Czołg P2W już niedługo w sklepie premium.
Jak na razie pojawił się na serwerze NA w cenie: 159PLN, 197PLN oraz 302PLN.

B044c82c35eb430a9b68192cd4612a34

Chkgf Oceny

Cytat Ph3lana odnośnie sytuacji z wywaleniem SirFocha i cenzurowaniem Circona:

Hej,
To prawda, iż usunąłem SirFocha z programu community contributor oraz poprosiłem go o usunięcie filmiku o Chrysler K ze swojego kanału. Powodem tego nie była krytyka pojazdy czy firmy, ale sposób w jaki to zrobił. Film był obraźliwy i szczerze mówiąc – oszczerczy. Myślę, że każdy który go widział zgodzi się ze mną. Żeby była jasność, nie mamy nic przeciwko krytycznym komentarzom naszych contributorów i nie planujemy ich cenzurować w jakikolwiek sposób. Jednakże myślę, że każdy się ze mną zgodzi iż program CC zbudowany jest na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Jedyne o co prosimy naszych contributorów to uszanowanie relacji i ludzi z którymi pracujemy. Myślę, że film pełen obelg i obraźliwych uwag skierowanych przeciwko nam narusza to zaufanie. Nie oznacza to, że zrywamy naszą współpracę z SirFochem, nadal jest częścią społeczności, ale na razie nie będzie członkiem programu CC.

Co do Circona, nadal jest naszym CC i będziemy kontynuować tą współpracę. Film, który prosiłem aby usunął, zawierał dość osobiste i obraźliwe sformułowania. Circon zgodził się go usunąć po przedstawieniu argumentów za.
Mam nadzieję, że wyjaśnia to wiele spraw….
Ph3lan

ORYGINAŁ PO ANGIELSKU

Circon z kolei skrytykował mapę Autostrada twierdząc, że dzieciak rysował tą mapę na chusteczce, po czym wytarł w nią nos i WG stworzyło z tego mapę.


Milkym4n już przygotował dla Was skórkę w razie jakby raziło Was oczojebne logo WGL:

GrzkxUL

DOWNLOAD

20 Responses to Chrysler K GF – trailer

 1. _Marcin_ napisał(a):

  Jakie dyplomatyczne wyjaśnienia Ph3lana. To może jeszcze coś zrobią z czatem na randomach. Tam też pojawia się niecenzuralne słownictwo i jakoś nikt za to bana nie dostaje. SirFoch powiedział prawdę o tej grze i za to mu się oberwało. Sam osobiście mam dosyć premium tanków, które są lepsze od normalnych. Jak zaczynałem grać w tą grę 3 lata temu to słyszałem, że tak nigdy nie będzie. Podobnie jak już nigdy nie miało być w sprzedaży E25 i Lorr. 40t..

  • misza misza napisał(a):

   A ja jestem graczem który płaci za premki i nie czaję z jakiej racji mam płacić za czołg który będzie gorszy od tego który ma bieda za free? Bardzo dobrze że w WG wreszcie zmądrzeli. Wzrośnie im sprzedaż a ktoś kto utrzymuje grę będzie miał jakieś drobne przywileje.

   • E.N.D E.N.D napisał(a):

    @misza
    Tylko większość graczy WOTa to tacy co nie płacą, i idąc twoim tokiem rozumowania pod koniec tej gry zostaną tylko tobie podobni strzelający się nawzajem toną golda z i w nieprzebijane czołgi, bo Ci którzy nie płacą odejdą tak po prostu.

   • DoM1N DoM1N napisał(a):

    Tanki premium to kwestia balansu, nie powinny być lepsze lub na równi z drzewkowymi.
    WG źle szuka, bo powinno dodać bonusy tym którzy kupują premkę. Kiedyś były to plutony 3 osobowe co i tak było średnio potrzebne i zalatywało P2W, a obecnie premium nie daje nic oprócz oprócz 50% kasy i expa.
    I tak jak napisał END – doprowadzi to przy obecnym MM, że na VIII tierach same premki zaczną się napieprzać. Zresztą po części już tak jest :D

    • MereMre napisał(a):

     END, Ci co nie płacą, pochodzą z większości krajów co polska, co zarabia się średnio 400€, a wydanie 30€ na premku, albo na tygodniowe życie, piszę tu tylko o samym jedzeniu.
     Domin, póki ekonomia będzie szła w tym kierunku to będą na 8 same premki, bo alternatywy jakie są na farmienie kredytów są po prostu ucinane.

