Idealny prezent na mikołajki: Panzer 58 Mutz. Obie wersje dostępne jako czołg + miejsce w garażu za 130PLN oraz zestaw czołg + miejsce w garażu + 4.450G + 15x PD za zwycięstwo, 30x rezerwa osobista: +200% PD załogi przez 2h za 201PLN.

W ramach ciekawostki dodam, iż na serwerze azjatyckim w sprzedaży pojawił się E 25 za 214PLN.

8772d41dba2d4da2bf0aae7ba0f78aec

Kalendarz adwentowy 2017:
Dzień 1 – T92 LT
Dzień 2 – Patton KR
Dzień 3 – Konto Premium 360dni
Dzień 4 – Sherman „Fury”
Dzień 5 – AMX M4 Mle. 49 Liberte
Dzień 6 – Panzer 58 Mutz
Dzień 7 – ?
Dzień 8 – ?
Dzień 9 – ?
Dzień 10 – ?
Dzień 11 – ?
Dzień 12 – ?
Dzień 13 – ?
Dzień 14 – ?
Dzień 15 – ?
Dzień 16 – ?
Dzień 17 – ?
Dzień 18 – ?
Dzień 19 – ?
Dzień 20 – ?
Dzień 21 – ?
Dzień 22 – ?
Dzień 23 – ?
Dzień 24 – ?

29 Responses to kalendarz adwentowy 2017 – dzień 6

 1. Laknat Tanker napisał(a):

  Najbardziej brakuje mi możliwości kupna od razu dwóch. A przecież WG mogło by zorganizować super promocje. Np. przy zakupie dwóch czołgów jedna gaśnica gratis. Myślę, że wielu graczy by to zachęciło do kupowania czołgów z kalendarza. Tak, że przed działem marketingu WG jest jeszcze długa droga i wiele pracy … by ludziom grało się lepiej 😉

  • dominik26628 napisał(a):

   Zgadza się promocje takie , że faktycznie dwa naraz chce się brać. Widać jak radzieckie traktują okres przedświąteczny na EU. Doić ile można.

   • Marek Wierzbicki napisał(a):

    Wszystkim którzy Cię doją tak się użalasz, czy tylko WG?

    Dobrze że W OGÓLE są jakieś eventy czy promocje. Nie pamiętam kiedy ostatni raz miałem promocję na czynsz, prąd czy ratę na mieszkanie. Łoją mnie aż miło 😛

    • spadajmała napisał(a):

     Marek Wierzbicki a gdzie ty tutaj widzisz jakąś promocję|?
     Przecież to są normalne standardowe ceny, zero promocji.
     W marketach też się dajesz tak robić promocjami za ch..a?

     • Marek Wierzbicki napisał(a):

      Gdzie widzę promocję? Przyjmijmy dla ułatwienia – że samo pojawienie się czołgu który nie jest stale dostępny w sklepie premium jest „promocją”.

      Czy to że coś nazywam promocją, w Twoim mniemaniu oznacza iż z niej korzystam? Bo czytając tekst o „marketach” odnoszę takie wrażenie.

      A moje nawiązanie było do promocji ogólnie, które od czasu do czasu się zdarzają ( np. zniżka na rok premium – jakby nie spojrzeć – była to promocja.

      Promocja to nie oznacza od razu okazji życia, prawda?

      • spadajmała napisał(a):

       Promocja to znaczy dla mnie że coś możma kupić/nabyć taniej.

       • Blaszany napisał(a):

        Ale obaj macie rację. Promocja (w sensie handlowym) to obniżka ceny.
        ALE tu nie promocja, tu „kalendarzyk adwentowy” hehehehe, tyle tylko, że nie ma co dzień darmowej czekoladki, bo tu jest WG, więc czekoladkę trzeba kupić. Tacy dobrodzieje 😉

  • Marek Wierzbicki napisał(a):

   Bez urazy, tylko z ciekawości pytam? Jaki jest cel/sens takiego żałosnego miauczenia? Czy to tylko taki popis humorystyczny?

