Jeszcze chyba nikt w tak piękny i subtelny sposób nie ujął, iż jego gra umiera:
„Globalny Serwer połączy graczy z całego świata, bez względu na serwer, na którym grają oni obecnie. Gracze z Europy, Ameryki Północnej i Rosji po zakończeniu tego procesu będą grali razem. Głównymi korzyściami, odczuwalnymi przez wszystkich natychmiast, będą znacznie krótsze czasy w kolejkach oraz natychmiastowa dostępność bitew w każdym trybie i dla każdego poziomu.”

Wiem, że część graczy powyższe stwierdzenie może odebrać negatywnie, ale spójrzcie prawdzie w oczy i obiektywnie oceńcie sytuacje na serwerach. To nie może się dobrze skończyć i nie zmierza w dobrym kierunku, ale jeśli jeszcze czerpiecie przyjemność z gry to bawcie się dalej, ale nie inwestujcie zbyt dużej ilości pieniędzy w konto, bo po prostu w dłuższej perspektywie nie ma to sensu.


8 października obchodzimy trzecią rocznicę wydania Armored Warfare w Europie i Ameryce Północnej!

Pragniemy podziękować za towarzyszenie nam przez te fajne trzy lata i korzystając z okazji, przygotowaliśmy miły zestaw bonusów i detali oraz specjalny prezent dla was: za wygraną bitwę w dowolnym trybie otrzymacie niszczyciel czołgów IT-1!

scr1

IT-1 to pojazd premium 5 poziomu, składający się ze zmodyfikowanego kadłuba T-62 oraz zamontowanej na nim masywnej wyrzutni ppk Drakon. Pojazd wykazuje wyśmienitą siłę ognia i ochronę oraz unikalną animację przeładowania. Więcej na jego temat przeczytacie w poświęconym mu artykule.

W dniach od 8 do 16 października 2018 roku będą aktywne następujące bonusy i misje:

 • 400% bonusu zdobywanego doświadczenia (5x) za pierwsze zwycięstwo dnia w trybie PvP i globalnych operacji
 • 50% bonusu kredytów we wszystkich trybach gry
 • 30% zniżki na wszystkie zakupy czasu premium (w grze lub sklepie internetowym)
 • Wygraj 1 bitwę w dowolnym trybie, a otrzymasz niszczyciel czołgów premium 5 poziomu IT-1 oraz pierwszy detal Trzecia rocznica
 • Wygraj 3 bitwy w dowolnym trybie, a otrzymasz 10 złotych żetonów odznaczeń wszystkich pięciu rodzajów
 • Wygraj 3 bitwy w dowolnym trybie, a otrzymasz drugi detal Trzecia rocznica
 • Wygraj 3 bitwy w dowolnym trybie, a otrzymasz 5 12-godzinnych żetonów wzmocnień różnych rodzajów
 • Wygraj 3 bitwy w dowolnym trybie, a otrzymasz 10 materiałów eksploatacyjnych wszystkich sześciu rodzajów
 • Wygraj 3 bitwy w dowolnym trybie, a otrzymasz trzeci detal Trzecia rocznica
 • Wygraj 10 bitew w dowolnym trybie, a otrzymasz 10 platynowych skrzynek z łupami

Na dokładkę gracze, zainteresowani przyszłością Armored Warfare powinni bacznie śledzić oficjalny portal Armored Warfare…

Uwaga!

 • Wydarzenie rusza 8 października o godz. 16:00
 • Wydarzenie kończy się 16 października o godz. 16:00
 • Misje należy przejść w kolejności określonej w niniejszej zapowiedzi (postęp kolejnej misji rozpoczyna się dopiero po zakończeniu poprzednich misji)

Dzisiaj wybiła trzecia rocznica wydania Armored Warfare i, oprócz uczczenia tej ważnej okazji bonusami i fantastycznymi ofertami, pragniemy zapowiedzieć wydarzenie, które zaważy o przyszłości gry.

Minęły miesiące sekretnych przygotować i teraz mamy przyjemność poinformować, że niedługo po zakończeniu testów uruchomimy Globalny Serwer Armored Warfare.

scr1

Globalny Serwer połączy graczy z całego świata, bez względu na serwer, na którym grają oni obecnie. Gracze z Europy, Ameryki Północnej i Rosji po zakończeniu tego procesu będą grali razem. Głównymi korzyściami, odczuwalnymi przez wszystkich natychmiast, będą znacznie krótsze czasy w kolejkach oraz natychmiastowa dostępność bitew w każdym trybie i dla każdego poziomu.