     • Paweł W napisał(a):

      Zgadzam się, do tego gra też dużo dzieci które nie pracują. Obecnie po „poprawie” buga z jednoosobowymi plutonami coś pozmieniali w MM tak, że na VI tierach praktycznie 80% bitew to bitwy na 8… I w dużej mierze odpada przyjemne zarabianie na czołgach VI tieru. A jak ktoś nie jedzie na premce i koncie premium to bieda aby zarabiać na VII czy VIII… Do tego wymusza do strzelanie z amunicji premium. Należy szanować ludzi którzy ‚nie płacą’, albo nie płacą za czołgi. Ja dla przykłady kupie sobie konto premium na 30 dni co jakiś czas, ale nie będę dawał 200zł za czołg… Bo tyle kosztują zwykłe gierki AAA, Zwłaszcza że bez tych „biedaków” ty również nie pograsz, albo będziesz czekał po 10 minut na bitwę jak w AW…

    • Xezee napisał(a):

     W weekendy nie rzadko bywają bitwy, w których jest ~20 prem tanków. Tak została zaprojektowana ekonomia gry.

    • Svean napisał(a):

     Z tego co pamiętam WG kiedyś wspominało że premki to będą różnego rodzaju czołgi „charakterystyczne”, posiadające pewną cechę która może być „lepsza” przy innych „gorszych”.

     I tak do pewnego czasu było – albo pancerz, albo działo, albo mobilność, albo celność, albo DPM, albo afla itd… Należało sobie wybrać co preferujemy.

     Taki IS-6 jest świetnym przykładem – jak miał dobry pancerz to działo bez peny i kartoflaste. Taki Exelsior jak miał pancerz przód/tył mocny to boki były słabiuteńkie, taki Tetrarch miał mobilność i penę, ale zero pancerza i skupiał całe wieki (przynajmniej jak na ten tier), Type 64 to super mobilność ale przy ówczesnym MM słabiuteńka pena i zerowy pancerz… Każdy który coś miał dobrego miał i swoje słabości – zwłaszcza w stosunku do drzewkowych odpowiedników lepiej zbalansowanych. Były oczywiście przykłady które „wymknęły się spod kontroli” (Type 59 – zbalansowany jak drzewkowce, E-25 itp.), ale taka była idea.

     A teraz? Jak dokładają premkę to musi być i zbalansowana i OP w jednym lub kilku parametrach. Taki Patriot jak ma pancerz to powinien mieć też słabe działo albo ograniczoną mobilność względem innych HT. Ale po co – jak można dać mu wszystko?
     Ludzie to kupią – i w sumie o to chodzi! I wincyj takich!!!1!

    • undertaker napisał(a):

     Póki co mój rekord na randomie to w jednej bitwie – 24 premki i 6 pojazdów z drzewka z czego 4 to były arty ;)

 2. Chudy ChudyChudziutki napisał(a):

  zdaje się, że powiem coś niepopularnego, ale ja tam będę bronił pozbawienia SirFocha statusu CC – krytyka jest ok, ale dopóki robisz to w dobry sposób. Wymagasz szacunku do siebie – spodziewaj się, że inni tego samego będą wymagać od ciebie.

  Możesz powiedzieć, że czoł jest taki i śmaki, że to skok na kasę – to tylko opinia, do której każdy (nawet CC) mają prawo. Zauważcie, że nieprzychylne opinie CC do tej pory po prostu nie były promowane na stronie głównej WoT.eu. Ale jeśli używasz określeń typu ‚this gun is AIDS’ i obrażasz firmę, w niewybredny sposób… no cóż. Poziom niski, to i nie dziwota, że WG odcina się od niego.

  Abstrachując od ogólnego zachowania WG na przestrzeni lat, tego co robią etc – tutaj mnie nic nie dziwi w ich decyzjach.

  • burkoslaw_ napisał(a):

   Zaraz rzuci się na ciebie dzieciarnia dla której bohaterem jest koleś bluzgający w każdym zdaniu. I teraz urósł do ikony uciśnionych. Tym bardziej że nic takiego odkrywczego nie powiedział w swoim filmiku. Tym bardziej że ten pojazd nie jest p2w doby pancerz balansuje raczej słabe działo.

