego, to jest po 6 godzinach od zakomunikowanej godziny podpisania.

Przewodniczącym strony Sprzymierzonych był wódz naczelny wojsk, marszałek Ferdinand Foch, zaś przewodniczącym delegacji niemieckiej Matthias Erzberger. Pozostałymi członkami niemieckiej delegacji rozejmowej byli Alfred von Oberndorff (dyplomata z Ministerstwa Spraw Zagranicznych), komandor Ernst Vanselow i generał major Detlof von Winterfeldt.

Na konferencji pokojowej w Paryżu potwierdzono warunki rozejmu traktatem wersalskim z 28 czerwca 1919, który wszedł w życie 10 stycznia 1920.

Armistice/rozejm

Armistice Style

GwdKc3mIgM0

5IaXZXrvdug

ZctyN 1uWaY

25 Responses to kod bonusowy: 1 dzień premium na 11 listopada

 1. Fox Fox pisze:

  „gracz musi być zalogowany w niedzielę 11 listopada pomiędzy 11:11, a 11:30 (CET)”

  A nie przypadkiem pomiędzy 11:11 a 11:11:11? co oni sobie robia jajca ze święta!!!???

 2. herbert1994 herbert1994 pisze:

  czy dobrze to rozumiem?
  kod można wpisać od jutra (8.11), ale zacznie od działać dopiero 11.11, od godziny 11:11, jeśli jesteśmy zalogowani?

  • deValgo deValgo pisze:

   Ale o co chodzi? Nawet nasz „władze” dały ciała w organizowaniu uroczystości, wiec dlaczego jakiś tam Łotrgayming miałby się uczciwie pochylić nad tematem… 😀

  • burkoslaw_ pisze:

   Na świecie świętuje się zakończenie 1 wojny światowej. To jest dla świata ważniejsze, zresztą pewnie dadzą jakiś tekst. Tak swoją droga 11 listopada 1918 roku nie stało się w Polsce nic wielkiego, nie podpisano ani niczego ważnego, nie powstał żaden rząd bo ten działał już od jakiegoś czasu. Datę 11 listopada ustanowiono świętem dopiero w 1937 r. Sanacja chciała jeszcze bardziej podnieść status Piłsudskiego, który tak naprawdę z odzyskaniem niepodległości nie miał wiele wspólnego. O wiele więcej zawdzięczamy np. Paderewskiemu, który to nakłonił Amerykanów do postawienia warunku w postaci stworzenia państwa Polskiego. O Paderewskim mało kto pamięta za to z Piłsudskiego który wtedy nie miał nic do gadania zrobiono ojca narodu.

 3. Lechv pisze:

  Zapomnieli jeszcze dodać, że aby otrzymać dzień premium trzeba zrobić podwójne salto w tył podczas żonglowania nożami.
  Całe szczęście poszli nam na ręke i znacznie ułatwili ten proces.

 4. RobieCoChce pisze:

  instrukcje niejasne! penis wkręcił się w wiatrak…
  od kiedy ten kod mozna wpisywac? od 11go?

 5. 11 kur mamy zakaz do swietowania tzw niepodleglosci, tak jak mowilem polska skonczyla sie w 39 roku. trzeba postawic nasze panstwo na nogi i wyrwac sie z uscisku mocarstw.

 6. megami pisze:

  Ciekawe co zrobią z osobami co wpisały kod i się nie dobiją jak serwery padną.

 7. Askaz Askaz pisze:

  Dlatego kamuflaż związany z tym wydarzeniem został pokazany na chińskim niszczycielu czołgów, na radzieckiej mapie obok pomnika Lenina.

 8. 123tomek pisze:

  I gdzie ten dzień premium?

 9. Dom Gru pisze:

  Jaja sobie z nas robią…

Dodaj komentarz