Owa przemyślana decyzja wymagała dużego nakładu pracy w ciągu ostatnich miesięcy, ponieważ niesie ze sobą wiele wyzwań technicznych i ryzyka. Jesteśmy przy tym przekonani, że udało nam się przezwyciężyć wszystkie trudności i wierzymy, że nowy stan gry utoruje drogę do przyjemniejszej usługi niż w przeszłych latach. Nowa struktura umożliwi nam skoncentrowanie się na doskonaleniu samej gry, a nie na utrzymywaniu osobnych struktur gry dla różnych regionów.

Mamy przyjemność zapowiedzieć, że publiczne testy Globalnego Serwera wystartują już wkrótce wraz z pierwszą wersją globalnej bazy danych. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia go, sprawdzenia, czy konto zostało prawidłowo przeniesione i połączone oraz przekazania nam jak najbardziej szczegółowych informacji zwrotnych, tak byśmy byli świadomi wszelkich problemów z systemem. Wydajność i dostępność serwera może być ograniczona i być może nie zapewni najlepszych doznań w bitwie, ponieważ zespół deweloperów gry będzie cały czas aktywnie zajmował się tą usługą, ale jej uruchomienie, wraz z waszymi uwagami, ułatwi nam możliwie płynny transfer. Więcej szczegółów na temat dostępności zdradzimy już wkrótce.

Ale to nie koniec. Niebawem w przyszłości planujemy wypuścić więcej aktualizacji które dodadzą nową zawartość do gry, między innymi nowe sezony specjalnych operacji!

Jesteśmy przekonani, że większości z was spodobają się wprowadzane zmiany, jako że poprawią one jakość gry każdego gracza i sprawiają, że rozgrywka będzie bardziej komfortowa i dynamiczna.

Na koniec serdecznie dziękujemy za wasze wsparcie. Wszystko to nie byłoby bez was, drodzy gracze, możliwe. Jesteśmy strasznie wdzięczni za pomoc i zrobimy wszystko, aby czas spędzany z grą sprawiał wam taką przyjemność, jaką stwarza nam co dzień praca nad nią.


Czytając poniższe odpowiedzi, prosimy mieć na uwadze, że proces łączenia baz danych może ulec zmianie.

Kiedy będzie miało miejsce połączenie?

W niedalekiej przyszłości. Należy pamiętać, że proces ten będzie obejmował długą, rozszerzoną konserwację. Dokładny czas trwania konserwacji nie jest znany.

Co się stanie, jeśli więcej niż jeden gracz będzie miał ten sam nick na Globalnym Serwerze?

Zgodnie z główną zasadą pierwszeństwo będą mieli aktywni gracze. Jeśli aktywne konto będzie miało taką samą nazwę co jakieś nieaktywne, aktywny gracz zachowa nick, zaś nazwa nieaktywnego konta zostanie zresetowana za darmo.

Pamiętajcie, że pojęcie „aktywności” jest względne – w przypadku, jeśli ktoś był aktywny dwa miesiące temu, zaś ktoś inny o tym samym nicku trzy miesiące temu, gracz aktywny dwa miesiące temu będzie miał pierwszeństwo.

O ile obydwa konta są aktywne (grano w ciągu ostatnich miesięcy przed połączeniem), pierwszeństwo będzie miało starsze konto.

Co się stanie, jeśli więcej niż jeden batalion będzie miał tę samą nazwę na Globalnym Serwerze?

Obowiązują tu prawie te same reguły co w przypadku nicków graczy – w tym przypadku pierwszeństwo ma batalion z aktywnymi ostatnio członkami. O ile obydwa bataliony mają taką samą liczbę ostatnio aktywnych członków, pierwszeństwo ma starszy batalion.

Co jeżeli grałem na serwerze NA oraz EU przed startem serwera Globalnego?

