Najlepszy okres na zaliczenie misji osobistych, które w większości są błędnie naliczane.

CS-10

Podobnie jest np. z zaliczeniem misji CŚ-7: Uderzenie z zaskoczenia, gdzie wystarczy zniszczyć jedno działo SPG podczas gdy warunki misji są następujące:
– zadać uszkodzenia przynajmniej 3 działom samobieżnym przeciwnika
– zniszcz przynajmniej 1 działo samobieżna przeciwnika

ty _Psych0

31 Responses to 9.19.1 – bugi misji osobistych

 1. ShogunNH ShogunNH napisał(a):

  Przydało by się złe naliczanie odbitego dmg. na ciężkich, a nie takie banalne misje :P

 2. RyszardRwieSerce RyszardRwieSerce napisał(a):

  Ciekawe czy w misjach na t55 w CL na wykrycie 3 dział i ich uszkodzenie też działa :D

  • Chudy ChudyChudziutki napisał(a):

   też to męczę. samo spotkanie 3 art już powinno być wymogiem lol :D

   • RyszardRwieSerce RyszardRwieSerce napisał(a):

    Powinni zrobić coś z tą misją, bo rzadko sie trafiają 3 artylerie w bitwie, zwłaszcza po ostatnich zmianach.

    • slawi napisał(a):

     Ja po roku zmordowałem Bulldogiem. Musiałem celowo przewalić bitwę (wróg scapował bazę), żeby ubić ostatnią artę. Cały team potem przepraszałem, bo mogłem spokojnie to wygrać, ale jakby arta np. się utopiła, to bym sobie tego nie darował. Nie pocieszę was jednak, bo będzie już 3 miesiące jak utknąłem na kolejnej misji – wyspotuj 6 samemu nie dostając żarówy. Bulldog odpada (słabe camo + za wysoki tier), SP IC odpada – słabawy VR + kiepskawa prędkość (nie idzie dojechać do np. E1, gdzie mógłbym wykorzystać dobre camo), 13 90 jakiś czas temu sprzedałem i nie zamierzam odkupywać (zresztą na ten tier i misję on się nie nadaje, po zmianach jest ślepy jak kret). Specjalnie w tym celu zamierzam dzisiaj kupić Type 64 – parametrami pasuje, no i można trafić bitwę samych VI i V tierów, gdzie przy ~450 metrach VR misja powinna zrobić się sama.

     • Obtartyy napisał(a):

      No to mnie pocieszyliście z tymi 3 artami. Właśnie ja mecze od tygodnia.

      • slawi napisał(a):

       Jak spotkasz 3 arty, to graj w 100% pod misję, tylko pilnuj co się dzieje na polu bitwy. Przede wszystkim cierpliwie czekaj – przygotuj się, że losowania z 3 artami na stronę znikną nagle i będziesz na nie trafiał co najwyżej w 1/20 bitew, a w 9/10 przypadków z 3 artami na stronę i tak w teamie trafi się samobójca – spotter i odkryje arty, sojuszniczy klikacz postanowi ubijać po tracerach, cały team po 2 minutach padnie, wroga arta na początku bitwy się utopi albo stanie się jedna ze 100 innych możliwych katastrof i misja pójdzie się je**ć. W takich sytuacjach, musisz normalnie grać LT i nawet nie myśleć o misji, bo w przeciwnym wypadku skończy się to rujnacją psychiki i statów. Nigdy nie atakuj za szybko, warto zaczekać nawet do końcówki bitwy – masz LT, w razie czego zawsze zdążysz być pierwszy w danym miejscu, a martwy misji nie wykonasz. Szukaj dziur w obronie wroga, czasem na farcie można zajechać na tyły, ale pamiętaj że KAŻDĄ z art musisz uszkodzić – musisz żyć tak długo, aż do wszystkich nie strzelisz. Przewiduj, kiedy sojusznicy mogą cię uprzedzić, bo są mapy gdzie arty mają kilka typowych miejscówek, a do jednej zbliża się już natarcie.

