Firma Wargaming wspiera aktywnie działalność charytatywną na całym świecie. Z okazji zbliżającego się 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowaliśmy dwie aukcje, z których cały dochód zostanie przeznaczony na cele tegorocznego finału! Każda z nich zawiera unikatowe przedmioty do gier i wartościowe, fizyczne gadżety związane z World of Tanks i World of Warships.

Dla wirtualnych czołgistów przygotowaliśmy wyjątkowy zestaw. Na aukcji znajdziemy, między innymi, legendarny czołg premium Type 59, kultowego Rudego 102 czy poszukiwany niszczyciel E25. Ponadto, pół roku konta premium i unikatowe gadżety ze sklepu Wargaming Store. Pełna lista przedmiotów dostępnych na aukcji World of Tanks dostępna jest pod adresem -> http://aukcje.wosp.org.pl/world-of-tanks-type59-rudy-102-e25-i-gadzety-i4074029

WoT WOSP ProductsIMG Del 001

Miłośnicy marynistyki i kapitanowie natomiast mogą liczyć na, między innymi, 5 poszukiwanych okrętów premium, w pełni wyposażonych i przygotowanych do walki. Z Wargaming Store wybraliśmy wyjątkowo kolekcjonerskie przedmioty, jak na przykład duży plakat z pancernikiem Bismarck czy zestaw modelarski okrętu Essex. Pełna lista rzeczy dostępnych na aukcji World of Warships dostępna jest pod adresem -> http://aukcje.wosp.org.pl/world-of-warships-okrety-premium-i-gadzety-i4074297

WoWS WOSP ProductsIMG Del 001

Gorąco zachęcamy do szczodrego licytowania – cały dochód z aukcji zostanie przekazany na cele charytatywne, a wystawione rzeczy są wartościowe i unikatowe w świecie tych dwóch, popularnych gier komputerowych.


Dodatkowo do wylicytowania jest pluton z Huntusem:

10 Responses to aukcje charytatywne Wargaming na rzecz WOŚP

 1. Koza_z_Kosmosu Koza_z_Kosmosu napisał(a):

  Wam też nie wczytuje się oficjalna strona Wota czy tylko mi ?

 2. deValgo deValgo napisał(a):

  Aukcja z typkiem… 5k pęknie?

 3. Marcin Kmar napisał(a):

  Szkoda, że nie wystawią na aukcji np Loewe czy Type 59 czy E25 np 100-1000 czołgów po 300-400-500 zł.
  100 czy nawet 1000 oddanych pojedynczych pojazdów premium by ich przecież chyba specjalnie mocno nie zabolało – nawet utracone koszty to pewnie 1/4-1/3 tej ilości premium, która by wpadła na WOŚP, a jestem pewien, że znalazłoby się spokojnie 100 jak nie 1000 chętnych dać na WOŚP i jednocześnie zdobyć pojazd premium za niższą kwotę niż kilka tysięcy. Jeśli by np były aż 3 te pojazdy w zestawie po 500-600-700 zł i byłoby wystawione 1000 sztuk to jestem pewien, że wszystkie by zeszły. Ale wiadomo, to jest komercyjny biznes i każdy chce zarobić. I tak chwała WG, że cokolwiek wystawiła.

  • wojopl_78 wojopl_78 napisał(a):

   WG robi sobie tym praktycznie darmową reklamę. Czysty biznes.

   • Marcin Kmar napisał(a):

    Ale super by było gdyby np dla tej reklamy WOŚP by zarobił z 500.000 albo okrągły medialny 1.000.000… A to moim zdaniem przy tej liczbie graczy jest jak najbardziej realne. Byłoby jeszcze głośniej a przy okazji pożyteczniej. 2000×500 zł = 1.000.000.
    Spora grupa graczy to całkiem majętne osoby, mające 30-50 lat, które z pewnością dałyby radę pomóc w ten sposób. Sam bym się skusił. I tak z pewnością coś dorzucę w taki czy inny sposób.

 4. Blager_Ra napisał(a):

  Nie ma to jak dzieciaki na nie rejestrowanych kontach licytują podbijając cenę do kosmicznych wartości, żal ludzie ogarnijcie się w końcu.

 5. Blager_Ra napisał(a):

  Nie ma to jak dzieciaki na nierejestrowanych kontach licytują podbijając cenę do kosmicznych wartości, żal ludzie ogarnijcie się w końcu.

Dodaj komentarz