Jeśli grałeś zarówno na europejskim jak i północnoamerykańskim serwerze, za podstawę posłuży postęp bardziej aktywnego konta (zdefiniowany przez ilość zdobytego w grze doświadczenia/konto globalne). Mniej aktywne konto zostanie potraktowane jako konto drugorzędne. Podczas łączenia wydarzą się następujące rzeczy:

 • Cała reputacja, kredyty, czas premium i złoto drugiego konta zostaną przeniesione na globalne konto (dotyczy to złota wysłanego na obydwa konta z niektórych wcześniejszych pakietów)
 • Całe doświadczenie zdobyte z pomocą pojazdów progresywnych drugorzędnego konta zostanie konwertowane na reputację, a następnie dodane na konto globalne
 • Kredyty wydane na kupno pojazdów progresywnych i ich ulepszenia na drugim koncie zostaną przeniesione na konto globalne
 • Pojazdy premium drugorzędnego konta, które nie należą do konta globalnego, zostaną na nie przeniesione

Należy pamiętać, że o ile gracz kupił dla każdego konta ten sam pojazd premium, otrzyma rekompensatę w złocie. Jeśli zaś gracz kupił pojazd, który został wysłany jednocześnie na obydwa konta, rekompensata mu nie przysługuje.

Co więcej:

 • Łączne zdobyte doświadczenie dowódcy drugiego konta zostanie konwertowane na reputację i przeniesione na konto globalne. Wszystkie umiejętności dowódcy globalnego konta zostaną zresetowane i dostępne do powtórnego przydziału
 • Wszystkie skrzynki z łupami, żetony wzmocnień, modyfikacje i materiały eksploatacyjne zostaną przeniesione na konto globalne lub skompensowane złotem w pełnej wartości
 • Wszystkie kamuflaże, farby baz i detale zostaną przeniesione na konto globalne w przypadku, jeśli nie zostały na nim jeszcze odblokowane

Jestem gracze z europejskiego serwera i nie gram nigdzie indziej. Czy coś się dla mnie zmieni?

Nic poza kilkoma nowymi znajomymi do grania. W niektórych specjalnych przypadkach starszych kont możesz otrzymać gratis złoto lub reputację, które otrzymałeś w nagrodę za kupno niektórych wcześniejszych pakietów. Bycie jednym ze pierwszych fanów opłaca się!

Jestem graczem na serwerze północnoamerykańskim. Czy coś się dla mnie zmieni?

Będziecie mieli większą ilość przyjaciół z którymi będziecie mogli grać! Dodatkowe szczegóły znajdują się w pytaniu wyżej.

Jestem graczem na europejskim lub północnoamerykańskim serwerze, który ma konto też na rosyjskim serwerze. Czy moje konta zostaną połączone z kontem rosyjskim?

Nie. Zamiast tego będziesz mógł użyć obydwu kont do zalogowania się w grze – jednego na potrzeby rosyjskiego, a drugiego północnoamerykańskiego i europejskiego portalu. Konta te dalej będą oddzielne, choć obydwa będą grać na tym samym serwerze.

Czy to oznacza, że zostaną połączone portale i fora Armored Warfare?

Obecnie nie mamy takich planów.

Czy to oznacza, że zostaną połączone oferty i wydarzenia?

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby dostarczyć graczom jak najwięcej ofert i wydarzeń bez względu na ich kraj pochodzenia. Podczas gdy wydarzenia po stronie serwera (takie jak bonusy za pierwsze zwycięstwa dnia) od teraz będą dotyczyć wszystkich graczy, istnieją wydarzenia i konkursy oraz określone inne wydarzenia, które będą przeznaczone wyłączne dla konkretnych użytkowników w zależności od ich lokalizacji. Niektóre wydarzenia są bez znaczenia dla innych społeczności i dlatego nie będą dostępne wszędzie. W miarę upływu czasu będziemy bacznie śledzić wasze opinie i dostosowywać się do nich.

Gdzie będzie znajdował się zjednoczony serwer?

Serwer globalny będzie oparty na dużej międzynarodowej strukturze, jego części będą znajdowały się w Amsterdamie, Moskwie i San Francisco. Możecie odczuwać różnice w pingu na początku zaraz po uruchomieniu Globalnego serwera, jednak nasi eksperci będą starali się zmniejszyć wszelakie opóźnienia oraz uczynić rozgrywkę bardziej komfortową.

Czy zmiana ta oznacza, że region rosyjski oraz regiony amerykański i europejski będą miały zawsze tę samą wersję aktualizacji?

Tak, ponieważ będzie tylko jeden serwer.

Czy będzie się można kontaktować z graczami z regionu WNP na czacie globalnym?

Gracze będą mogli wybrać między połączonym globalnym (wspólnym dla wszystkich regionów) a regionalnym czatem. Aczkolwiek prywatne wiadomości i wiadomości na bitwie będą widoczne przez każdego.

