Kierunek północny
Zadaj uszkodzenia czołgom ciężkim przeciwnika 5 razy w dowolnej liczbie bitew. Można ukończyć w dowolnym pojeździe IV i wyższych poziomów oprócz pojazdów historycznych.
Kierunek południowy
Zadaj uszkodzenia czołgom ciężkim przeciwnika 3 razy w dowolnej liczbie bitew. Można ukończyć tylko w historycznych pojazdach, które walczyły w Bitwie na Łuku Kurskim.

W Bitwie na Łuku Kurskim brały udział konkretne modele pojazdów obu stron, więc ci gracze, którzy mają te pojazdy w swoich garażach, będą mieli przewagę nad tymi, którzy ich nie mają.
O ile lista misji nie będzie się zmieniała w przeciągu wydarzenia, każdy czołgista dostanie możliwość wyboru jednej z dwóch dróg, w zależności od tego, jakie posiada pojazdy.

Niemcy ZSRR
VII Tiger I II T-60
V Pz.Kpfw. IV Ausf. H III T-70
VII Panther III M3 Light
VIII Ferdinand V KV-1S
VI Nashorn V Churchill III
IV Marder 38T V T-34
IV StuG III Ausf. B V SU-85
V StuG III Ausf. G VII SU-152
VI Hummel V T-34 shielded
V Grille

O ile lista misji nie będzie się zmieniała w przeciągu wydarzenia, każdy czołgista dostanie możliwość wyboru jednej z dwóch dróg, w zależności od tego, jakie posiada pojazdy.

Kierunek północny to miejsce dla każdego posiadacza pojazdów IV lub wyższego poziomu, ale tutaj zadania będą trudniejsze do wypełnienia.
Kierunek południowy będzie dostępny dla posiadaczy pojazdów historycznych, dając jednocześnie łatwiejsze warunki wygranej.

Gdy już wejdziecie do bitwy, gra automatycznie uruchomi jedną z dwóch dróg w zależności od pojazdu, który wybraliście. Działa to w ten sposób dla każdej misji.

8 Responses to event: Bitwa na Łuku Kurskim – 10 lipca

 1. Obtarty pisze:

  Dawno tutaj nie zaglądałem , o Wot juz nie wspomnę .
  Straszna posucha w komentarzach , kiedyś to tu wojny były o byle g. a teraz ????

 2. BRONTAL BRONTAL pisze:

  Wszyscy rozkminiają jak zabrać się za tą misję:)

 3. Zbawie was Zbawie was pisze:

  Ja już się do wszystkiego przyzwyczaiłem premek golda czitow dziwnych pomysłów wg coraz większego gówna w ewentach poprostu szkoda gadać a szkoda szczepić ryja.
  P.s. przez 50 dni to można całą Warszawę przelecieć dwa razy a jak ktoś odważny to i trzy

Dodaj komentarz