Gwoli ścisłości pragnę przypomnieć parę informacji o zbliżającym się teście.

Obsidian Entertainment oraz My.com ogłaszają dziś datę pierwszego testu w fazie wczesnego dostępu nadchodzącej wieloosobowej gry akcji Armored Warfare, który odbędzie się w dniach 27 maja do 3 czerwca. Gracze mogą od dziś także nabywać zestawy założycielskie, więcej informacji TUTAJ.

Tygodniowy test Early Access rozpoczyna serię testów wiodących do otwartej Bety. Wezmą w nim udział wybrani gracze, którzy zgłosili się do testów w fazie wczesnego dostępu, kolejna pula graczy może otrzymać klucze rozdawane na różnych stronach internetowych.
„Jest to pierwsza okazja pokazania gry szerszej publiczności. Zapraszamy wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w teście i wsparcia nas w ukształtowaniu pełnej wersji Armored Warfare. Opinie naszych dotychczasowych testerów oraz społeczności fanów już były nieocenionym źródłem inspiracji dla nas, teraz nadszedł czas na kolejny krok naprzód. Spędziliśmy niezliczone godziny nad produkcją gry, która – mamy nadzieję – stanie się świetnym przeżyciem dla entuzjastów czołgów i samochodów pancernych. Z waszą pomocą może się to udać, a więc: zalogujcie się do gry i dołączcie do walki w Armored Warfare!” – zachęca Feargus Urquhart, założyciel i CEO Obsidian Entertainment.

Pierwszy test Early Access będzie zawierać 4 różne mapy PvP, w tym pustynne piaski, nadmorski port oraz pokryte śniegiem miasto. Gracze będą mieli możliwość wypróbowania 38 nowoczesnych pojazdów z każdej z 5 klas dostępnych w grze, a w tym: główne czołgi bojowe, czołgi lekkie, niszczyciele czołgów i artylerię.

Aby zapewnić sobie udział we wszystkich nadchodzących testach Armored Warfare, wczesny dostęp do otwartej Bety oraz bonusy w grze, ekskluzywne pojazdy i inne nagrody, można zakupić jeden z trzech Founder’s Pack:
Soldier of Fortune – zestaw dla początkujących żołnierzy zawiera wszystko, co jest potrzebne na początku kariery najemnika (13,99 €).
Mercenary Commander – paczka dla doświadczonych komandosów, zawierająca pojazd premium, upgrade statusu na gold i premium oraz całą zawartość pakietu Soldier of Fortune (27,99 €).
Lord of War – propozycja dla najbardziej bezwzględnych wojowników, nieskorych do kompromisów. Zawiera wszystkie bonusy tańszych paczek, a ponadto kilka pojazdów na wyłączność (64,99 €).

20 Responses to AW – testy Early Access

 1. Borówka_amerykańska Borówka_amerykańska napisał(a):

  A mój kalkulator tego nie uciągnie… Spokojnie, nie próbowałem nawet walczyć o kody dostępu, jak na janusza (bez obrazy T_J) przystało ;)

 2. Andrzeojmilenium Andrzejmilenium napisał(a):

  Już jutro zagram sobie w kolejny test Armored Warfare :lol:

 3. Andrzeojmilenium Andrzejmilenium napisał(a):

  a kluczyk pod awatarem w okienku na swoim profilu armored warfare widzisz?

 4. jar001 napisał(a):

  Sam zassam za ~6h, ale na shellu już zassałem i seeduje 5MB/s :wink:

 5. Piotrek Erni napisał(a):

  Ja właśnie pobieram czekamy do jutra

 6. Dziobexon Dziobexon napisał(a):

  Mnie ciekawi po co była ta rejestracja do testów od dawna, jeśli zeby pograć trzeba zapłacić?

 7. Formbi surekPL napisał(a):

  A orientujecie się ile waży gra?

  • Gollum Gollum napisał(a):

   W launcherze pisze, że pobiera 13.68 Gb. Przed rozpoczęciem pobierania pisało, że potrzeba 47 Gb na dysku. Żeby zainstalować potrzeba chyba 30 Gb. Można pobrać na jeden dysk, a na drugim zainstalować, jeśli brakuje miejsca.

 8. commer napisał(a):

  Pierwsza gra której nawet nie mam ochoty ruszać ;] Expić od nowa maszyny? Tracić znów ileś tam godzin na to żeby coś zdobyć? niieeeee

Dodaj komentarz