ź: AW

24 Responses to AW: obchody III rocznicy i nowy serwer globalny

 1. Czolg E100 pisze:

  Trzymam kciuki najmocniej od kiedy gram. Oby wszystko się udało z serwerem globalnym. A hejterzy niech sobie gadają co chcą. Pewnie albo bana dostali za coś czego by nie dostali w WoT albo robią 1000 dmg max na 10 tierze i płaczą że gra jest słaba

 2. Badvantage pisze:

  Bardzo dobrze. W końcu między innymi przez liczbę graczy serwer EU cierpiał najbardziej. Wielu przecież poszło grać na RU, a inni całkiem zrezygnowali. Zresztą sam długo nie grałem przez właśnie długie kolejki do bitew. Nie ma nic bardziej wkurzającego w grze online niż oczekiwanie. A jeszcze te bezsensowne bitwy 3vs3 itp. Masakra po prostu. Jeśli teraz losowanie do bitew będzie na poziomie WoT to być może zabawię w grze na dłużej.

 3. Quori pisze:

  „Wiem, że część graczy powyższe stwierdzenie może odebrać negatywnie, ale spójrzcie prawdzie w oczy i obiektywnie oceńcie sytuacje na serwerach. To nie może się dobrze skończyć i nie zmierza w dobrym kierunku, ale jeśli jeszcze czerpiecie przyjemność z gry to bawcie się dalej, ale nie inwestujcie zbyt dużej ilości pieniędzy w konto, bo po prostu w dłuższej perspektywie nie ma to sensu.”

  Od bardzo dawna wszyscy piszą/mówią, że AW jest lepsze pod względem rozgrywki od WOT’a, ale ogromny minus tej produkcji, to właśnie brak pełnych bitew. Twórcy robią w końcu z tym coś całkiem sensownego, a wy piszecie, że to nie może się dobrze skończyć i nie zmierza w dobrym kierunku. Co jest z waszą logiką? Przecież więcej pełnych bitew = ciekawsza rozgrywka = więcej nowych graczy, którzy nie odbiją się od gier 3 vs 3.

  Ps. Za to w dłuższej perspektywie czasu lepiej jest wydać pieniądze w wocie, bo płaci srebrnikami za opiniotwórcze treści? 😀

  • kusy95 kusy95 pisze:

   Wiesz przecież, że dyskutowanie o AW jest bez sensu z osobami, które nie grają w to. Tak samo jak dyskusje o pvp z osobami co grają tylko pve. Dziwie się , że chce ci się pisać tu cokolwiek 😀

  • DoM1N DoM1N pisze:

   W dłużej perspektywie czasu WoT będzie nadal żył, miał się dobrze i cyckał swoich graczy tak jak robi to od wielu lat, a AW któż to wie… Przecież miał to być „WoT killer” i w ogóle miał pozamiatać, a gracze to udręczeni „wot survivor”, ale spójrzmy prawdzie w oczy – nie udało im się to. Gra jest mniej więcej tak samo „popularna” co World of Warplanes, a granie w MMO dla trybu PvE i PvP z botami raczej mija się z celem.

   Porównaj fora WoT i AW, na AW praktycznie nic się nie dzieje!
   Dla przykładu najnowsze tematy:
   1. Hallowen 2018, ostatnia odpowiedź: Dzisiaj, 12:52
   2. Czy ktoś w to gra?, ostatnia odpowiedź: 06-10-2018

   No i pozostałe tematy raczej nie nastrajają pozytywnie do inwestycji w grze w dłuższej perspektywie:
   – Frekwencja w grze
   – Szacowany czas oczekiwaina na bitwę a skrzecząca rzeczywistość
   – Da się pograć PVP na pełnych mapach wieczorem?

   W WoT wydasz 1k PLN i będziesz grał 10 lat, inwestując 1k w obecnej sytuacji w AW ryzykujesz wtopę. Owszem pograsz sobie, ale jak zwiną interes to i z dymem pójdzie Twoja kasa. Jeśli jednak jesteś w mniejszości i nie liczysz się z pieniędzmi, tylko bardziej sobie cenisz czas spędzony z grą (o czym wspomniałem) to graj sobie w co chcesz. Nikt tu niczego nie broni.

   Przejście na „globalny serwer” to przecież próba ratowania frekwencji w grze. Jak technologicznie rozwiążą problem odległości, teleportacją kwantową? Już to widzę jak gracz siedzący w Los Angeles gra sobie z kimś z Polski i ma ping >80ms.
   Nie widzę problemu dla którego produkt lepszy i bardziej ambitny może zostać uśmiercony przez ten bardziej (mega) popularny. Ot, taki jest rynek. Ja rozumiem, że AW jest może i lepszą grą, ale zaczyna to przypominać jakieś chore kółko wzajemnej adoracji, że „jakoś to będzie”.

