9.18 ma być całkiem sporym patchem, i tak:

21 marca – przygotowanie informacji o patchu przez WG
22 marca – oficjalna zapowiedź patcha na stronie WoT
23 marca – koniec supertestu 9.18
29 – 30 marca – I faza serwera testowego 9.18
6 kwietnia – II faza serwera testowego 9.18
druga połowa kwietnia – wgranie patcha 9.18 na serwer publiczny

ź: WoT Express

24 Responses to 9.18 – rozpiska terminów

 1. Grzesik97 pisze:

  Czego można się spodziewać? Jakieś spekulacje lub info?

 2. slavec pisze:

  To już w tym patchu nastąpi rozbrojenie art oraz wprowadzenie LT X tieru?

 3. Ja cholera mniej więcej od tygodnia mam jakieś problemy z lagami. Cos słyszałem, że to się dzieje nie tylko u mnie. Potwierdzi ktoś tego typu problemy zanim obiję gębę dostawcy internetu?

  • woj2012 woj2012 pisze:

   -Miewałem freezy, disconnect był raz.
   Ciekawostką może być, że nawet kilka razy na streamie Dakillzora można było je zobaczyć. Nie bij dostawcy, pobij odpowiedzialnych za serwery EU :)

   • MrOmen MrOmen pisze:

    Gramy w plutonie i obaj mamy to samo – czołgi „pływają”. Tak, jakbyś za długo trzymał klawisz ruchu i czołg zamiast stanąć ma jeszcze taki „rozpęd”, który sprawia, że chcesz, aby się zatrzymał, a on sunie dalej. Zaczęło się po tym dużym crashu w zeszłym tygodniu.

    • Владимир Владимирович Путин Владимир Владимирович Путин pisze:

     Omen dokładnie! Po pierwszym wysypaniu się serwerów zaczęły się porządne problemy. Kilkukrotnie śmigając sobie UDESem przeleciałem przez krzaczki co przepłaciłem zgonem.
     Apogeum było wczoraj gdzie przy stabilnym pingu 40-50ms czułem jakbym miał ping w okolicy 120-200. Do tego 2-3 krotne wyrzucenie z bitwy (niby DS), tymczasem na TS wszystko w normie, ping nienaganny, utraty pakietów praktycznie brak.
     Żeby było śmieszniej grając np. twierdzę w tym samym momencie 5 osób dostaje pokaz slajdów, a reszta gra normalnie.

  • Ja mam też problemy z wotem ostatnio coraz gorzej jest i to nie wina mojego neta bo w innych grach łądnie śmiga.

 4. Kierowca_Bombowca Kierowca_Bombowca pisze:

  Chciałem tylko potwierdzić, że również doświadczyłem niejednokrotnie efektu „pływania”. Ci co grają w WT wiedzą , o co chodzi. Czołg po prostu zaczął dziwnie driftować. Bardzo dobrze opisał to Владимир.

 5. Xezee pisze:

  Miałem ten sam problem przez kilka dni. Ręcznie zablokowałem praktycznie wszystko na firewall’u i problem zniknął od razu. Na 90% była to wina NVidia Geforce Experience.

 6. TANK_MONKEY TANK_MONKEY pisze:

  Niby ja tez mam porobione blokady , nawet pierwszeństwo pakietów na Killer e2200 Wot ma najwyższe . A mimo tego od zawiechy EU mam podobnie jak inni . Kropka zielona a czołg nie reaguje przez milisekundy.

 7. iniesta96 pisze:

  Ja z wotem mam jeszcze inny problem to jest jeśli chodzi o taktowanie procesora, fakt nie jest to najnowsza konstrukcja ale do ostatniego patcha miałem 70 fps średnio przy taktowaniu 2,8- 3,2 GHz( Intel i3-3220 max 3,3 GHz) i wykorzystaniu około 30-40 %, teraz natomiast po około 2-3 bitwach taktowanie spada do 1,55 GHz( to jest minimum, nigdy mniej nie widziałem), fps spada do 25-30, a wykorzystanie na poszczególnych rdzeniach jest takie jak było przed patchem, dodam, że problem ten występuje tylko w wocie, po wyłączeniu go taktowanie wraca do normy, jest zmienne w zależności od potrzeby, nawet WoWs nie ma takiego problemu i wszystko w tym temacie jest ok. Nie wiem co z tym zrobić, słabo znam się na takich kwestiach. Ma ktoś jakiś pomysł na to?
  PS. problem z minilagami, zwiechami a nawet wywaleniem z bitwy również ma miejsce, ale to chyba u wszystkich jest.

Dodaj komentarz