Krótkie info: WoT: Blitz obniża losowość penetracji do 15% (normalna wartość to 25%), inaczej mówiąc możemy to także interpretować jako buff penetracji.
Mobilna odsłona czołgów to swoisty poligon doświadczalny WG, z dotychczasowych różnic pomiędzy wersją PCtową możemy wyróżnić m.in.: brak dział SPG, 7 minutowe bitwy 7 vs 7, mniejsze mapy, MM +/-1 i niższy DMG pocisków premium.

Pożądana przeze mnie wartość RNG to:

 • 15% (52% - 157)
 • 0% (35% - 107)
 • 25% (13% - 39)

głosujących: 303

Loading ... Loading ...

6 Responses to WoT: Blitz – patch 4.6, RNG penetracji obniżone do 15%

 1. Ten_warrior_ Ten_warrior_ pisze:

  🙁 tak blisko, a tak daleko. Arte też mogli by usunąć…

 2. misza misza pisze:

  +1 i -1 jest też w WOWP i to jest świetne.

 3. Ynohj Yoon pisze:

  Ponieważ w Blitz nie ma tyle osób grających jak na wot pc dlatego w blitz jest MM +/-1 i rng 15% , czemu tego nie zrobią na pc ? bo po co bo tak jest fajnie , bo tak jest ciekawej tak jakoś to powiedzieli, dla mnie brak argumentów , ale skoro ludziom to odpowiada że są gorzej taktowani to jak najbardziej niech wydają na paczuszki i nawet po 2k czemu nie , mi się to nie podoba i nie wydaje.na 99,9% nigdy nie będzie tak samo w wocie tak jak w blitz , prosta odpowiedź czemu , według mnie blitz ma mało graczy i trzeba ich zachęcać do grania w blitza , w wot pc ? nie trzeba 😉 w ch… graczy i kur znoszących złote jaja nie trzeba się starać i tyle na temat.

 4. Tajfun 403 Tajfun 403 pisze:

  Szok ze strony WuGje 🙂 Zobaczymy jak to wyjdzie.

Dodaj komentarz