   Co do srebrników to nic takiego nie ma miejsca, jak coś to zapraszam do grona CC, czy tam „opinio twórczych” portali a sam się przekonasz. Zresztą powiem więcej nie zależy mi nawet na World of Tanks, bo w to nie gram xD Napisałem to co sądzę o obecnych ruchach My.com i tyle.

   „AW jest lepsze pod względem rozgrywki od WOT’a, ale ogromny minus tej produkcji, to właśnie brak pełnych bitew.”
   W zasadzie ten cytat mi wystarczy, bo gracze magicznie się nie pojawią się w AW, koniec kropka [*]

   Obym nie miał racji i życzę Wam abyście cieszyli się grą w AW jak najdłużej.

   • Czolg E100 pisze:

    AW tak obdarowało swoich graczy że 1k to oni mi sami dali. W inwentarzu mam ponad rok premium do wykorzystania i wiele SET innych bonusów. Nie inwestuje bo po prostu nie muszę. Czasami robią eventy w których są nagrody w postaci legendarnych skrzynii. Dzięki nim kupiłem już 3 premki VIII Tieru bez wydawania złotówki. Do AW trzeba trochę więcej cierpliwości i bez płacenia dużo się zyska

   • Longin Piela pisze:

    na ru cały czas masz bitwy pełne wiec połączenie serwerów na pewno coś da ,płaci mu ci ktoś za takie głupie pisanie , na pvp masz boty tylko na 1 i 2 tirze z tym forum to tez pieprzenie w war thunder masz połączone serwery i to działa

   • Daids Daids pisze:

    Co wy macie z tym, że w grach MMO nie można żyć z zabijania botów? Wiele gier ma rozbudowane PvE w postaci raidów czy innych takich. I może to niektórych zdziwić, w AW jest dużo graczy którzy grają jedynie ten tryb. I co najlepsze, nie przeszkadza im to, że nie grają w PvP. Oczywiście, są ludzie którzy grają tylko drugi tryb. Jednak o tym za chwilę.

    Proszę nie porównywać forum do gry. Na tym pierwszym siedzą głównie ludzie poszukujący atencji. Piszą to samo od dwóch lat, tak by wyjść na fajnych ludzi co gardzą AW. I tak w pierwszym przypadku pokazujesz ten drugi dział. Ale do pierwszego nie zerkniesz, ponieważ jest tam dużo więcej postów. W drugim przypadku wybrałeś dość stare tematy które tyczą się PvP. A jak wiemy, ten problem zostanie niedługo naprawiony.

    Swój post oparłeś na temacie, gdzie lepiej wydać pieniądze. I zamieniasz to w coś rodzaju inwestycji. Owszem, nie jest fajnie wydać pieniądze na grę, w która nie będziemy mogli zagrać po paru latach. Jednak zapewniam, że o wiele łatwiej gra się bez wydawania pieniędzy w AW. W WoT bez konta premium wychodzisz na minus w bitwach. W tej drugiej grze, będziesz po prostu więcej zarabiał.

    „Przejście na „globalny serwer” to przecież próba ratowania frekwencji w grze” – i nikt temu nie zaprzecza. Dla wielu z nas, jest to świetna wiadomość. Wreszcie nie będzie takiego podziału graczy. I nie będzie problemu z graczami uciekającymi na RU, bo i tam będziemy grać na wspólnym serwerze. I jest naprawdę wiele plusów tego rozwiązania. I właśnie jest to jeden z lepszych pomysłów na ratowanie gry. Gracze EU będą grać w pełnych składach, co nie będzie odpychało, tak jak bitwy 3×3.

    Cóż, są ludzie którym zależy, by nie było monopolu. Bardzo wspierają AW, ponieważ nie interesują ich zagrywki Wargamingu, Może jest to jakieś kółko wzajemnej adoracji. Ale YT nauczył mnie tego, że trzeba zawiązywać mocne sojusze między sobą.