   • dox_pl dox_pl napisał(a):

    A jest sens obecnie kupować papierowe medy, kiedy po mapach latają stada lajtów. Które przebijają takiego Mutza w locie? Tak tylko pytam… z doświadczenia.
    O dziwo odkopałem znienawidzonego ruskiego meda T54mod. I chyba jako jedyny med. z których mam, daje obecnie radę w obecnych warunkach. Inne papiery takie jak CDC czy ST2 mają dosłownie przejeb… Mutz pewnie też. Co aktualizacja, to realia w grze się zmieniają.

    • dox_pl dox_pl napisał(a):

     Takim papierowym medem pojade na hilla i przeważnie kończy się to na wpierdzielu od popierdułek … Pozostaje często tylko snajpa o ile mapa pozwoli.
     Jestem zdania, że jak ktoś już na prawdę chce przyzwoitą zarabiaczkę i porządny czołg, to trzeba wydać więcej many. Raz a porządnie, np.: lew, scorpion, defender, patriot czy nawet t34.

 2. dox_pl dox_pl napisał(a):

  „Idealny prezent” który po odłączeniu prądu znika…

 3. rogalo17 rogalo17 napisał(a):

  Sześć dni, sześć ofert, sześć razy kupa.

 4. gsh0ck gsh0ck napisał(a):

  A ja mam zbędną kasę na telefonie którą muszę wydać do końca marca (około 290zł). Czekam na e25 i obj252U =)

 5. Paweł W napisał(a):

  A czy medy 8 tieru nie chodzą normalnie jakoś po 120-130 zł…? Nie wydaje mi się to jakaś atrakcyjna cena.

  • Marek Wierzbicki napisał(a):

   Bo tu nie o cenę idzie, tylko o fakt pojawienia się.

   Mutza nie kupisz każdego dnia tak jak np T54Mod.

   • Ten_warrior_ Ten_warrior_ napisał(a):

    Ujowe rozumowanie, najlepiej wycofać wszystkie premki to wtedy będzie można je legalnie opchać za dużo większą cene ??
    Widać dla niektórych argument, że „nie kupisz każdego dnia” jest wystarczający by dać się pchnąć w tyłek.
    Jak qupe wycofali by z obiegu to też byś się cieszył w ramach takiej „promocji”?

    • Marek Wierzbicki napisał(a):

     Nie. Gdzie wyczytałeś że cieszę się z tych „promocji”?

     Nie wiem co Ty masz z tym „pchaniem w tyłek”, boję się spytać, czy to z autopsji.

     Ja wiem na co wydaję swoje pieniądze. I kiedy mam ochotę, i daje mi to frajdę, to wydaję.

     A tych co się dziwią że WG próbuje zarabiać na wszystkie możliwe sposoby – nie rozumiem.

     • Paweł W napisał(a):

      No jak dla mnie to, że nie kupię go każdego dnia, ni jak nie skłania mnie do zakupu. W pełni rozumiem, że firma chce zarabiać. W końcu po to zrobili tą grę, ale uważam, że po pierwsze ceny są stanowczo za wysokie w stosunku to kontentu jaki otrzymujemy, a po drugie wydarzenie jakim jest ‚kalendarz adwentowy’ powinno sprowadzać się do atrakcyjnej oferty, która skłania Cię do wydania pieniędzy ‚bo się bardzo opłaca’ i oferta jest ważna przez 24h, a nie wrzucenie normalnej ceny, skoro za tydzień/miesiąc i tak się w skepie pojazd pojawi. Oczywiście w przypadku takiego E25 stosowany przez nich chwyt może zadziałać, ale nie w przypadku mutza, czy furii. Bo nie oszukujmy się pojazdy są słabe, a kosztują tyle co cała gra AAA.

