Krótkie info: jeden z CC rosyjskiego serwera mobilnego World of Tanks ogłosił, iż na supertest trafiła zubożona amunicja premium. Chodzi o amunicję „goldową” o tej samej penetracji, ale z mniejszym DMG i co za tym idzie, kosztami zakupu takowej.
Ciekawe…

ź: WoT Express

7 Responses to WoT: Blitz – zubożona amunicja premium

 1. deValgo deValgo napisał(a):

  No proszę, a jednak da się zbliżyć gold-ammo do realnych warunków… fckn WG Logic…

 2. Xezee napisał(a):

  W realnych warunkach amunicja HEAT wypala załogę i powoduje zapłon amunicji. Jeżeli iść w stronę realizmu to kumule powinny niszczyć czołgi przy co drugiej penetracji.

  • deValgo deValgo napisał(a):

   Napisałem zbliżyć, a mamy odczynienia z grą arcade. Ponadto znakomita większość pojazdów w WoT używa ammo z okresu 2WŚ, a to były pociski rdzeniowe o zwiększonej przebijalności pancerza i w sumie tyle. Dopiero potem pojawiły się HEAT itd, a to w sumie XT. Ale kto by się tam przejmował płaczem ameb na średnich tierach…

  • 1kcal napisał(a):

   No proszę, znawca co rozminął się z rzeczywistością. Strumień kumulacyjny może przejść przez pojazd na wylot zadając niewielkie uszkodzenia. Przy przeciwpancernej masz rozgrzany do białości pocisk demolujący wnętrze, dodatkowo zapalający co tylko może. Dodatkowym elementem rażącym są rozgrzane do czerwoności odłamki pancerza wyrwane przez pocisk

 3. divton napisał(a):

  Rozgrzany do białości pocisk to pod-kalibrowy. Większość PP po przebiciu pancerza eksploduje zabijając całą załogę odłamkami.

Dodaj komentarz