Kierunek północny
Zadaj przynajmniej 5 000 uszkodzeń w dowolnej liczbie bitew. Można ukończyć w dowolnym pojeździe IV i wyższych poziomów oprócz pojazdów historycznych.
Kierunek południowy
Zadaj przynajmniej 3 000 uszkodzeń w dowolnej liczbie bitew. Można ukończyć tylko w historycznych pojazdach, które walczyły w Bitwie na Łuku Kurskim.

W Bitwie na Łuku Kurskim brały udział konkretne modele pojazdów obu stron, więc ci gracze, którzy mają te pojazdy w swoich garażach, będą mieli przewagę nad tymi, którzy ich nie mają.
O ile lista misji nie będzie się zmieniała w przeciągu wydarzenia, każdy czołgista dostanie możliwość wyboru jednej z dwóch dróg, w zależności od tego, jakie posiada pojazdy.

Niemcy ZSRR
VII Tiger I II T-60
V Pz.Kpfw. IV Ausf. H III T-70
VII Panther III M3 Light
VIII Ferdinand V KV-1S
VI Nashorn V Churchill III
IV Marder 38T V T-34
IV StuG III Ausf. B V SU-85
V StuG III Ausf. G VII SU-152
VI Hummel V T-34 shielded
V Grille

O ile lista misji nie będzie się zmieniała w przeciągu wydarzenia, każdy czołgista dostanie możliwość wyboru jednej z dwóch dróg, w zależności od tego, jakie posiada pojazdy.

Kierunek północny to miejsce dla każdego posiadacza pojazdów IV lub wyższego poziomu, ale tutaj zadania będą trudniejsze do wypełnienia.
Kierunek południowy będzie dostępny dla posiadaczy pojazdów historycznych, dając jednocześnie łatwiejsze warunki wygranej.

Gdy już wejdziecie do bitwy, gra automatycznie uruchomi jedną z dwóch dróg w zależności od pojazdu, który wybraliście. Działa to w ten sposób dla każdej misji.

One Response to event: Bitwa na Łuku Kurskim – 9 lipca

  1. Paweł Pilski pisze:

    To jest jeszcze dość łatwa misja, ale trend zaczyna niepokoić. Jeśli 5 misja na 50 (albo na 30) wymaga zadania 3k dmg na czołgach historycznych, z których w garażu można mieć niewiele, to jak to będzie np. w dniu 20? Trzeba będzie zadać w ciągu dnia 30k dmg? Ile to bitew na tierze V, ile godzin? W środku tygodnia, po 8h pracy, gdy ma się masę rodzinnych obowiązków? Czy ta gra jest tylko dla dzieci czy tylko dla botów? A jeśli nie używam botów albo moje dziecko nie chce w to grać (gdy akurat jestem w pracy) to czy dostanę rekompensatę?

Dodaj komentarz