W nadchodzącym numerze magazynu znajdziecie kod zaproszeniowy na T-127 i bonusowy na Excelsiora.

Bonus nr 1

Dodaktowym prezentem do CDA 10/2017 są kody do World of Tanks: zaproszeniowy dla osób dopiero zakładających konto na serwerach firmy Wargaming oraz bonusowy dla już istniejących kont. Przy czym nic nie stoi na przeszkodzie, aby osoba dopiero zaczynająca przygodę z czołgami skorzystała z obu kodów. W ich ramach otrzymamy:

Zaproszeniowy (wartość ok. 40 zł):
czołg premium III tieru T-127
miejsce w garażu
załoga wyszkolona na 100%
trzy dni konta premium

Bonusowy (wartość ok. 30 zł):
czołg premium V tieru Excelsior
miejsce w garażu

Bonus nr 2

Kod na platformę nauki języka angielskiego eTutor. Nasz kod umożliwia naukę przez 3 miesiące od momentu aktywacji kodu (co musi nastąpić najpóźniej przed końcem października). Wartość kodu to ok. 99 zł.

źródło: cdaction.pl

17 Responses to CD-Action 10/2017: kody do WoT

 1. Ten_warrior_ Ten_warrior_ napisał(a):

  Ciekawe jak z rekompensatą

 2. TheReivb TheReivb napisał(a):

  no i git.. kupie zupełnie niepotrzebną gazetkę której pewnie nie otworze dla kodu na Excelsiora. już dawno planowałem go kupić ale jak na złość w tym roku premki tieru V nie były na przecenie.

  • Jurko napisał(a):

   dodatkowo jest jeszcze kod do nauki angielskiego. Jak nie tobie to komuś innemu się przyda.

   • Ten_warrior_ Ten_warrior_ napisał(a):

    V porządnie podupadły przez zmianę MM. Tera już na 3 nie losuje, wiec MM -1 +1. Pełno jeździ T-34-85M, bardzo ciężko się gra Excelsiorem…

    • Tommy_Gun napisał(a):

     Akurat 5 tiery z preferencyjnym mm+ 1 najczęściej losuje na „topce” – i mamy albo bitwę 1-tierową (wszystkie pojazdy 5 tieru) albo trafią się jakieś 4-ki. W takiej bitwie chyba tylko OI-exp , KV-1 z derpem i 2 -3 TD 5 tieru mogą stanowić jakieś zagrożenie. Reszta w większości wypadków rykoszetuje.

     6 tiery owszem się trafią (dodam iż dość rzadko), ale wtedy trzeba po prostu grać bardziej ostrożnie (z drugiej linii) – standardowa pena i celność pozwala spokojnie strzelać w weekspoty i coś tam się zawsze ugra.

     • Ten_warrior_ Ten_warrior_ napisał(a):

      Celność huh??? Penę można jeszcze goldem nadrobić, ale stabilizacja, czas celowania to masakra, celownik przy ruchu rozwala się na pół mapy i skupia wieki. Najczęściej trzeba strzelać bez skupienia i liczyć na RNG. A skutecznie to można strzelać w weakspoty z 5 metrów….

      • Tommy_Gun napisał(a):

       Czy ja wiem ? Excelsior ma celność 0.42 m.. a taki Pz.Kpfw. T 25 (bez premium mm+1 ) ma celność 0.41 m … i jak cię wylosuje na dole listy w T 25 to trzeba snajpić z daleka….
       Matilda BP ma również podobną celność 0.41 m – tylko Matyldą się nigdzie na czas nie dojedzie…
       Także z tą celnością to tragedii nie ma…
       Ale z drugiej strony to jest czołg za około 35 PLN…. więc raczej ciężko tutaj sporo oczekiwać. w CD Action będzie razem z gazetą za około 16 PLN… więc za te cenę można spokojnie brać w ciemno.

 3. witcher1976 napisał(a):

  kiedy wychodzi cd action?

 4. Tommy_Gun napisał(a):

  Średnio CD action kosztuje około 16 PLN… za tą cenę dostajemy dość dobry czołg 5 tieru z mm + 1 (wiem gdyż sam go mam i gra się tym dość przyjemnie) i miejsce w garażu (no i oczywiście gazeta :) )

 5. Robert Wiercioch napisał(a):

  Witam mam kod do wykorzystania z CD action jeden kod.Kto pierwszy ten lepszy.Proszę po wykorzystaniu kodu napisać komentarz ze kod został wykorzystany.
  Kod dla nowych kont
  T-127 – radziecki czołg lekki premium poziomu III o wartości 850 sztuk złota
  załoga wyszkolona na 100% podstawowej specjalizacji o wartości 800 sztuk złota
  miejsce garażowe o wartości 300 sztuk złota
  3 dni konta premium o wartości 650 sztuk złota
  Kod:CD3-AV924-WZG3K-CD9WC

 6. Fuse Fuse napisał(a):

  Kiedyś to były czasy FCM 36 pack 40, PZ 35 czy jakoś tak noi T-127, M22 Locust z fejsa :D
  Przykład starych dobrych czasów Wota kiedy to czołgi za hajs miały specjalne wyróżniające cechy. Przy nowym mm lubię je od czasu do czasu odpalać. Ten exchujsior nie ma żadnej fajnej cechy.

 7. piotrek8585 napisał(a):

  jeśli ktoś chce kod zaproszeniowy to pisać

 8. Surrogare Polska napisał(a):

  Czy ktoś mógłby podesłać kod na naukę angielskiego ? chętnie podejmę naukę. Jeśli się da to na priv marcin25jaw@wp.pl

 9. Jan Parkopan napisał(a):

  Jak by ktoś chciał zaproszeniowy:
  CDB-46AB7-RY7PU-MVF67
  to niech bierze. Smacznego!

 10. megakoks napisał(a):

  Specjalnie dla czołgu się nie opłaca. Dlaczego? 5 często są w przecenie o 50% (najczęstsze tiery w promocji) do tego jak zdobędziesz bon 20-30% zniżki masz go za grosze w sklepie premium. Jeżeli nie chcesz celować z bonem i zniżką w jednym czasie, to kupujesz ze zniżką odpowiednią ilość golda i jak będzie zniżka na „exa” kupujesz go za golda. Najbardziej opłacalny interes i nie napychamy WG aż tak bebechów- ale wg mnie 5 tiery się nie opłaca no może jedynie su85i i „lefha”, dopiero od szóstek zaczynają się jakieś tam fajne zabawki. No chyba, że jesteś kolekcjonerem ale kolekcjoner pixeli to słaby pomysł. To nie znaczki które masz fizycznie, serwery zawsze ci z WG mogą wyłączyć, no i właściwie kolekcjonujesz pixele które dzierżawisz, bo nie jesteś ich właścicielem

Dodaj komentarz