Uniwersum World of Tanks spotyka się z 41. tysiącleciem w wyjątkowej mieszance, dając Wam czołg KV-2 (R) Valhallan Ragnarok oraz BDR G1 B z mordiańskim zestawem stylizacyjnym. Nie jest to coś, co w normalnych okolicznościach dodalibyśmy do listy pojazdów w grze, ale cóż, tak to jest, kiedy można na bieżąco wymyślać zasady. Przede wszystkim ślemy duże podziękowania i ukłony świetnym ludziom z zespołu Games Workshop za współpracę i pomoc w stworzeniu dla naszej społeczności dodatkowych sposobów na czerpanie radości z walki pancernej.

A teraz pozwólcie, że szybko przedstawimy świat Warhammera 40,000 tym wszystkim, którzy go jeszcze nie znają. Warhammer 40,000 to jedna z najsłynniejszych gier bitewnych, w której żadne dwa starcia nie są takie same – zupełnie jak w World of Tanks. Wyjątkowa stylizacja graficzna świata Warhammera, zawierająca elementy fantasy i science fiction, tworzy cudownie mroczną atmosferę, która od lat przyciąga rzesze sympatyków, w tym wiele osób z naszego zespołu. Jako oddani fani uniwersum Warhammera 40,000 zawsze chcieliśmy stworzyć coś z nim związanego – coś, co będzie miało wyraźne odniesienia do tego znanego tytułu, ale równie dobrze wpasuje się w World of Tanks.

Nasze marzenie w końcu się ziściło! Z ogarniętego wojną świata Warhammera 40,000 wprost nasze znane i lubiane pola bitew już dzisiaj wprowadzamy dwa specjalne pojazdy, które dodadzą nowego smaku starciom pancernym.

KV-2 (R) Valhallan Ragnarok

Ponure ciemności napływają z odległej przyszłości, sunąc w ślad za czołgiem ciężkim premium KV-2 (R), udekorowanym kamuflażem w stylu Valhallan Rangarok. W świecie Warhammera 40,000 lodowi wojownicy z planety Valhalla są znani w całej galaktyce jako jedna z najwytrwalszych i najbardziej zdeterminowanych armii ludzkości. Teraz możecie nieść ich sztandar na straszliwym KV-2!

Co specjalnego jest w KV-2 (R)?

 • Siła ognia: Haubica kalibru 152 mm z pociskami odłamkowo-burzącymi wyrządzi sporo szkody wszystkim czołgom, które staną jej na drodze, bez względu na ich poziom. Zapolujcie na grubego zwierza VIII poziomu lub bez trudu wyłączajcie z walki czołgi V poziomu!
 • Osłona: Choć pancerz KV-2 (R) nie jest specjalnie gruby, to idealnie nadaje się do taktyki drapania boków. Jest wystarczająco skuteczny, by radzić sobie pod ostrzałem, ale pamiętajcie o chronieniu przednich płyt.
 • Prędkość: Przyspieszenie może i nie jest zbyt powalające, ale KV-2 (R) na równym terenie i przy odrobinie czasu lub podczas jazdy z górki potrafi rozpędzić się do 40 km/h.

PODPOWIEDZI ZAWODOWCA:

 • Dobrze planujcie swoje strzały: Słaba celność oraz długi czas celowania i przeładowania oznaczają, że nie możecie sobie pozwolić na zmarnowany strzał. Strzelanie to tu, to tam po prostu nie wchodzi w grę.
 • Nie poruszajcie się sami: Po oddaniu strzału poszukajcie schronienia na jakieś 20 sekund – tyle potrwa przeładowanie działa. W tym momencie stajecie się wyjątkowo podatni na atak, a przeciwnik to wie. Wasze wsparcie powinno być na tym samym poziomie lub maksymalnie o poziom niżej.
 • Wykorzystajcie strach: KV-2 (R) często odstrasza swoim działem 152 mm czołgi, które mogłyby go zniszczyć.
 • Miejcie przy sobie zwiadowcę: Wasz zasięg widzenia na niewiele się zda, więc miejcie przy sobie sojuszniczy czołg lekki, jeżeli będziecie chcieli cokolwiek zobaczyć.