    Pozdrawiam. I kończąc, bardzo sarkastycznie napiszę:
    Nie ma co się martwić, jakoś to będzie 😉

    • Czolg E100 pisze:

     Wczoraj wprawdzie użyłem bonusu na kredyty i dnia premium ale na tierze 10 zagrałem w PvP fenomenalny mecz Merkavą 4M Barak był 8 na 8. Wyszedłem na plus ponad 1 110 000$. Zabierzmy bonusy a wyjdę prawie 600k$. Wyobraź sobie w WoT na standardzie taką nagrodę za solidną grę. 1 110 000$ to taki odpowiednik no nie wiem ~275k w WoT, tak jest to możliwe ale też z bonusami i wręcz niemożliwą grę pojazdem premium, a Merkava to standardowa X, czasami uważam że grind przez to jest za szybki, ale ja osobiście lubię też pograć bez potrzeby grindowania tego co jest. Nie ma gold ammo. Amunicję trzeba dobierać z głową a nie jak się chce. Nie ma artylerii, przez co rozgrywka jest dynamiczna bo nikt się nigdzie nie chowa, jak to większość WoTowców sądzi że tak będzie jak by zniknęła artyleria. Brak opłat za miejsca w garażu. Mam 120 czołgów bo ilość miejsc jest nielimitowana. Dużo pomagających eventów. Minusami wg mnie są Forum jak wspomniał przedmówca. Mnóstwo tych samych osób szukających atencji i narzekające ciągle na to samo od chyba 2 lat i mówiących że gra lada moment umrze też od 2 lat. Jeśli ktoś szuka opinii na forum o grze to nie znajdzie jej porządnej, kolejnym minusem, ale to raczej wg innych są pojazdy ze skinami na stałe. Planują to zmienić, ale zobaczymy kiedy. Frekwencja PvP i Globalnych Operacji. Kolejny a przynajmniej na EU zdarzają się bitwy gdzie jest po prostu rażąca przepaść umiejętności. Raz zagrałem GO, wyszło tak że 3 na 3, z czego tylko ja nie byłem AFK (przyczyny AFK były związane mocno z eventem). Przeciwnik miał 2 na 3, a mimo to robiłem z nimi co chciałem. Wygrali tylko dlatego że po prostu mogli zajmować więcej punktów na raz, nie mogłem się sklonować. Ale support wyciągnął konsekwencje wobec AFK i pewnie narobił sobie tym samym więcej wrogów, choć ż sami sobie byli winni. AW nie jest doskonałe, ale jest grą w którą chcemy grać tutaj premium nie dyktuje nam gry, mógłbym tak pisać i pisać. A Serwer globalny tylko pomoże jej wstać, bo jeśli losowania będą duże i szybkie, to też masa ludzi wróci do AW i miejmy nadzieje nastąpi nowy rozkwit gry. Od dawna w tą grę nie włożyłem pieniędzy a mimo to mam naprawdę dużo, to z eventów albo konkursów.

     • kusy95 kusy95 pisze:

      Co do forum to dla wielu go opuściło przez nazi moda, który w pewnym momencie przestał się bawić i banował ludzi za wszystko od razu (przykład: dostałem 2 dni bana za „jprdl”).
      Jak już to polecam angielską sekcje gdzie jeszcze można znaleźć dyskusje na różne tematy bądź faktycznie znaleźć jakieś informacje bo na polskiej sekcji nawet nie wrzucają przetłmaczonych informacji (jak już to zazwyczaj znajdzie się je na gamestone). Na polskiej sekcji od dłuższego czasu można było czytać ciągle to samo od tych samych osób więc nic dziwnego, że przestali tam zaglądać. Już większa aktywność jest na grupie na FB.

      Co do eventow to faktycznie są i są one tak dobre że dużo graczy gra tylko od eventu do eventu (a przynajmniej wychodzą grać pvp) to jest już raczej za duży stopień rozpiszczenia (chociaż w lipcu wygrałem chyba z 5 premek 8 tieru) to jestem pewien że wraz z stabilną ilością graczy powinni zwolnić z nimi.

   • Badvantage pisze:

    No i właśnie tu jest pies pogrzebany. W AW wcale nie trzeba inwestować 1k pln, a nawet wcale. Wystarczy cierpliwość i umiejętności. Za dobre bitwy można wygrywać skrzynie, a w nich można wylosować to za co w wot musowo płacić. Np gold albo premkę. WoT zmusza do płacenia, a AW nie. Miejmy tylko nadzieję, że serwer wypali, by gracze będą mieli jakąś alternatywę od tych z WG.

 4. ob 279 pisze:

  Ja gram. I gra mi się lepiej jak w WOTA zresztą w wota przestalem grac 3 lata temu właśnie dla AW
  A osoby które hejtują tą grę pewnie. zostawili majątek w wocie i dlatego nie zistawia tej gry

Dodaj komentarz