      • Marek Wierzbicki napisał(a):

       No i Twój komentarz jest sensowy – racja – oferta adwentowa takich tanków które regularnie pojawiają się co miesiąc czy co dwa – powinna być ciut lepsza w adwent. Nawet jeśli nie cena, to choć jakiś dodatek w postaci wyszkolonej załogi, pakietu misji x5 czy rezerw 300%, albo modułów. A tak to trochę słabo to wygląda, i okazja w sumie żadna.

 6. obo_80 napisał(a):

  A ja dodam komentarz na temat samego czołgu, bez względu na to czy się opłaca czy nie.
  Mam go, kupiłem jakoś zaraz po tym jak się pojawił jako alternatywa dla AMX CDC w tamtym czasie. Osobiście jestem zadowolony bo mi akurat grani nim leży, potrafię się z nim dogadać.
  Ma swoje wady i zalety, jak każdy pojazd. Nie jest OP, ale jest przyjemny do grania.
  Największe plusy to przyzwoita mobilność, dobre działo (penetracja,celność, skupianie) niezłe kamo i dobre opuszczanie działa.
  Minusy – Mało HP i brak pancerza. Czasem od wieży coś odbije bo jest okrągła i często coś się ześlizgnie. Słabszy DMP niż u podobnych medów.

  Jest kilka bardzo podobnych medów w drzewku, które można do niego porównać. Najbardziej IndianPantzer i STA-2. Ten drugi jest do kupienia za golda i czasem są zniżki, więc jeżeli nie zależy nikomu na załodze to obiektywnie patrząc STA-2 bardziej się opłaca.
  Konkurencja dla niego to również AMX CDC, ale ten jest trochę innym pojazdem.

  Jednak dla mnie Mutz to jeden z ulubionych pojazdów, sprawdza się zarówno w losowaniach na 8 i 10 poziomy, bo gra się podobnie. Z drugiej linii, wykorzystując kamo i celne działa oraz mobilność drugiej fazie bitwy do kombinowania.

  • dox_pl dox_pl napisał(a):

   te papierowe premki-medy 8 tieru były fajne, to puki nie weszła aktualizacja wprowadzająca lajty X tieru. Obecnie byle lajt, a często gęsto jest ich po kilka na drużynę. Robią miazgę z papierowych medów, dosłownie.
   CDC-ekiem to nawet strach wyjeżdżać z AO.
   Teraz bym brał meda z przyzwoitym pancerzem, albo magazynkiem. Inne typy są po prostu słabe.

   • obo_80 napisał(a):

    przez LT 10 tieru to teraz większość bitew w 2 minucie nie ma jednej trzeciej czołgów. Jedzie to na jolo i żyje na długość wystrzelenia jednego magazynka przez B-C. Ostatnio miałem bitwę gdzie grałem Conquerorem i zanim dojechałem na mordownie po póltorej minuty było chyba 2:6 i wracałem bronić bazy 🙂

 7. jur33k jur33k napisał(a):

  Pomimo że pracuję i mało nie zarabiam nigdy bym nie wydał 200 zł na jakieś g…co się zwie premką itp. współczuję takim ludziom co się nabierają na te ich promocje itp.
  Niech lepiej się wezmą za serwery z którymi jest ciągły problem 😛

  • dox_pl dox_pl napisał(a):

   Taka prawda. Dla mnie też jest totalną głupotą wydawanie pieniędzy na wirtualne bzdety. Mimo że, nie ukrywam sam na tą gowno gierkę wydałem trochę $. Bo to jest jak z hazardem czy papierosami. Tylko raz posmakuj, a będzie ciągnąć dalej… Ale ale, dalej jestem zdania że lepiej stokroć dać zarobić ruskiej prostytutce te 200 zł, lub przeznaczyć na biedne dzieci… niż paść pasożytów od wirtualnych gier.

Dodaj komentarz