Ktoś zaskoczony? Ostatnio wspominaliśmy o rekompensacie dla posiadaczy M6A2E1 z pierwszego rzutu, dzisiaj mogę wspomnieć że po raz kolejny wjechał do sklepu premium, w zestawie: czołg + miejsce w garażu + 6.750G + 15x 5x PD za zwycięstwo za 201PLn.


331305ece3554d6cafbc589378471477

 

Kalendarz adwentowy 2017:
Dzień 1 – T92 LT
Dzień 2 – Patton KR
Dzień 3 – Konto Premium 360dni
Dzień 4 – Sherman „Fury”
Dzień 5 – AMX M4 Mle. 49 Liberte
Dzień 6 – Panzer 58 Mutz
Dzień 7 – Sherman „Thunderbolt VII”
Dzień 8 – Tiger 131
Dzień 9 – E 25
Dzień 10 – Lorraine 40 T
Dzień 11 – T-44-100
Dzień 12 – Primo Victoria
Dzień 13 – ISU-122S
Dzień 14 – WZ-111
Dzień 15 – Rudy
Dzień 16 – T26E5 Patriot
Dzień 17 – M6A2E1

16 Responses to kalendarz adwentowy 2017 – dzień 17

 1. Xenlin Xenlin pisze:

  I na co komu to wodogłowie? Patriot w dobie ehm… „power creepu” gniecie ten pojazd. Stary poczciwy T34 jest lepszy od tego przeszczepu. Jedyne co ratuje wodogłowie to preferencyjny MM do IX tierów ale nawet tam większość ma penę śrutującą go z każdej strony.

 2. Mirek33755924 pisze:

  Wartość tylko kolekcjonerska jak Typ 59 i inne …

 3. dundee447 dundee447 pisze:

  Dokładnie, nietuzinkowy wygląd, preferencyjny MM i nie najgorsza jak na stare premki pena oraz dobra elewacja armaty i w miarę wystarczający pancerz. Czy się opłaca? To zależy od samego kupującego – po odjęciu ceny golda, mamy normalnie zarabiającą ósemkę HT w cenie MT, którą MM rozstawi w najgorszym razie w konfiguracji 5-10. Z drugiej strony, czy nie lepiej zainwestować w skrzynki, nawet jeśli nie trafi się premki, to w najgorszym razie będzie równowartość w goldzie + pomniejsze bonusy. Z trzeciej, pomysłów na wydanie za 200 pln, przed Świętami – raczej nie brakuje. Każdy i tak zrobi co będzie chciał. Od ostatniej sprzedaży w ubiegłym roku, jakoś nie trafiłem na randomie na M6A2E1, więc raczej popyt na ten czołg, jest odwrotnie proporcjonalny do bólu dupy, niektórych graczy z powodu ponownego wprowadzenia go do sprzedaży…

 4. Tommy_Gun pisze:

  Fragment poprzedniego odnośnie czołgów premium Q&A:
  http://www.dom1n.com/qa/56277/
  „Niektóre z nich są dostępne na specjalne okazje, inne zaś nie będą nigdy sprzedawane.”
  To nie było czasem tak iż ten czołg to była nagroda dla beta testerów za founder – pack czy coś ?
  Z wot wiki:
  http://wiki.wargaming.net/en/Tank:A45_M6A2E1
  „Originally available as part of the game’s Heavy Pre-Order Package, it has reappeared for sale on the 1st of April, 2017, causing considerable controversy because of past promises that it would never be offered for sale. ”
  WG i dotrzymywanie obietnic… po raz kolejny pokazują iż nie należy mieć do nich za grosz zaufania…

 5. bart_ck bart_ck pisze:

  Spokojnie AW też robi swój kalendarz i są tam tanki po przecenie, T72B3 już przytuliłem i polecam warto + codzienny bonus do jakiegoś expa czy kredytów. O tym, że robią cały czas nowe mapy i rozwijają tą grę to nie wspomnę.
  Hejt dla wg – żygać mi się chce jak widzę cały czas te same mapy w wot i po raz pizdyliard tysięczny jadę za ten sam kamień i takie tam gówno generalnie.
  Gratulacje dla wg za kolejne sposoby drenowania portfeli graczy.

  • Walter_NovotnyPL Walter_NovotnyPL pisze:

   To jeszcze nie zamknęli serwerów do AW? Dobrze wiedzieć, że chociaż jedna osoba w to jeszcze gra.
   W WoT już niebawem wejdą mapy w HD, jest ich już na prawdę dużo gotowych i wyglądają ekstra.

   • Czolg E100 pisze:

    Nie zamknęli, po za tym za dużo osób myli pojęcia, to na EU jest słabo, na RU jest fajnie, szkoda że nie mógłbym przenieść postępów, bo zaczynać mi się nie chce od nowa :/. Nie narzekam na grindowanie pojazdów, w sensie można pograć, zwłaszcza na Globalnych Operacjach. No wejdą mapy i powiem ci kolego że nacieszę oczy, pogram trochę i znowu większa przerwa. Bo dalej króluje artyleria albo gold w niektórych bitwach, GG. Wrócę pewnie na polskie drzewko aż dopiero. Może i AW jest kopią WoTa w dużym stopniu, ale P2W gra minimalną rolę, bo twórcy pomagają się rozwinąć szybko ;> i jednak wiele elementów jest innych, w tym Ready Rack czyli magazynek pół automatyczny że tak to ujmę, no i polskie pojazdy ;>

Dodaj komentarz