       • Smok_W napisał(a):

        po jakimś 1/2 roku czekania trafiłem na Kareli w trybie szturm wreszcie 3 arty. Graliśmy w obronie wyskoczyłem t71 na środek do krzaka i wyspotowałem jakieś 4k po czym ruszyłem na około wzgórza po baboki. Dostałem fronta od GW Pantery za połowe HP , użyłem apteczki, naprawki na gąskę i ubiłem drania , po czym dostałem od jakiejś drugiej arty kolejnego fronta, będąc na 14 HP ubiłem i tego, bez silnika i jakiegoś załoganta wspinam się po trzecią na hill, już już ją prawie mam a ona mi spieprzyła na drugą stronę i …. w trakcie zjazdu dostała plompe od OI z chyba 500 metrów z troll guna i nie musze chyba mowić że to był jedyny celny strzał tego OI w bitwie :/

     • endrju napisał(a):

      slawi, ja tą misję – wyspotuj 6 samemu nie dostając żarówy – zrobiłem na Himmelsdorfie – T71 na siatce, coli i lornecie; cap od strony kościoła, szybki wjazd w okienko (na nasypie) po prawej stronie;
      teraz utknąłem na misji z 3 artami (oprócz tej mam tylko ostatnią); 2 razy prawie prawie było, ale raz kolo się utopił, drugi raz moja arta mnie ubiła :)

     • borys bolo napisał(a):

      NA 1390 zrobiłem 15 misję dla T 55A , załoga 5 perkowa , mapa Malinówka , a i przy pierwszym podejściu . Wcześniej MĘCZYŁEM się na litwinie , bulldogu , a tu pierwszy random na 1390 i zrobione .Misja wykonana , po tym jak WG okaleczyło spotery..

 3. Domokrazca_ napisał(a):

  Misja na Obj.260. Na średnich czołgach, zniszczyć czołg przez taranowanie który jest o jeden poziom wyżej. Nawet nie wiem kiedy mi zaliczyło a grałem tylko medami 10 tieru :D

  • Smok_W napisał(a):

   ja fartem zrobiłem 2x podpalenie na medach. Waliłem na ślepo Cromwellem i po bitwie miałem podpalenie Tygrysa II, potem jeszcze jednego Tygryska II podpaliłem co też zakrawa na farta bo krążyłem wkoło niego na auto celowaniu :)

 4. Sub-Zero dominikNT156 napisał(a):

  DS-15 t55A też źle nalicza??
  Bo być arta 1 pod wzgl expa to jakiś żart…

 5. mkwit napisał(a):

  Arta….Zrobilem swoja misje na obj 260 jakis rok temu. T92. Nie wyobrazam sobie zrobienia tej misji bez pociskow AP. Obj 260 zdobylem jakies 2 tyg. temu po 2.5 roku walki. Ostatnie 9m-cy to proba wbicia ostatniej misji na srednich i niszczycielach. Koszmar.

 6. neurotransmitter napisał(a):

  Na lajtach nie ma buga.

  Akcja Zdziś ;)

  Ostatnia misja na artach na 260. (grałem ob 261)
  Warunków nie będę wklejać.

  Wszystko zrobione – nawet po 500 dmg ponad stan, ale miałem dokładnie taki sam exp jak ob140, każdy z nas po 1150.
  Byłem drugi na liście i nie zaliczyło mi misji, napisałem do supportu. Warunek przeciez jest spełniony z najlepszym expem, ani słowa nie było wspomniane że może być 2 lub więcej graczy z takim samym. Jak myślicie – przejdzie to?

 7. Tony235 napisał(a):

  neurotransmitter Masz rację, na LT nie ma buga właśnie zniszczyłem arte i nie zaliczyło.

 8. krystekkb napisał(a):

  ehh gdyby byl bug na zadanie 5x wiecej dmg niz wynosi twoje hp tdkami, mnie hui strzela z nia

 9. Ten_warrior_ Ten_warrior_ napisał(a):

  To czekamy na przewodnik po zbudowanych misjach

 10. alek456 alek456 napisał(a):

  Podobnie jest np. z zaliczeniem misji CŚ-7: Uderzenie z zaskoczenia, gdzie wystarczy zniszczyć jedno działo SPG podczas gdy warunki misji są następujące:
  Nic z tego,zabiłem artę i nie zaliczyło.

 11. hubert280 napisał(a):

  Co z misją 15 na medach na t55a??

Dodaj komentarz