Kierunek północny
Zniszcz 5 pojazdów przeciwnika w dowolnej liczbie bitew. Można ukończyć w dowolnym pojeździe IV i wyższych poziomów oprócz pojazdów historycznych.
Kierunek południowy
Zniszcz 3 pojazdy przeciwnika w dowolnej liczbie bitew. Można ukończyć tylko w historycznych pojazdach, które walczyły w Bitwie na Łuku Kurskim.

W Bitwie na Łuku Kurskim brały udział konkretne modele pojazdów obu stron, więc ci gracze, którzy mają te pojazdy w swoich garażach, będą mieli przewagę nad tymi, którzy ich nie mają.
O ile lista misji nie będzie się zmieniała w przeciągu wydarzenia, każdy czołgista dostanie możliwość wyboru jednej z dwóch dróg, w zależności od tego, jakie posiada pojazdy.

Niemcy ZSRR
VII Tiger I II T-60
V Pz.Kpfw. IV Ausf. H III T-70
VII Panther III M3 Light
VIII Ferdinand V KV-1S
VI Nashorn V Churchill III
IV Marder 38T V T-34
IV StuG III Ausf. B V SU-85
V StuG III Ausf. G VII SU-152
VI Hummel V T-34 shielded
V Grille

O ile lista misji nie będzie się zmieniała w przeciągu wydarzenia, każdy czołgista dostanie możliwość wyboru jednej z dwóch dróg, w zależności od tego, jakie posiada pojazdy.

Kierunek północny to miejsce dla każdego posiadacza pojazdów IV lub wyższego poziomu, ale tutaj zadania będą trudniejsze do wypełnienia.
Kierunek południowy będzie dostępny dla posiadaczy pojazdów historycznych, dając jednocześnie łatwiejsze warunki wygranej.

Gdy już wejdziecie do bitwy, gra automatycznie uruchomi jedną z dwóch dróg w zależności od pojazdu, który wybraliście. Działa to w ten sposób dla każdej misji.

2 Responses to event: Bitwa na Łuku Kurskim – 8 lipca

  1. Paweł Pilski pisze:

    Akurat udało się zaliczyć w jednej bitwie na KW-1s. Mam nadzieję, że misje w tygodniu również nie będą zbyt absorbujące, bo nie mam za dużo wolnego czasu.

Dodaj komentarz