Mordiański zestaw stylizacyjny dla BDR G1 B

A jeśli czołg bojowy Astra Militarum to za mało, możecie spersonalizować swój BDR G1 B mordiańskim zestawem stylizacyjnym. Żołnierze świata-ula zwanego Mordian są ponurymi, ale jednocześnie jednymi z najbardziej zdyscyplinowanych wojowników uniwersum Warhammera 40,000. Uszczknijcie nieco z ich słusznie zdobytej chwały i ruszcie do bitwy w czołgu noszącym barwy tego regimentu.

ź: WoT EU

14 Responses to czołgi z Warhammera 40,000 szturmują pole bitwy

 1. Ten_warrior_ Ten_warrior_ pisze:

  Ale, że o co cho ?

 2. Tommy_Gun pisze:

  Chyba do reszty ich pochrzaniło… Na 8 – kach już jest za dużo premek czy co ? Mam nadzieję iż nie jest to poczatek niszczenia resztek balansu gry na nizszych tierach potopem czołgów premium…
  (Fak że jest to czołg z uniwersum sci-fi pominę milczeniem bo w zasadzie nawet niewiem jak to skomentować… Za rok normalnie bedziemy mieli Siege Tanka ze SC… w WOT… )

 3. geok1971 pisze:

  Chcesz mieć premię KV2 kupujesz , nie chcesz nie kupujesz. Nie podoba Ci się nakładką Universum zajmujesz. Podoba Ci się zakładasz. Nie wiem o co komuś znowu chodzi. Dali fajny pomysł i znów fala krytyki. Czołg jest jak z drzewka tylko z atutami premka. Moim zdaniem zajebiście. Ja kupuje.

 4. Serpent_Edge pisze:

  Drogie (dosłownie) WuGie, proponuję pominąć tę rozbiegówkę z reklamowaniem gier, i od razu przejść na skiny z pastą Blend-A-Med, Coca Colą, Stoperanem i suplementami diety. Pozdrawiam.

 5. burkoslaw_ pisze:

  Zobaczcie jak dobrze kręcie się sprzedaż zwykłych skórek do broni w innych grach. Dziwicie się że chcą z tego skorzystać? Komu nie odpowiada może po prostu wyłączyć tego typu ozdoby. Widać jest popyt na tego typu dodatki.

 6. Nie da się słuchać waszych lamentów a to bo z universum warhammera a to, że dany czołg jest zbyt op a to bo balans zjebany same płaczki gram w wota od samego jego początku i nie narzekam tyle co wy. Co ciekawe największymi płaczkami są po prostu nooby. Tak należę do osób które tylko usłyszały, że kv2 jest premium to go kupiły, mimo że obiecałem sobie iż nie wydam grosza na wota i z dobre 2 lata nic nie kupowałem, kamuflaż można oczywiście wyłączyć, jedyny minus tego czołgu jest taki, że ma gorsze kamo niż zwykłe kv2 z kamuflażem za kredyty niestety valhalla nie daje bonusu do kamo nie wiedzieć czemu i to jest jedyna różnica tego czołgu między zwykłym kv2 oczywiście można kupić zwykłe kamo za kredyty, ale nie po to się kupowało ten czołg, aby nie jeździć z tym fajnym kamuflażem. NIE POZDRAWIAM PŁACZKÓW

 7. ChlebBaltonowski ChlebBaltonowski pisze:

  Takimi pseudo skinami, psują charakter gry.

 8. hary76 pisze:

  Skoro inne firmy mają 50% przychodu z takiego badziewia.To tylko nie poprawny optymista myślał że wg z tego nie skorzysta….:)

Dodaj komentarz