   • slawi napisał(a):

    Wątpię, że obaj zrozumieliście cokolwiek z wypowiedzi SirFocha oprócz słów „fuck” i „AIDS”. Sens całości był taki:
    – WG robi coraz bardziej chore premki (zarzut ogólny, niezwiązany akurat z tą nową premką)
    – Chrysler K ma pancerz, którego od przodu BEZ GOLDA nie ruszy prawie żaden czołg VIII tieru
    – w/w czołg ma działo, które BEZ GOLDA nie przebije prawie żadnego czołgu ciężkiego VIII tieru, nie mówiąc o IX i X
    – gdy załaduje golda, coś już przebije
    – podsumowując powyższe, wprowadzenie tego czołgu do gry ZMUSI posiadaczy Löwe, T34, Patriotów czy Liberte do strzelania goldem, jeśli chcą ubić tego hamburgera, zaś użytkownicy tegoż dziwadła będą z definicji zmuszeni do sypania gold ammo, w efekcie żeby cokolwiek nim zarobić konieczne będzie konto premium, a jeśli tego dziadostwa pojawi się dużo, zarobki na reszcie premek także zostaną zrujnowane.

    Czy biorąc pod uwagę to wszystko, opatrzenie komentarza do tej sprawy kilkoma wulgaryzmami to coś złego? Ja uważam, że nie. Wejdź na YT, na kanał SirFocha i zobacz komentarze pod tym filmem: https://www.youtube.com/watch?v=VT36zcdnAKM
    Wejdź w tego linka:
    https://www.facebook.com/WorldofTanksPolskaFanPage/videos/1071566622943302/?hc_location=ufi
    Gdzie tu masz dzieciaki?! 95% ludzi, którzy go bronią, to dorośli! Ba, dorośli z całej Europy i Ameryki (mimo, że drugi link kieruje do POLSKIEJ grupa na FB), więc koronny argument ludzi wstydzących się własnej narodowości o „polaczkach-cebulakach”, co „zazdroszczą Niemcom zarobków” też będzie całkowicie chybiony. SirFocha atakują chyba tylko ludzie, którym albo WG za to płaci, albo kompletnie nie pojmują sedna sprawy, albo nie znają angielskiego (czyli m.in. właśnie zacofane „polaczki-cebulaki”) i wyciągają wnioski z d**y, bo usłyszeli jedno słowo „fuck” i uszy im zwiędły.

    • burkoslaw_ napisał(a):

     T34 czy Lowe muszą się przerzucać na złoto? pojazdy o penetracji podobnej do 10? Już niektórym się w głowie poprzewracało od tego złota i uznają że stare dobre celowanie lub zmiana flanki są już niepotrzebne

  • Svean napisał(a):

   Nie oglądałem do tej pory filmiku (w uj roboty w tygodniu miałem), ale po takiej recenzji WG do recenzji SirFocha koniecznie muszę go obejrzeć (a jak wspomniał Dom1n: w sieci nic nie ginie ;)), zapoznam się też z opinią Circona.

   Niemniej jak się obejrzy dyskusje polityczne (w TV) to określenie ‚this gun is AIDS’ bynajmniej nie uznałbym za jakkolwiek obraźliwe… ale obejrzę całość i sobie wyrobię opinie.

   • Chudy ChudyChudziutki napisał(a):

    „fuck wg fuck their terrible way of making premum tanks lately, and fuck this premium tank in particular”
    + oskarżenia na które może sobie pozwolić każdy z nas, graczy, ale już nie cc:
    ‚yay, we are greedy fucks at wargaming, hurray’.
    przy tym faktycznie ‚this gun is fucking aids’ jest pojazdem na miękko :D

    • Svean napisał(a):

     Za wiele SirFocha nie oglądałem ale ponoć generalnie „od zawsze” strasznie bluzgał. Circona oglądywałem i on bynajmniej też nie stronił od słownictwa typu „fuck” (tak sobie właśnie uświadamiam że wielokrotnie wyrażał się tak nie tylko o graczach ale również zdarzało się o WG).

     Ciekawostka jednak że jednego zdjęli, a drugiego „tylko” ocenzurowali akurat przy okazji OP premki…

 3. hary76 napisał(a):

  Że co że tu nie ma P2W.Gram setki turniejów.Ekipa zmontowana z Amx ,patriotów,defenderów spokojnie wygrywa turniej.Jak im dojdzie nowa vk i nowy Chrysler.To sobie możesz pomarzyć o wygrywaniu w turniejach.Przepraszam jak to nie jest P2W to co to ku….. jest.Wg wali w kulki i to nie źle a wszyscy dają się nabierać.

Dodaj komentarz