Z powodu aktualizacji, serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 16.05.2019 w godzinach od 06:00 – 06:45 CEST.

Dodatkowo w związku z tym portal klanowy będzie niedostępny od 06:00 CEST 16.05.2019 do 06:45 CEST 16.05.2019

Co zostanie zmienione:

 • błąd, z powodu którego niektóre czołgi wyświetlają się niepoprawnie w trybie Linii Frontu (są niewidzialne)
 • błąd, z powodu którego licznik nowych elementów wyglądu zamiast wyświetlać liczbę nowych elementów, wyświetlał liczbę nowych typów
 • dla pojazdu Conqueror Gun Carriage przywrócono trajektorię lotu pocisków z wersji 1.4.1
 • naprawiono błędy techniczne.

 

 

10 Responses to 1.5 – mikro patch

 1. A BUG który nalicza free expa na czolgach ze statusem Elitarny mimo tego że mamy zaznaczone przyspieszone szkolenie załogi ???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zamiast expa dawac dla załogi .??? BRAVO DEBILE WG!!!! i teraz gracze muszą wydać golda na konwertowanie tego expa na free expa !!!!!!:(:(:( Czyżby celowe zagranie ze strony chciwego WG???Wg powinno wydać rekompensaty za omyłkowo przekonwertowany exp ZA GOLDA GDZIE mielismy —->MAMY ZAZNACZONE przyspieszone szkolenie załogi. Chyba dobrze zrobiłem ze już nie sponsoruje tej firmy bo to żal normalnie jest.Na serverze testowym powinni testować mozgi pracowników WG.

  • Kiron17 pisze:

   Ale uspokój się! Nie tak prędko! Pierwsze zdanie jest zrozumiałe ale dalej to już trochę dziwnie się robi. Chyba nie do końca rozumiem problem. Nie miałeś w ogolę expa na czołgach elitarnych a potem „przez przypadek zrobiłeś” trochę tego expa i przy badaniu modułu/czołgu nie doczytałeś (bo się tego nie spodziewałeś) i przekonwertowałeś ten exp za golda tak? Bo jak tak to oprócz naliczania expa przy przyspieszonym szkoleniu załogi reszta jest tylko i wyłącznie twoim błędem i nie bardzo ci się coś „należy”. No chyba że już wcześniej miałeś jakiś exp na elitarnych pojazdach to w takim wypadku już w ogolę sam spierdoliłeś sprawę i nie wiem czemu w ogolę podpinasz pod to tego buga bo takowy i tak nic nie zmienia w tym przypadku. I na koniec dodam że NIE PRÓBUJE cie w żaden sposób atakować po prostu wyjaśniam co mogło pójść nie tak i z jakich powodów (chociaż nie jestem do końca pewien czy o to ci dokładnie chodziło)

 2. lonewolf03091989 pisze:

  Czy ich pojebało?? Ile razy w ciągu 30 dni można instalować XVM??? -.-

Dodaj komentarz